LG markası geniş ürün skalası ile kullanıcıların farklı alanlardaki ihtiyaçlarına yanıt veriyor. LG monitörler, markanın en sevilen ürünleri arasında yer alıyor. LG monitör çeşitleri farklı boyutlarda ve özelliklerde üretiliyor. Çok fonksiyonlu kullanım sunan bu monitörler kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Monitörler genellikle dizüstü bilgisayarının ekran boyutunun yeterli gelmediği ve geniş ekran üzerinde çalışmayı seven kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda oyun oynamayı seven kullanıcılar LG monitör çeşitlerinden gaming modelini tercih edebiliyor. LG gaming monitörler kullanıcıların oyundan daha çok keyif almalarını sağlıyor. Dayanıklı yapısı ile LG PC monitörleri uzun yıllar kullanılabiliyor. LG monitör çeşitlerini evde veya işyerinde kullanmak için tercih edebilirsiniz. Gelişmiş bilgisayar teknolojisi kullanan LG LCD monitör modellerini satışa sunuyor. Likit kristal ekranların kısaltılması olan LCD sıvı kristallerden oluşan bir katmana sahip. Bu katmanın arasından floresan lambalarla aydınlatılan milyonlarca renk görüntü ekranına yansıyor. Böylece kullanıcılar gerçekliği arttırılmış görüntüler izliyor. Bunun dışında LG markası LCD’nin bir çeşidi olan LG LED monitörler de üretiyor. LED monitörler hem daha kullanışlı hemde tasarruf sağlıyor. LED ışık gerçekçi görüntüleri daha tasarruflu şekilde sunuyor.  Milyonlarca renk ve kare hızı sunan LG monitörler ile kullanıcı yaptığı işlemleri bilgisayar üzerinden değil de doğrudan izliyormuş gibi algılıyor. LG OLED monitörler ise daha iyi renk ve görüş açısı sunarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Hepsiburada ile LG monitör çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. 

LG Monitör Özellikleri

LG monitör özellikleri arasında yüksek görüntü kalitesi, canlı, parlak ve net renkler yer alıyor. Teknik ve donanımsal özelliklerle donatılan LG monitörler TV ekranı gibi kullanılabiliyor. LG TV monitörler bilgisayar ekranı üzerinden dizi, film veya video izleyem kullanıcılara hitap edebiliyor. Aynı şekilde oyun oynayan kullanıcılar için de LG TV monitörü oldukça uygun. LG LED monitör yüksek görüntü kalitesi sunarak izleme deneyimini arttırıyor. LED ekran teknolojisini kullanan LG monitör ekranları kullanıcıların izledikleri içeriklere tamamen odaklanabilmesini sağlıyor. Tüm renkleri canlı şekilde ve aksiyonu gerçekçi haliyle sunan LG LED monitör ile kullanıcılar oldukça keyifli vakit geçirebiliyor. Bu monitörler hem evde hemde ofisde rahatlıkla kullanılabiliyor. Geniş ve yüksek görüntü kalitesi sunan LG LED monitörler özellikle mimari, tasarım ve fotoğrafçılık mesleğinde çalışan kullanıcılara hitap ediyor. Farklı ekran çeşitlerine ve boyutlarına sahip olan bu monitörler kullanıcıların işyerlerinde daha verimli çalışmasına imkan tanıyor. LG bilgisayar monitörlerinin ekranı 18.5 inçten başlıyor. Ergonomik bir kullanım sunan bilgisayar monitörleri yukarı veya aşağı yönlü çevrilebiliyor. Böylece kullanıcı kendi konforlu ortamını oluşturabiliyor. 60 Hz ekran yenileme hızı ile çalışan LG bilgisayar monitörleri kullanıcıya hız kazandırıyor. Dijital ve aynı zamanda analog bağlantı noktalarına sahip olan monitörler hem eski hemde yeni bilgisayarlarla bağlantı kurabiliyor. Flicker-Safe sistemini kullanan LG monitörler göz yorgunluklarını gideriyor. Bu sayede kullanıcılar yorulmadan uzun saatler bilgisayar ekranına bakabiliyor. Teknolojik özellikler kadar tasarım konusunda da başarılı olan LG monitörler oldukça şık ve estetik duruyor. Ev ve işyeri dekorasyonuna uyum sağlayan monitörler göze hitap ediyor. LG monitör adaptörü güç bağlantısı bulunan cihazlarda kullanılıyor.

