Su insan yaşamında büyük rol oynayan ve her alanda kullanılan yaşam kaynağıdır. Kullanılan suyun temiz ve saf olması birçok açıdan önemlidir. LG su arıtma cihazları konfor, sağlık ve temizliği bir arada sunarak kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. Bu ürünler temiz filtrasyon, hijyenik depolama ve sıcak  soğuk su dağıtım seçeneğine de sahiptir. Tek dokunuşla sıcak, soğuk ve normal su sıcaklığı ayarı yapılabilir.

Su Arıtma Cihazları

Suyun sıcaklığı 5 santigrat derece ile 90 santigrat derece arasında değişir.  LG su arıtma cihazları filtrasyon özelliğine sahiptir.  Bu su arıtıcılarda beş aşamalı bir filtreleme süreci sunmaktadır.  Pre-Filter bu sürecin ilk basamağıdır. Büyük tortuları ve yabancı maddeleri ayrıştırır. Sedimenter filtre, daha küçük parçacıkları ortadan kaldırmak için etkilidir.  Karbon Öncesi Blok Filtresi, ilk basamaktan sıyrılmayı başarmış olan yabancı maddeleri temizler.  RO membran filtresi zincirin en önemli halkasıdır. Küçük ve büyük tüm yabancı maddeleri ortadan kaldırır. Bu noktada mikroskobik kirlilikler yok edilir.

Post Karbon engelleyici filtresi, kokuyu ve kalan yabancı maddeleri yok eder. Çift koruma Paslanmaz Çelik Tankı sayesinde sağlığınız ve temiz suyunuz koruma altındadır. İki ayrı ısıtma ve soğutma paslanmaz çelik tank bulunur. Bu tank antibakteriyel özelliğinden dolayı mutlak hijyenin korunmasını sağlar. Dolaylı soğutma yöntemleri, en yüksek hijyen seviyelerini korumanıza izin verir. Dijital Sterilizasyon Kiti sayesinde kolay kullanım olanağı sunar. LG en yüksek hijyen özelliklerini korumaya büyük önem vermektedir. Bu dijital sterilizasyon kiti, bu önlemlerden biridir.

Akıllı Su arıtıcı özelliği ile her etkinlik için akıllı işlev kontrollerine sahipsiniz. Bu özelliğin en iyi yanı, kullanıcı dostu olmasıdır.  Sistem, filtrenin ne zaman değiştirileceğini gösterir ve çocuk kilidi sistemi su israfının olmamasını sağlar. Diğer bir yandan, kompresör son derece verimli bir cihazdır. Vakumu ise sıcak su deposunun ısı kaybını önler. Her su molekülü, dış sediman filtresinden, karbon öncesi aktif filtreden, RO zarından, karbon sonrası aktif filtreden ve nihayet mineral güçlendiriciden oluşan bu ayrıntılı filtreleme sisteminden geçmek zorundadır.

Mineral güçlendirici, aşırı zararlı kimyasalları sudan giderir ve kalsiyum ve magnezyum gibi gerekli minerallerin tutulmasını sağlar. Depolama tankı, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmış güvenli ve dayanıklı bir tanktır. Çift koruma sunar. UV lamba devralır ve suyu boşaltmadan önce nihai duran bakterileri öldürülmesini sağlar. Aynı zamanda, bakterilerin tekrar büyümemesini sağlar. Bu Ever Fresh UV Plus  üzenlemesidir. Sebze ve meyveleri temizlemek için eşsiz bir düzenlemesi bulunur. Akıllı ekran konsolu başka bir önemli özelliğidir. Bu akıllı konsolu kullanarak su arıtıcısının çeşitli yönlerini kontrol edebilirsiniz. Sistem, filtreleri değiştirmeyle ilgili önceden bilgi sağlar. UV sterilizasyonu ile ilgili hayati bilgiler de sağlar. Depolama kapasitesi 8 litredir.

LG Su Artıma Cihazı Fiyatları

LG su arıtıcısının göze çarpan özellikleri arasında filtreleme kısmının fonksiyonel yapısı göze çarpar. Aynı 5 aşamalı RO filtrasyon tekniğini burada da kullanılır. Su molekülleri sürecin sonunda saf ve kullanılabilir olması için bu aşamaların her birinden geçer. Depo, yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir. Sarı lekelerin oluşmasını önlediği için çift koruma sağlar. Bakterilerin yayılmasını önler. Dolayısıyla suyun tazelik derecesini korur. En önemli noktası saf ve saf olmayan suyun herhangi bir aşamada karıştırılmamasıdır. Sebzeler ve meyveler için suyun filtrelenmesi için ayrı bir sistemi bulunur. Mineral güçlendirici standart pH düzeylerini korumayı sağlar. Tat arttırıcı suyun tadını geliştirir ve onu daha lezzetli yapar.

Ever Fresh UV plus özelliği, LG su arıtıcısında önemli bir rol oynamaktadır, çünkü UV lamba musluktan suyu boşaltmadan önce yanar. UV, depolanan suyun korunmasını sağlar. LG su arıtma cihazları bu yönden depolama sürecinde dahi suyun saf ve temiz kalmasını sağlar. LG su arıtma cihazları bu üstün fonksiyonel özellikleri ile ile göz doldurur öte yanda LG Su Artıma Cihazı Fiyatları da bu özelliklerine göre bütçe dostudur.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

LG Su Arıtma Cihazları

Toplam 24 / 56 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/13003364/lg