Not almanın imkansız olduğu veya kağıt kalem kullanmak istemediğiniz anlarda yardımınıza koşan Mp3 Ses Kayıt Cihazları, sizi oldukça büyük bir dertten kurtarırlar. Birçok farklı kullanım alanı bulunan bu cihazlar sayesinde, bir şeyleri not almak yerine ses kaydı yapabilir ve daha sonrasında ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bu ses kayıtlarını kolayca dinleyebilirsiniz. Ses kayıt özellikli Mp3 oynatıcılar ile istediğiniz her yerde müzik dinlemenin keyfine varabilirsiniz.

Mp3 ve Ses Kayıt Cihazları

Günlük hayatınızda kulaklarınızın duyabildiği her türlü sesi kaydetmek için kullanabileceğiniz elektronik aletleri, basitçe ses kayıt cihazları olarak adlandırabiliriz. Sadece ses kaydetmelerinin dışında, daha sonra kaydetmiş olduğunuz sesleri tekrar dinlemenize olanak sağlayan bu cihazlar, hayatınızı oldukça kolaylaştırmaktadırlar.

Öğrenciler öğretmenlerinin anlattıkları dersleri, avukatlar müvekkilleriyle yaptıkları konuşmaları, gazeteciler ve yazarlar yapacakları röportajları mp3 ses kayıt cihazları sayesinde kaydedebilirler. Psikolog veya psikiyatristler hastalarıyla olan seanslarını, çalışanlar da toplantı sırasında notlarını yine bu cihazlar yardımıyla hızlı ve kolay bir şekilde kayıt altına alarak pratik bir şekilde gereksinimlerini giderebilirler.

Özellikle küçük boyutları sayesinde oldukça taşınabilir olan mp3 ses kayıt cihazlarını, istediğiniz her zaman kolayca yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olduğu anlarda cebinizden veya çantanızdan çıkararak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Boyutları küçük olmasına rağmen oldukça uzun süreler boyunca ses kaydı yapabilen bu cihazlar, bu sayede aklınızdan uçup gidebilecek birçok bilgiyi cebinizde taşımanıza olanak sağlarlar.

Radyo, mp3 çalma, bluetooth ve taşınabilir bellek gibi ekstra özelliklere de sahip olabilen ses kayıt cihazları, bu sayede kullanıcılar için çok daha cazip bir hale gelmektedirler. Bunun en büyük nedeni de şüphesiz ki yanınızda ses kaydetmek için taşıdığınız cihazla, aynı anda müzik ve radyo da dinleyebilecek olmanızdır.

Ses kayıt cihazlarına ek olarak kullanabileceğiniz elektronik cihazlardan bir tanesi de mp3 oynatıcılardır. Mp3 playerlar yardımıyla önceden kaydetmiş olduğunuz ses dosyalarını dinleyebilir veya kendi müzik arşivinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu sayede siz nerede olursanız olun sevdiğiniz müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz. Özellikle uzun yolculuklar sırasında ve spor yaparken kullanmaktan büyük keyif alacağınız mp3 playerlar, küçük boyutları sayesinde kolay taşınabilir olmalarının dışında saatlerce kesintisiz müzik keyfi de sunmaktadırlar.

Mp3 ve Ses Kayıt Cihazı Fiyatları

Temel amacı ses kaydetmek ve kaydettiğiniz sesleri sonrasında dinlemek olan ses kayıt cihazları, sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyat etiketlerine sahiptirler. Birçok elektronik alete göre çok daha uygun fiyat etiketlerine sahip olan bu cihazlar, hayatınızın birçok alanında sizin en büyük yardımcılarınız olacaklardır.

Dijital ekran, ses kaydetme kapasitesi, boyut, ağırlık, malzeme kalitesi ve markası gibi farklı birçok özellik satın almak istediğiniz ses kaydetme cihazının fiyatını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer almaktadır. Bu noktada fiyatı belirleyen en önemli etken, satın almak istediğiniz ses kayıt cihazından sizin neler beklediğiniz olacaktır.