LG Monitör Çeşitleri

LG monitör çeşitleri sahip oldukları özellikler ile farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Etkin şekilde bilgisayar kullanan ve fonksiyonel özellikler arayan kullanıcılar LG monitör çeşitleri arasından tercihini yapabiliyor. LG 4K monitörler 3840x2160 piksel çözünürlük sunuyor. En güçlü görüntü teknolojilerden biri olan 4K teknolojisi günümüzde televizyonlarda da kullanılıyor. 4K teknolojisi ile net, canlı ve güçlü detaylar sunan görüntüler izleniyor. Özellikle bilgisayar oyun oynayan veya dizi ve film izleyen kullanıcılar için görüntü teknolojisi önem arz ediyor. Yüksek çözünürlüklü bir ekranda çalışmak isteyen, oyun oynarken veya film izlerken gerçekçi görüntüler izlemek isteyen kullanıcılar LG 4K teknolojili monitörleri tercih edebilir. LG monitörler arasında curved kavisli bir ekrana sahip olanlar da mevcut. Geniş ve her iki yandan kavise sahip olan LG curved monitörler kullanıcıların görüş alanını tamamen sarıyor. LG kavisli ekran renk ve çözünürlük kalitesi ile yüksek oranda bir görsel deneyim yaşatıyor. Ekranı 4 ayrı şekle bölebilen bu monitör farklı kullanımları aynı anda gerçekleştiriyor. Kavisli olarak üretilen LG gaming monitörler oyun oynamayı seven kullanıcılara hitap ediyor. FPS ve RTS gibi farklı oyun modlarını destekleyen LG gaming monitörler ile unutulmaz oyun deneyimleri yaşanabiliyor. Görüntü kadar ses sistemine de önem veren LG monitörler kullanıcıların her anlamda beğenisini kazanıyor. Kulaklık ve aynı zamanda ses çıkışına sahip olan bilgisayarlar farklı ses kaynaklarına bağlanabiliyor. Böylece kullanıcılar oyun oynarken, müzik dinlerken, dizi veya film izlerken sesi en iyi şekilde duyabiliyor. LG ekranlar özellikleri ve şık tasarımları ile hem evlerde hemde ofislerde rahatlıkla kullanılabiliyor. LG monitör ayağı sayesinde hem taşıma hemde yerleştirilme açısından kullanıcıya kolaylık sağlıyor. 

  • Yüksek Çözünürlüğe Sahip Olan LG Monitörler

Yeni teknolojilerle üretilen bilgisayar ve televizyonlar tüm manzara resimlerini insan gözünün algıladığı şekilde ekrana yansıtıyor. Bu sayede kullanıcılar ev konforunda ödül almış filmleri sinema kalitesinde izleyebiliyor, bilgisayar oyunlarından daha çok keyif alıyor ve profesyonel çizimleri ince ayrıntısına kadar görebiliyor. LG IPS monitörler renk efektleri ve açıları ile tasarımcı kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Kullanıcılar hayallerindeki tasarımı en küçük ayrıntısına kadar gerçekçi bir şekilde çizebiliyor. Monitörlerdeki yüksek çözünürlük ve yenileme hızı ekranın daha canlı ve gerçekçi olmasına imkan tanıyor. Yüksek çözünürlüklü ekranlarda kayma, bulanıklaşma veya donma gibi sorunlar yaşanmıyor. En sık kullanılan çözünürlük çeşitlerinden birine sahip olan LG 4K monitor 3840x2160 piksel ile geniş bir renk skalası sunuyor. LG 5K monitör 5120x2880 piksel profesyonel kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Renk ve efekt aralığı yüksek olan LG monitörler kare yenileme hızını da yüksek tutuyor. 60 Hz hızla çalışan LG monitörler günlük kullanımlar için yeterli oluyor. Sıradan işlemleri bir akış içinde gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda çevrimiçi oyunlarda da akıcılık sunuyor. LG 75 Hz monitörler ise hareket kareleri arasında bütünlük ve akıcılığı artırıyor. Daha gerçekçi, akıcı ve hızlı bir ekran sunan LG 144Hz monitörler ise profesyonel tasarımcılar ve oyunculara hitap ediyor. Yüksek yenileme hızı ile çalışan bu monitörlerde dizi veya film izlenirken her kare canlı şekilde algılanıyor. Aynı zamanda profesyonel oyunlarda da herhangi bir bulanıklık, yanılsama ya da takılma problemleri yaşanmıyor. 

