Dünyada olduğu gibi ülkemizde de en yaygın ulaşım araçları arasında yer alan motosikletler, gerekli önlemler alındığında ve dikkatli bir şekilde kullanıldığında oldukça güvenli araçlar olarak biliniyorlar. Birçok kullanıcısı bulunan motosikletler, yanlarında sürücülerin sürüş deneyimlerini iyileştirecek ürün ve ekipmanlar ile geliştiriliyor. Motosikletiyle uzun yolculuk yapmayı seven ve gündelik hayatında sıkça motosiklet kullanan sürücülerin en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Kriega markası, sürücüler için çanta ve çeşitli koruma ekipmanları üretmesi ile tanınıyor. Motosiklet çantaları tasarlayan ve sürücülerin kullanım amaçlarına göre birçok farklı seçenek sunan Kriega markası, sürücüler tarafından tüm dünyada güvenle kullanılıyor. Sürücülerin sürüş esnasında özel eşyalarını taşımalarına büyük oranda yardım eden marka, büyük ve küçük ebatlarda çantalar üreterek sürücülere üst düzey bir hizmet sunuyor. 

Kriega ile Eşyalarınız Güvende

Motosiklet sürücüleri için özel olarak çanta tasarımı ve üretimi yapan Kriega markası, bel çantası, sırt çantası, gözlük koruma çantası, Notebook çantası ve daha birçok çanta ürünü ile sürücülerin eşyalarını güvenle taşımalarına olanak sağlıyor. Ürünlerini yüksek kaliteli, darbeye dayanıklı ve su geçirmez malzeme ile üreten marka, 2 litreden 90 litreye kadar ağırlık taşınmasına olanak sağlayan modellerini de sürücülerin kullanımına sunabiliyor. Marka üretimini gerçekleştirdiği sırt çantalarında, sürüş esnasında oluşabilecek zorlu koşullarda dahi ağrılığı eşit oranda bölgelere yayarak sürücünün omuzlarında rahatsızlık ve ağırlık hissetmesini engelleyebiliyor. Bu durumda motosiklet kullanıcısı sürüş anında dengesini bozmuyor. Kriega çantalar ile motosiklet kullanıcısı hem daha güvenli hem de daha konforlu bir şekilde eşyalarını taşıyabiliyor. Su geçirmez kumaşlardan üretilen Kriega çantalar, zorlu hava koşullarında dahi sürücünün eşyalarına tam anlamıyla koruma sağlayabiliyor. 

Kriega ile Daha Konforlu Sürüşler

Kriega markasının ürettiği ürünler ile motosiklet kullanıcıları için sorun teşkil eden eşya taşıma eylemi konforlu bir deneyime dönüşebiliyor. Markanın küçük çapta özel eşyaların (cep telefonu, anahtar, cüzdan vs.) taşınması için ürettiği bel ve omuz çantaları, bu eşyalara kolay ulaşım olanağı sunabiliyor. Böylece kullanıcı sürüş anında dengesini ve dikkatini dağıtacak hareketlerden kaçınabiliyor, daha güvenli bir motosiklet sürüş deneyimi yaşayabiliyor. Kriega markasının motosikleti ile uzun yolculuk yapmayı seven sürücülere özel olarak tasarladığı ve ürettiği ürünleri arasında yer alan Dolypack çantaları 90 litreye kadar ağırlığı taşıyabiliyor. Motosikletin arka bölümüne monte edilen Dolypack çantalar sahip oldukları kancalar sayesinde kolay bir şekilde takılıp çıkarılabiliyorlar. Ayrı ayrı veya birlikte kombine edilerek kullanılabilen çanta seti, motosikletin dengesini bozmuyor ve sürücünün güvenliğini her daim koruyor. Sürücü uzun yolculuklarında istediği kadar eşyayı motosikleti ile güvenli bir şekilde taşıyabiliyor. 

Omuzlarınızdaki Yükü Kriega Çantalar ile Atın

Markanın motosiklet sürücüleri için geliştirdiği çantalar, öncelikli olarak eşya taşırken sürücünün güvenliğini korumayı amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda özel tasarlanan çantalar, kayışları sayesinde sürücünün vücudunu dengeli bir şekilde sarıyor ve kullanıcının sürüş esnasında gerçekleştirebileceği tüm hareketlere uyum sağlayabiliyor. Marka, motosiklet kullanıcılarına sırt çantaları ile birlikte motosiklete monte edilebilen ürünler de sunabiliyor. Motosiklete kolayca monte edilip kolayca çıkarılabilen çantalar, üretimlerinde kullanılan yüksek kalite malzemeleri sayesinde sürücülere uzun ömürlü bir kullanım olanağı da tanıyabiliyor. Kriega, motosiklet sürücülerine çantalar ile birlikte çantaların daha konforlu kullanılmasını sağlayan katış setleri ve çanta iç yedeklerini de ayrı olarak satışa sunuyor. Böylece kullanıcılar zamanla eksilen parçalarını bu setler sayesinde kolayca tamamlayabiliyor. Markanın üretimi çantalar kullanıcılara sadece motosiklet kullanımında değil gündelik hayatlarında da aynı konforda kullanım olanağı tanıyabiliyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kriega

38 ürün var
  1. Ürün Çeşidi
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı
  6. Kelime Filtresi
Başa dön