Satın alacağınız ses kayıt cihazı üzerinde yer alan hoparlör sayesinde, istediğiniz zaman kulaklığa ihtiyaç duymadan kaydetmiş olduğunuz sesleri kolayca dinleyebilirsiniz. Buna ek olarak ses kayıt cihazınız üzerinde yer alan sd kart desteği sayesinde, cihazınızın kayıt kapasitesini artırabilir ve daha fazla kayıt yapabilirsiniz. Satın alacağınız mp3 playerın fiyatını etkileyen faktörler arasında; radyo çalar, dosya depolama alanı, bluetooth gibi farklı özellikler yer almaktadır. Sadece müzik dinleyebileceğiniz basit bir mp3 oynatıcıyı oldukça uygun bir fiyata alabilir veya sahip olacağı her ekstra özellik için mp3 playerınıza fazladan ücret ödeyebilirsiniz.

Radyo çalma özelliğine sahip olan bir mp3 çalar yardımıyla sadece kendi müziklerinizi değil tüm radyo kanalları üzerinde yayınlanan müzikleri dinleyebilir. Dahili bir hoparlöre sahip olan mp3 playerınız sayesinde müziğinizi tüm sevdiklerinize kolayca dinletebilirsiniz. Tüm bunların dışında mp3 oynatıcınızı veri saklama amaçlı da kullanabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

MP3 Ses Kayıt Cihazları

228 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Powerway MP3 Ses Kayit Cihazları
  2. Goldmaster MP3 Ses Kayit Cihazları
  3. Sony MP3 Ses Kayit Cihazları
  4. Kensa MP3 Ses Kayit Cihazları
  5. Olympus MP3 Ses Kayit Cihazları
  6. Player MP3 Ses Kayit Cihazları
  7. Subzero MP3 Ses Kayit Cihazları
  8. Eclipse MP3 Ses Kayit Cihazları
  9. Astell&Kern MP3 Ses Kayit Cihazları
  10. Fiio MP3 Ses Kayit Cihazları
  11. Kingboss MP3 Ses Kayit Cihazları
  12. Multifon MP3 Ses Kayit Cihazları
  13. Teknikom MP3 Ses Kayit Cihazları
  14. diaron MP3 Ses Kayit Cihazları
  15. Mikado MP3 Ses Kayit Cihazları
  16. Auvc MP3 Ses Kayit Cihazları
  17. Goldplay MP3 Ses Kayit Cihazları
  18. JWD MP3 Ses Kayit Cihazları
  19. Mytech MP3 Ses Kayit Cihazları
  20. Philips MP3 Ses Kayit Cihazları
  21. Ruizu MP3 Ses Kayit Cihazları
  22. Bludfire MP3 Ses Kayit Cihazları
  23. Coby MP3 Ses Kayit Cihazları
  24. Everton MP3 Ses Kayit Cihazları
  25. Hobimtek MP3 Ses Kayit Cihazları
  26. IPG MP3 Ses Kayit Cihazları
  27. Kttech MP3 Ses Kayit Cihazları
  28. Lenco MP3 Ses Kayit Cihazları
  29. Mofy's MP3 Ses Kayit Cihazları
  30. Nar Market MP3 Ses Kayit Cihazları
  31. Platoon MP3 Ses Kayit Cihazları
  32. Premier MP3 Ses Kayit Cihazları
  33. Repex MP3 Ses Kayit Cihazları
  34. Sezy MP3 Ses Kayit Cihazları
  35. Toptancı Kapında MP3 Ses Kayit Cihazları
  36. Uniden MP3 Ses Kayit Cihazları
  37. Wohlman MP3 Ses Kayit Cihazları
  38. Xuelin MP3 Ses Kayit Cihazları
  39. Yukka MP3 Ses Kayit Cihazları
  40. Aiworth MP3 Ses Kayit Cihazları
  41. Anka MP3 Ses Kayit Cihazları
  42. Aux MP3 Ses Kayit Cihazları
  43. Bewell MP3 Ses Kayit Cihazları
  44. Cix MP3 Ses Kayit Cihazları
  45. Cooltech MP3 Ses Kayit Cihazları
  46. Eleston MP3 Ses Kayit Cihazları
  47. Evistr MP3 Ses Kayit Cihazları
  48. GOMAX MP3 Ses Kayit Cihazları
  49. Gaman MP3 Ses Kayit Cihazları
  50. Goldsmart MP3 Ses Kayit Cihazları
 4. Dahili Hoparlör
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Ağırlık A-Z
 9. Arttırılabilir Hafıza
 10. Kapasite A-Z
 11. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483646/3013123
Başa dön