  • Boyutlarına Göre LG Monitörler

Farklı boyutlarda üretilen bilgisayarlar günlük hayatta, eğitim hayatında veya çalışma hayatında sıkça kullanılıyor. Boyutlarına göre farklı alanlarda kullanılan LG monitör çeşitleri arasında 21.5 inçten, 42 inçe kadar birçok seçenek bulunuyor. LG 21.5 monitör kamera sisteminin kayıt odasından izlenmesi için yeterli oluyor. LG 22 inç monitörler ise günlük kullanım için oldukça uygun. 75 Hz ekran yenileme hızına sahip olan 22 inç monitörler çalışma hayatında da tercih edilebiliyor. 22 inç ve 24 inç ekran boyutuna sahip olan monitörlerin çapraz köşeler arasındaki uzunluğu 55.9 cm’e denk geliyor. Geniş bir platform sunan bu monitör ile kullanıcılar hazırladıkları projeleri daha net şekilde görebiliyor ve oyun oynarken görüş alanı büyüyor. Aynı zamanda kullanıcılar birden fazla sayfayı aynı anda görüntüleyebiliyor. LG monitör 27 inç ise daha geniş bir çalışma ortamı isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Profesyonel amaçlı kullanılan bu monitörlerin çapraz köşe uzunluğu 68 cm. Aynı zamanda 27 inç LG monitör TV ekranı olarak da değerlendirilebiliyor. LG 32 inç monitörler daha yüksek çözünürlük ve yenileme hızı sunuyor. Bu monitörlerin çapraz köşe genişliği 81 cm. Geniş bir alan sunan monitör ile kullanıcılar aynı ekranda birden çok işlemi yapabiliyor. LG 34 inç monitörlerin çapraz köşeler arasındaki uzunluğu 86 cm’e denk geliyor ve yanlara doğru uzanan dikdörtgen bir tasarıma sahip. Profesyonel oyuncular tarafından tercih edilen bu monitör kullanıcıların görüş açısının büyük bir kısmını kaplıyor. 

  • Profesyonel Kullanım için LG Monitörler

Farklı özelliklere donatılan monitörler profesyonel ihtiyaçlara yanıt veriyor. LG dokunmatik monitörler özellikle tasarımcı kullanıcılara büyük bir avantaj sağlıyor. Kullanıcıların klavye ve mouse dışında da özgürce hareket etmesine imkan tanıyan dokunmatik monitörler teknik ya da sanatsal çizimler için tercih ediliyor. Kullanım alanını arttıran LG uzun monitörler ise etkileşimi arttırıyor. Kenarlara doğru kavisli olan bu modeller kullanıcının izleme alanını genişletiyor. Birden çok profesyonel işlemi aynı anda yapmaya imkan tanıyan monitörleri tasarımcılar, programcılar, oyuncular kullanıyor. Geniş olarak tasarlanan ultrawide monitörler yatay ve dikey şekilde kullanıma imkan tanıyor. Kavisli ekranlar düz ekranlara kıyasla gizli kalan tüm detayları kullanıcıya gösteriyor. Farklı amaçlarla kullanılan ultrawide ekranlı monitörler yan yana bitişik şekilde konumlandırılarak geniş bir izleme ortamı yaratılabiliyor. LG kavisli ekranların dışında kare monitörler de sıkça tercih ediliyor. Dış etkenlere karşı dayanıklı olan ve yüksek görüntü kalitesi sunan LG endüstriyel monitörler dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Duvara monte edilerek kullanılan bu monitörler ile reklam, haber ve video yayını yapılabiliyor. 

  • Oyunculara Özel Üretilen LG Monitörler

LG oyuncu monitörler birçok kullanıcının aynı anda aynı platform üzerinde çevrimiçi olarak oynanan oyunlarda kullanılmak için tercih edilebiliyor. Saniyelerin ve minik detayların oldukça önemli olduğu bu oyunlarda monitör ekranının geniş ve hızlı oluşu oyuncuyu rakipleri karşısında öne geçiriyor. Milyonlarca renk, yüksek çözünürlük ve efekt sunan oyuncu monitörleri karanlık ortamlarda dahi kullanıcının diğer oyunculardan daha önce hareket etmesine imkan tanıyor. Savaş ve strateji oyunlarında oyuncuların seslere ve hareketlere iyice odaklanması gerekiyor. Bu monitörler kullanıcıların tamamen oyuna odaklanmasını mümkün hale getiriyor. LG gaming monitörler geniş boyutları ile kullanıcıların görüş açısını genişletiyor. LG kavisli monitörler yuvarlatılmış ekran olarak da ifade ediliyor. Monitörler hem masa üstünde hemde duvara monte edilerek kullanılabiliyor. 

LG Monitör Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Bilgisayar ekranı yani monitör seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunuyor. Kullanıcıların öncelikle kullanım amacı belirlemesi gerekiyor. İş hayatında veya özel hayatta kullanılan LG monitörler farklı farklı özelliklere sahip olabiliyor. Güçlü bir ekrana sahip olmayan bilgisayarlar ile yapılan işlemler eksik ya da yetersiz kalabiliyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermek iyi bir deneyim yaşatmak için LG monitörler üstün bir teknoloji kullanıyor. LG monitör satın alırken hangi özelliklerine dikkat edilmeli:

