Çıkmış Sorular

Lise ve ön lisans KPSS için hazırlanmış çıkmış sorular kitapları aracılığıyla geçmiş yıllarda adaylara sorulmuş soruları çözebilirsiniz. ÖSYM'nin soru sorma stilini daha iyi tanımak ve anlamak için farklı yayınevleri tarafından hazırlanıp adaylara sunulan bu kitaplardan satın alabilirsiniz. Tamamı çözümlü kitaplar sayesinde yanlış yaptığınız sorulardaki eksiklerinizi kolayca kapatabilirsiniz. Memur olmak için KPSS'ye girecek olan öğrencilerin hayallerindeki işe kavuşabilmesi için sınavdan yüksek bir puanla ayrılması gerekmektedir. İhtiyaç duyduğunuz net oranlarını yakalamak için çıkmış sorularla kendinizi sınava hazırlayabilirsiniz. Çıkmış sorular çözmek geçmiş yıllarda hangi konulara ve hangi soru tiplerine ağırlık verildiğini anlayabilmek açısından da önem taşımaktadır. ÖSYM'nin bilgi ölçme şeklini kavramak ve derslerdeki eksiklerinizi tespit etmek için çıkmış sorulara yer veren KPSS kitapları sipariş edebilirsiniz.

KPSS'de Çıkmış Sorular ve Cevapları Nelerdir?

Önceki yıllarda lise ve ön lisans mezunu adaylara sorulmuş KPSS sorularını çıkmış soru kitaplarıyla öğrenebilirsiniz. Uzman öğretmenlerin hazırladığı çözümler yardımıyla hangi sorunun nasıl çözülmesi gerektiğini kolayca kavrayabilirsiniz. Sade anlatımlarıyla beğeni toplayan bu kitaplar farklı derslerdeki eksiklerinizi giderebilmenize yardım eder. Tamamı çözümlü kitapları sipariş ederek önceki yıllarda sorulmuş soruların ayrıntılı çözümlerini öğrenebilirsiniz. Videolu çözümlere de yer veren karekodlu kitaplar aracılığıyla cep telefonunuz üzerinden okutacağınız karekod sayesinde soru çözümlerini izleyebilirsiniz. Görsel ve işitsel olarak çözümleri öğrenmek akılda kalıcılık açısından daha etkili bir metottur. İlgili derste uzman öğretmenlerin anlatımları ile soruda dikkatinizden kaçan noktaları kolayca görebilir, KPSS'de karşınıza çıkacak benzer sorular için sağlam bir temel oluşturabilirsiniz. Geniş aralıklarla ve büyük puntolarla basılmış kitaplar, kaliteli kağıtlarıyla da sınava çalışmanızı daha kolay hale getirir.

Yıllara Göre KPSS'de Çıkmış Sorular Nelerdir?

Çıkmış soruları inceleyip çözerek lise ve ön lisans KPSS'sine hazırlanan adaylar, bunu yıllara göre hazırlanmış kitaplarla da yapabilmektedir. Sadece yakın yıllarda yapılmış KPSS'lerdeki soruları çözmek isteyen memur adayları son 5 yılın ya da son 10 yılın sorularına yer veren özel baskılardan faydalanabilir. Bu kitaplarla değişen müfredatın ve soru tarzlarının gelişimine de aşina olunabilir. Soru ve çözümleri bir arada sunan kitaplar her bir sorunun çözümü için son sayfalara gitmenize gerek bırakmaz. Soruyu çözdükten hemen sonra yanlış olan şıkların neden yanlış olduğunu da çözüm kısmından öğrenebilirsiniz. Oldukça detaylı bir şekilde tüm şıkları inceleyen çözümlü kitaplar, yanlış şıkların içerisindeki hatalı bilgileri de göstererek soru hakkında aklınızda anlaşılmayan noktaların kalmamasını sağlar. Koparılabilir yapraklara sahip kitap seçenekleri aracılığıyla sadece belirli testleri koparıp hatalı çözümler gerçekleştirdiğiniz soruları hocanıza da sorabilirsiniz.

KPSS Lise ve Ön Lisans Çıkmış Soru Kitapları Hangileridir?

Hem lise hem de ön lisans KPSS alanındaki çıkmış sorulara yer veren baskılar, içeriklerindeki yüzlerce soruyla iyi bir çalışma kaynağıdır. Hepsi çözümlü sorular sayesinde aynı zamanda yanlış yaptığınız sorular ile konu tekrarı yapabilme şansı da elde edersiniz. Açıklarınızı kapatarak sınava daha az stresle girmek için satın alabileceğiniz çıkmış soru kitapları, Türkiye'nin önde gelen yayınevleri tarafından basılmıştır. Tecrübeli eğitmen kadrosuna sahip özel eğitim kurumlarının çalışanlarının yayına hazırladığı sorular, hatasız ve kaliteli çözümlerle bu baskılarda yer alır. Birden fazla çözüm yolunun olduğu sayısal sorular tüm yollarla beraber çözümlerde sunulur. Kendi mantığınıza en uygun soru çözüm şeklini öğrenerek gerçek sınavda vakit kazanabilirsiniz. İnce detaylarla adayların kafasını karıştıran sorulara aşina olmak için de çözümlü çıkmış sorulardan satın alıp düzenli bir şekilde çözebilirsiniz. Hedeflediğiniz puana ulaşarak hayalinizdeki memuriyeti rahatlıkla kazanabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kpss Çıkmış Sorular

22 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Çıkmış Sorular
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 22 / 22 ürün
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213021/234456/60003641/60003661