Masaüstü bilgisayarların en önemli donanımları arasında yer alan monitörler, kaliteli ve net bir görüntü alabilmeniz için geliştirilmiştir. Pratik ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza entegre edebileceğiniz Lenovo monitörler, en güncel özellikler ile donatılmıştır. Oldukça zengin bir ürün yelpazesi ile gelen Lenovo monitörler, geniş ekranda çalışmak isteyen teknoloji tutkunlarına üstün görüntüleme deneyimi sunar. Kullanım ihtiyacınıza, bütçenize ve beklentilerinize göre tercih edebileceğiniz çok sayıda Lenovo monitör modeli mevcuttur.

Lenovo Monitör Çeşitleri ve Fiyatları

Lenovo monitörler, bütçenize uygun monitör çeşitliliğini ve hak ettiğiniz üstün görüntüleme deneyimini sağlamak için optimize edilmiş farklı modellere sahiptir. Ev, ofis, stüdyo ve oyun kullanımları için tasarlanan monitörler hem panel yapısı hem de görüntü teknolojileri ile dikkat çeker. 17 ile 32 inç arasında değişebilen ekran boyutları, dilediğiniz genişlikte bir monitör seçebilmenize olanak tanır. Ekran yansımalarını engelleyen ve parlaklığını belirleyen VA, TN ve IPS gibi panel türleri içinden seçim yapabilmek de mümkündür. Lenovo monitör fiyatları ise ürünün modeli, ekran boyutu, ekran çözünürlüğü, panel yapısı ve görüntülüme teknolojileri gibi teknik detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Ofis Kullanımları için İdeal Lenovo Monitör Modelleri

Ofis kullanımları için tercih edilecek monitörlerin geniş ekranlı ve gözü yormayan yapıda olması önemlidir. Yeni nesil IPS panel ekranlar, ofis uygulamaları üzerinde zaman geçirirken ya da yoğun grafik uygulamaları ile uğraşırken gözlerinizin yorulmasını önler. Mat ekran paneller, gün boyu çevreden gelen ışıkları ve yansımaları sönümleyerek yoğun ışık koşullarında dahi canlı ve net bir görüntü alabilmenize yardımcı olur. Yüksek çözünürlük değerleri ve çoklu bağlantı noktaları ile sunulan Lenovo monitörler sayesinde ofis ortamında çok daha verimli ve rahat bir şekilde çalışabilirsiniz.

Evde Kullanabileceğiniz Lenovo Monitör Çeşitleri

Evde kullanacağınız monitörler, çeşitli aktiviteler için çok yönlü özellikleri bir arada barındırır. Ekranın aydınlatma koşullarına göre ayarlanabilir olması, günün değişik saatlerinde İnternette gezinirken veya bir video izlerken kullanıcıların işini kolaylaştırır. Zengin renk kalitesine ve net çözünürlüğe sahip geniş bir ekran, özellikle dizi ve film izlerken tam verim alabilmenizi sağlar. Yüksek RGB renk gamı ile sunulan çerçevesiz monitörler, üst düzey görüntü kalitesinin yanı sıra muazzam ekran boyutlarından tam olarak yararlanabilmenize imkân tanır. Ayrıca, farklı renk ve model seçenekleri ile sunulan şık Lenovo monitörler, odanıza estetik bir görünüm kazandırır.

Oyun Tutkunlarına Özel Olarak Tasarlanan Lenovo Monitörler

PC oyunlarından tam verim alabilmek ve tüm aksiyonu eksiksiz bir şekilde yaşamak için iyi bir monitör gereklidir. Oyun monitörlerinin 120, 144 ve 240 Hz gibi yüksek ekran yenileme hızlarına ve 1, 0.9, 0.7 ms gibi düşük tepki sürelerine sahip olması da önemlidir. Yeni nesil Lenovo monitörler sayesinde, yüksek FPS değerleri alınan oyunlarda tüm detaylar eksiksiz ve kesintisiz olarak takip edilebilir. GSync ve Freesync gibi yeni nesil teknolojiler ile oyun esnasında yaşanabilen görüntü takılmalarının da tamamen önüne geçilebilir.

Lenovo Monitörler ile Birlikte Gelen Teknolojiler

Lenovo monitörler ile sunulan yeni yenil görüntü teknolojilerini inceleyebilirsiniz;

  • GSync: Nvidia tarafından tasarlanan GSync senkronizasyon teknolojisi, yüksek FPS değerlerinde ortaya çıkabilen ekran yırtılmaları ve görüntü kayıplarının önüne geçebilmeyi sağlar.
  • Freesync: AMD tarafından geliştirilen Freesync, GSync teknolojisinde olduğu gibi ekran kararsızlıklarını ve tıkanmalarını tolere ederek akıcı bir görünüm sunar.
  • Edgeless WLED: Çerçevesiz WLED ekran panelleri; estetik, ipeksi ve pürüzsüz bir görüntü deneyimi vadeder.
  • Curved Monitör: Kavisli ekran olarak da bilinen curved monitör, kenarlardan ovalleşerek görüntüye alan derinliği katar.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lenovo Monitör Fiyatları

70 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Çözünürlük (max)
Toplam 24 / 70 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/lenovo