  • Monitörler 5K, 4K, Full HD ya da düz bir bilgisayar ekranına sahip olabiliyor. Bunun dışında titreşimsiz, G-Sync ve FreeSync, düşük mavi ışık gibi farklı özellikler sunabiliyor. Kullanıcılar monitör almadan önce kullanım amacını belirlemesi gerekiyor. Bazı monitörler profesyonel iş hayatı için kullanılırken bazıları oyun oynamak için tercih edilebiliyor. Hızlı yenileme oranlarına ve cevap sürelerine sahip olan monitörler oyun oynamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Profesyonel olarak iş hayatında kullanmak için monitör arayışında olan kullanıcılar renk hassasiyetine dikkat edebilir. Bunların dışında genel bir kullanım için monitör ihtiyacı olanlar yüksek kontrastlı bir VA paneli seçebilir. 
  • Bilgisayar ekranının çözünürlük seçimi de oldukça önemli. Çözünürlük sayısı ne kadar yüksek tercih edilirse o kadar iyi görüntü kalitesi elde edilir. Monitörün çözünürlüğü uzunluk ve genişlik formatında piksel sayısıyla ifade edilir. 1080p ya da Full HD (FHD) 1920x1080 çözünürlüğü normal kullanımlar için uygunluk gösterir. Kullanıcılar dilerse 2K ya da 4K ekrana sahip olan modelleri seçerek daha net görüntüler elde edebilir. 
  • Tepki süresi monitör seçiminde özellikle oyun oynayan kullanıcılar için önem arz ediyor. Monitörün tek tek pikselleri siyahtan beyaza ya da gri tonlarından diğer bir rende değiştirmesi tepki süresini ifade ediyor. Uzun süren tepki süreleri oyun sırasında ya da hızlı ve tempolu bir video izlerken harekette bulanıklığa sebep olabiliyor. 
  • Monitörlerin yenileme oranlarında büyük sayılar tercih etmeleri öneriliyor. Yenileme oranları saniyede yeni bilgilerle güncellenen ekranların Hz cinsinden ölçülmesi ile ifade ediliyor. Yüksek sayıdaki yenileme oranları daha pürüzsüz görüntüler ekrana getiriyor. Oyun oynayan kullanıcıların min 75 Hz ekran yenileme hızına sahip olan monitörü tercih etmesi öneriliyor. Bunun dışındaki kullanıcılar için 60 Hz ekran yenileme hızı yeterli oluyor. 
  • Kavisli veya düz tasarıma sahip olan monitörler arasından kullanıcılar dilediği modeli seçebiliyor. Kavisli monitörler ekranın daha yakından takip edilmesine imkan tanıyor. 

 

LG Monitör Fiyatları

LG monitör fiyatları sahip olduğu teknolojik özelliklere, çözünürlüğüne, yenileme hızına ve tasarımına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. LG monitörler çok farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Bazı kullanıcılar iş hayatında projeler tasarlamak için LG monitör tercih ederken, bazıları oyun oynamak ya da film izlemek için LG ekranı değerlendirebilir. Kullanıcıların LG monitörler için fiyat araştırması yapmadan önce kullanım amacını belirlemesi tavsiye edilir. Hepsiburada ile listelenen LG monitörler fiyat ve özellik açısından karşılaştırabilir. Kullanıcılar dilerse LG monitörleri farklı marka monitörlerle de kıyaslayabilir. Filtreleme özelliklerinden yararlanılarak listenen cihazlar ile arama skalası daraltılabilir. Bu sayede kullanıcılar ihtiyacı olan ürüne daha kısa sürede ulaşabilir. Kullanıcılar kendi bütçesinin dışına çıkmaz istemezse bütçe aralığını belirleyerek ürün araştırmasını yapabilir. Aradığı cihazı bulduğunda sepetine ekleyerek alışverişini hızlı tamamlayabilir. 

LG Monitör Yorumları

LG monitör yorumları kullanıcıların ürün hakkında daha detaylı bilgi almasına yardımcı olu. Kullanıcılar ürünü satın alma konusunda kararsız kaldığında yorumlara bakabilir. Ürüne yapılan olumlu veya olumsuz yorumlar cihaz hakkında kullanıcıya fikir verir. Kullanıcı bu yorumlardan yola çıkarak ürünü alıp almama konusundaki kararını netleştirebilir. Yorumlar dışında ürüne yapılan değerlendirme puanları da oldukça önemli. Yüksek puan alan ürünleri tercih ederek alışverişini tamamlayabilir. Ürünü satın aldıktan ve kullanmaya başlayıp deneyimledikten sonra kendisi de cihaz hakkında yorum bırakabilir. Böylece kendisinden sonra aynı ürünü satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olabilir. LG monitörler farklı satıcılar tarafından satışa sunulabilir. Kullanıcılar dilediği satıcı üzerinden alışveriş yapma imkanı bulabilir. Cihazla ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda ise “satıcıya sor” kısmından sorabilirsiniz. Bu kısımdan aynı satıcıya yöneltilen soruları ve cevapları da görüntüleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lg Monitör

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 73 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/lg