Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Women-entrepreneur-profile-picture
10
Satıcı puanı
10

67 değerlendirme

Satıcı puanı, Hepsiburada.com müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.

Dodocool

 1. Markalar
  1. Dodobees
  2. iDock
  3. Dodocool
 2. Ürün Çeşidi
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. HepsiLojistik Ürünleri
 6. Renk
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
 • Marka Dodobees

Satıcı Hakkında

profile-picture

Necla Özge Mertkan / Girişimci Kadın / Kurucu

Necla Özge Mertkan, 1982 yılında Almanya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. İSTEK Özel Bilge Kağan Lisesi öğrencisi iken lise ikinci sınıfta AFS Exchange Programı ile Amerika’ya gitti. Bir sene Amerika’da yaşadıktan sonra İstanbul’a döndü. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Mezuniyetinden sonra çeşitli bankalarda staj yaptı, ardından Akbank Kurumsal Şubesinde MT olarak işe başladı. Kurumsal Pazarlama bölümünde 4 sene çalıştıktan sonra bir anne adayı olarak işten ayrıldı. 2011 yılında dünyaya gelen bebeğini kendi büyütmek istediğinden, bir süre iş hayatından uzak durdu. Daha sonra esnek çalışma saatleriyle Füme Makina Firmasında , satış danışmanı olarak çalıştı. İş tecrübelerinin ardından, kendi işini kurma kararı aldı ve 2018 yılında Dodobees Teknoloji Tic. Ltd. Şti. firmasını kurdu. Türkiye’de eksiklikleri hissedilen tüketici elektroniği ürünlerinin ithalatına ve elektronik ticaretine başlayan Necla Özge Mertkan, çeşitli distribütörlükler alarak ticaret hayatına emin adımlarla devam etmektedir.

Firma Adı Dodocool

Kayıtlı E-Posta Adresi satici@kurum.hs03.kep.tr

Mersis No 0302093711000001

Şehir Kocaeli̇

İletişim Satıcı Firmanın hepsiburada.com'a beyan ettiği merkezi adresi ve tarafımızca onaylanmış olan telefon numarası hepsiburada.com kayıtlarında yer almaktadır.

Başa dön