Her evde, iş yerinde, otel ve plaza gibi büyük yapılarda ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelen elektrik ürünlerinin içerisinde priz anahtarları, çeşitleri ve işlevsellikleriyle dikkat çekiyor. Dünya markaları arasında yer alan Legrand priz anahtarları da modern tasarımları ve güvenli kullanım imkanı sunan teknolojisiyle kendini gösteriyor. Bina, elektrik ve dijital altyapıları konusunda uzman ürün ve sistem çözümleri sunan Legrand markasının TV – Sat girişli topraklı prizleri, komülatörleri, dayanıklı tekli ve çoklu grup prizleri, estetik tarzda dizayn edilmiş uzatma kabloları da bulunduğunuz yere görsel olarak hoş bir ortam yaratırken aynı zamanda herkese güvenli bir kullanım imkanı sağlıyor. Kıymetli elektronik eşyalarınızı şarj ederken yıldırım çarpmasına karşı koruyan üstün teknolojik özellikleri ile de hayat standardınızı yükseltiyor. Sadece görsel olarak hoş bir ambiyans sunmasının haricinde, yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile üretilen Legrand priz fiyatları da ekonomik avantajlarla sunuluyor. 

Legrand priz ürünlerine ait tüm çeşitler ve yan malzemeler, evlerde, iş yerlerinde, apartman içleri veya bahçelere rahatça monte edilip kullanılabiliyor. En çok ilgi gören, yenilikçi ve beğeni toplayan Legrand priz modellerinin arasından kullanım şeklinize ve tarzınıza en çok uyanları inceleyerek bulunduğunuz ortamı çok daha modern ve güvenli hale getirmek kolayca mümkün oluyor. Daha çok beyaz, bej, siyah veya alüminyum renklerin tercih edildiği priz anahtar modelleri arasında; tekli, 3’lü, 5’li ve daha farklı sayıda elektrik çerçeveleri haricinde vavienler, çocuk korumalı kapaklı tarzdaki prizler ve ışık seviyesinin ayarlanabildiği yuvarlak kontrol mekanizmasına sahip dimmer modellerin de bulunduğu priz ve kablolar da yer alıyor.

Legrand Anahtar Fiyatları

İç veya dış alanlardaki elektrik girişini en ihtiyatlı şekilde sağlamak için güvenilir ve kaliteli malzeme kullanılması büyük önem taşıyor. Hem emniyeti maksimum düzeyde sağlayan hem de dizaynları ve şık duruşlarıyla kullanıldığı ortama estetik bir şıklık katan Legrand anahtar fiyatları da cazip alternatifler ile tüketicilere sunuluyor. Çevrenizdeki dekorasyonu daha da çeşitlendirip güzelleştirecek göz alıcı formları ile fark yaratan Legrand prizler, uygun fiyatları ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Hayata değer katan ve güvenliği her zaman ön planda tutan ürün çeşitleri, kullanım alanının çeşitliliği ve ihtiyaca yönelik çözümlerle kullanıcıların tercihi oluyor.

Elektronik aksesuar ve IT sektöründe faaliyet gösteren Legrand markasının üstün teknoloji ile ürettiği priz anahtarları, enerji verimliliği sağlamasıyla da tüketicilerin güvenini kazanıyor. Sunduğu yenilikçi çözümler ile de güvenli kullanım imkanı sağlayan ürünler, çocukların emniyeti için korumalı, topraklı priz modellerinin tercih edilirliğini artırıyor. Endüstriyel ve ticari yapılar için de anahtar priz, kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine yönelik zengin bir çeşitlilik sunan Legrand ürünlerinin detaylı içerik açıklamaları da konunun uzmanı olan veya olmayan herkesin daha detaylı bilgi sahibi olmasına olanak veriyor.

Parlak görünümleri ile şık duran anahtar ve prizler, ergonomik tasarımları, toza ve suya karşı dayanıklı yapıları ile de nemli yerler ve dış alanlarda performans düşüklüğünü önleyen donanımları ile kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. Tasarruflu, çok işlevli ve kolay uygulanabilir yapıları sayesinde ev veya iş yerinizin her tarafında kendine kolayca yer bulabilen çoklu topraklı prizler, anahtar kapalı olduğunda bile akım koruma sağlayabiliyor. Yıldırım koruma özelliği bulunan parafudrlu teknolojisi ile de maksimum güvenlik imkanı yaratıyor. Halojen içermeyen priz çeşitleri; ultraviloye ışınlara karşı dayanıklı ve kendiliğinden sönme niteliğine sahip olmakla birlikte kısa devre durumunda bile 850 dereceye kadar dayanarak istenmeyen durumlara karşı koruma sağlıyor.  

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Legrand Priz Anahtar Fiyatları

244 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Legrand Priz Anahtarlar
  2. CajuArt Priz Anahtarlar
  3. Bemis Priz Anahtarlar
  4. Viko Priz Anahtarlar
  5. Günsan Elektrik Priz Anahtarlar
  6. Schneider Electric Priz Anahtarlar
  7. Viko Artline Priz Anahtarlar
  8. Makel Priz Anahtarlar
  9. Mutlusan Priz Anahtarlar
  10. Günsan Priz Anahtarlar
  11. Nilson Priz Anahtarlar
  12. Almera Priz Anahtarlar
  13. ovivo Priz Anahtarlar
  14. Mono Priz Anahtarlar
  15. NE-AD Priz Anahtarlar
  16. Elbi Priz Anahtarlar
  17. Mete Enerji Priz Anahtarlar
  18. Dizaynaks Priz Anahtarlar
  19. Tem Priz Anahtarlar
  20. Fetih Priz Anahtarlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Türü
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Legrand
DSACategoryId/60002705/2147483620/80571082/60002661/legrand
Başa dön