Teknoloji meraklılarının yakından tanıdığı ve gerek tüketici elektroniği gerekse görüntü birimleri alanında ortaya koyduğu ürünlerle adından söz ettiren LG, farklı kullanım senaryolarına uygun monitör modelleriyle beğeni topluyor. Son derece şık ve modern tasarıma sahip olan ürünler kullanıcıların gereksinimlerine yanıt verirken, çalışma yaşantısında ve günlük hayatta verimliliğin arttırılmasında da önemli rol oynuyor.

LG Monitör Çeşitleri

Kullanım alanına göre kendi içinde farklılıklara sahip olan LG monitör çeşitleri; ekran genişliği, ekran tepki hızı, yenileme hızı, ekran çözünürlüğü, panel yapısı ve bağlantı türü gibi durumlara göre değişiklik gösteriyor.

Evinde internet gezintisi başta olmak üzere yeni nesil dijital içeriklerin takibinde kullanmak üzere monitör edinmek isteyenlere yönelik geliştirilen TN panelli ve LED aydınlatmalı LG monitör çeşitleri, aynı zamanda ofis kullanımı için de değerlendirilebiliyor. Ekran genişlikleri 18.5 inçten başlayan ve tatmin edici görüntü kalitesi sunan monitörler, tercih edilecek modele göre ergonomik açıdan da memnuniyet sağlayabiliyor. Belirli oranlarda yukarı ve aşağı hareket ettirilebilen monitörler, kullanıcının oturma pozisyonuna göre ayarlanarak keyifli bir kullanım süreci yaşanmasına yardım ediyor. Ekran yenileme değerleri genellikle 60 Hz olan temel düzeydeki monitörlerin bağlantı noktaları dijital ve analog olabiliyor. Özellikle eski bilgisayarlara sahip olanların yönelebilecekleri modeller, VGA bağlantı noktası aracılığıyla rahatlıkla kullanılabiliyor.

Profesyonel olarak grafik tasarım, fotoğraf ve video düzenleme gibi çalışma kollarında faaliyet gösteren teknoloji meraklıları ürün seçimini, renk doğruluğu konusunda daha başarılı çözümler sunan IPS panelli LG monitör çeşitlerinden yana yapabiliyor. Flicker-Safe sistemi sayesinde muhtemel göz yorgunluklarını önleyen ve hem görüntü kalitesiyle hem de yazılımsal fonksiyonlarıyla göz dolduran modeller, profesyonel iş yaşantısının yanı sıra, multimedya içeriklerinin takibinde de görev alabiliyor. Tepki süreleri göz ardı edildiğinde oyun oynama amaçlı da değerlendirilebilen aygıtlar, şık tasarımlarıyla ev ve ofislerin zarafetini tepe noktaya taşıyor.

Sıra dışı ekran genişlikleri ve ekran yenileme hızlarıyla öne çıkan ürünler ise doğrudan oyun tutkunlarına ve odasında mükemmel bir sinema deneyimi yaşamayı hedefleyenlere hitap ediyor. Bazı ekran kartı üreticilerinin dikey senkronizasyon teknolojilerini destekleyen ve bu sayede Tearing olarak nitelendirilen görüntü yırtılmalarının önüne geçen monitörler, yapıları itibariyle profesyonel çalışma yaşantısında da kendine yer bulabiliyor.

LG Monitör Fiyatları

Teknoloji meraklılarının ihtiyaçlarını karşılayan ve dijital dünyaya dair içeriklerin en iyi şekilde takip edilebilmesine fırsat tanıyan LG monitör fiyatları açısından ürünün beraberinde getirdiği teknik kabiliyetlere ve yapısal durumuna göre farklılık gösteriyor. Bu bağlamda, TN panelli ve düşük ekran genişliğine sahip bir monitörün fiyatı, 21:9 görüntü oranına sahip olan, yüksek çözünürlüklü ve oyunculara özel imal edilen bir modele göre daha farklı aralıklarda yer alıyor.

Kullanıcıların ürünleri satın alma sürecinde monitörü hangi amaçlara yönelik edineceklerini belirlemeleri, monitörü nereye konumlandıracaklarını doğru belirlemeleri, ilgili aygıtlara yapılan yatırımın doğru yönetilmesine yardımcı olabiliyor. İş yerlerinde ofis uygulamaları ve benzeri paket programlarla çalışan kullanıcıların, çalışma alanı konusunda sorunları varsa 18.5 ila 21.5 inç genişliğindeki monitörler, ideal seçenekler arasına girebiliyor. Alan konusunda kısıtlama yoksa ve iş tanımı, görsellerden baskı alma veya internet üzerinden yayımlama gibi süreçleri de kapsıyorsa, IPS panelli ve geniş ekranlı monitörler çalışma hayatının verimliliğini yüksek oranda artırıyor.

İşlevsel açıdan zenginlik sunan birbirinden başarılı monitörlere imza atan LG, menü tasarımı noktasında da kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Kontrast değerleri, mod değişiklikleri ve renk canlılığı gibi sayısız seçeneği bir arada sunan monitör menüleri, mükemmel görüntünün elde edilmesine zemin hazırlıyor.

LG Monitör Fiyatları

33 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. LG
  2. Asus
  3. Philips
  4. Acer
  5. Dell
  6. Viewsonic
  7. HP
  8. Samsung
  9. AOC
  10. BenQ
  11. MSI
  12. Lenovo
  13. Rampage
  14. Gamepower
  15. Casper
  16. Cbox
  17. Everest
  18. Hikvision
  19. SilverCrest
  20. iiyama
  21. İzoly
  22. Exper
  23. GameBooster
  24. Gigabyte
  25. Inter
  26. James Donkey
  27. Jhctech
  28. Zowie
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ekran Boyutu A-Z
 8. Panel Tipi
 9. Çözünürlük (max)
 10. Yenileme Hızı (Hz)
 11. Tepki Süresi
 12. Sync Teknolojisi
 13. HDR
 14. Kontrast Oranı (mnt)
 15. HDMI
 16. DVI-D
 17. DVI-I
 18. D-Sub (VGA)
 19. HDCP
 20. Mini DisplayPort
 21. DisplayPort
 22. Dokunmatik Ekran
 23. Dahili Hoparlör
 24. 3D Desteği
 25. Vesa Uyumluluğu
 26. Güç Kaynağı
 27. Kavisli Yüzey
 28. Satıcı A-Z
 • Marka LG
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/lg
Başa dön