MSI, dünya çapında oyun odaklı teknolojik ürünler üreten lider bir marka olarak tanınıyor. Tayvan menşeili ünlü marka; “oyunu gerçeğe çeviriyoruz” sloganı ile son derece iddialı bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor. Oyuncu ruhuyla yön verdiği teknolojik yenilikçilik mottosu, fark yaratan tasarımları ve mükemmellik arayışı ile MSI, alanının öncüleri arasında yer alıyor. Yüksek ses kalitesi ve gerçeğe en yakın görüntüleri sunmak üzere yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri ile lider konumunu daha uzun süre koruyabileceği düşünülen MSI, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar, grafik kartı ve anakart gibi bilgisayar bileşenleri, oyun oynarken performansınızı artırmaya yönelik tasarlanan klavye ve fareler üretiyor. Kusursuz görüntü kalitesi ile MSI monitör modelleri de oyunseverlerin gönlünde taht kuruyor. Bu kategoride MSI monitör çeşitlerini bulabilir, tüm teknik özellikleri ile detaylı olarak inceleyebilir ve hayal ettiğiniz mükemmel monitöre MSI kalitesi ile kavuşabilirsiniz.

Fark Yaratan Tasarım ve Kusursuz Bir Deneyim

Film izlerken, ya da oyun oynarken keyfi artırmanın ilk adımı görüntü kalitesini iyileştirmekten geçiyor. Dinamik görüntülere en iyi ve hızlı cevap veren işletim sistemi ancak yüksek performansa sahip bir monitör ile bir araya geldiğinde unutulmaz bir deneyim sunabiliyor. Bu sebeple yalnızca bilgisayarınızın değil, monitörünüzün de fark yaratan özgün tasarımlara ve benzerlerinden ayıran görüntü kalitesine sahip olması gerekiyor. Tam anlamı ile bir oyun markası olan MSI, bir oyuncunun isteyebileceği tüm unsurları bir araya getirecek özelliklerde teknolojiler yaratıyor. Hem donanım hem de yazılım boyutlarında iddialı olan marka, şimdi ayırt edici ve fonksiyonel tasarımlarıyla da kullanıcılarını cezbediyor.

  • MSI, görüntü keyfini en uç noktaya taşıyabilmek için belirlenen en ideal açı ile kavise sahip monitör modelleri üretiyor. Standart kullanımdan oyun için kullanıma kadar en konforlu açı olan 1500 R kavis oranına sahip monitörler, ekranın içinde hissetmenizi sağlıyor. İnsan gözünün görme alanını hedef alan tasarım sayesinde, çok daha gerçekçi, keyifli ve konforlu bir kullanım sunuyor.
  • Zaferleri görsel bir şölene dönüştürmeyi hedefleyen MSI monitör çeşitleri, oyun için üretilenlerin yanı sıra “Prestige” ve “Professional” olmak üzere iki ayrı kategoriye daha sahip bulunuyor. Oyun monitörlerindeki iddiasını bu kategorilerde de başarı ile sürdüren marka, her kullanım alanı için gerçeğe en yakın görüntü kalitesini sorunsuz sağlıyor.
  • MSI monitör çeşitleri, içerdiği teknolojiyi yansıtan tasarımları ile göz dolduruyor. Monitörlerin üzerinde görüntü ile senkron oluşturacak şekilde renk değiştiren dekoratif amaçlı LED’ler bulunuyor. Bu renkli tasarım ile hem monitörün stil sahibi duruşu destekleniyor hem de görüntü keyfi ekranın dışına taşınıyor. Yalnızca dekoratif özelliğe sahip modellerin yanı sıra, MSI’ın bazı modellerinin ön panellerinde yerleşik bulunan RGB LED’ler, Steel Series Game Sense desteği ile kullanıcıların monitör üzerinden sağlık, cephane ve güç gibi kritik unsurları takip etmelerini sağlıyor. Oyuncunun dikkatini dağıtmadan yalnızca rakibe odaklanmasını sağlayan bu fonksiyonel LED tasarımı MSI’ın sektöründeki inovatif duruşunu yansıtıyor.

Gerçeğe En Yakın Görüntü Kalitesi ile Heyecan Dorukta

Bir monitörün yüksek performanslı olarak adlandırılması için yalnızca yüksek çözünürlük düzeyine sahip olması yeterli olmuyor. Yüksek performansa sahip bir monitörden; ideal boyutlarda olması, ergonomik bir tasarıma sahip olması, kullanıcıyı uzun süreli kullanımlarda dahi yormayan akıllı teknolojiler sunması ve elbette kusursuz görüntü kalitesi sağlayan bileşenlere sahip olması bekleniyor. Bu bileşenlerin en önemlilerinden ikisi de “yenilenme hızı” ve “tepki süresi”. Monitörün her saniye yeni görüntüler ile güncelleme hızı olarak açıklanabilecek olan yenilenme hızı ne kadar yüksek olursa yaratılan görüntü de o kadar güçlü oluyor. Tepki süresi ise monitördeki piksellerin renk değiştirme hızı olarak tanımlanıyor. Monitörden arzu edilen verimin alınabilmesi için yenilenme hızının yüksek, tepki süresinin ise yenilenme hızına yetişebilecek kapasitede olması gerekiyor.

  • MSI, en hareketli sahneleri dahi kusursuz ve pürüzsüz şekilde aktarmayı sağlamak amacıyla yüksek yenilenme hızı ve 1ms gibi rekor bir tepki süresine sahip monitörler geliştiriyor. Bu sayede donma ya da geride kalma olmadan tüm aksiyonu tüm hücrelerinizde hissetmek mümkün oluyor. Ayrıca Free Sync teknolojisine sahip MSI modelleri kusursuzdan da bir adım öteye giderek ekstra yumuşak ve gerçek zamanlı bir akış sağlıyor.
  • Android işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilen MSI Remote Display uygulaması ile MSI monitörün parlaklık, kontrast ve benzeri görüntü kalitesi ayarlarını yapmak mümkün oluyor. Ayrıca yine uygulama üzerinden MSI Mystic Light ile monitör üzerindeki LED sistemi de istenilen renkler ile kişiselleştirilebiliyor.
  • 100 % NTSC oranıyla MSI monitörler, son derece geniş bir gamut kapsamına sahip bulunuyor. Bu geniş renk aralığı sayesinde görüntünün tüm detaylarının net ve canlı olması sağlanıyor. Doğalı yansıtmak üzere geliştirilen dijital renkler, bu sayede kusursuz bir doygunluk ve derinlik sağlıyor.

Aksiyon İçin İdeal Boyut ve Kusursuz Perspektif

Görüş alanı, her an hayata dair en önemli algısal ipuçlarını yakalamamızı sağlıyor. Oyun oynarken ise görüş alanı bambaşka bir ihtiyaca dönüşüyor. Standart bilgisayar monitörlerinin sahip olmadığı ekran tasarımı ve bütünleşik monitör teknolojisi MSI farkıyla oyunseverlere sunuluyor.

  • MSI, ultra geniş görüş açısına sahip modelleri ile kavisli ekran tercih etmeseniz dahi görüntü kalitesinin sınırlarını zorluyor. Kusursuz monitör tasarımı ile tüm detaylar ve renkler olması gerektiği haliyle sunuluyor. Benzersiz monitör tasarımları, maksimum canlılık için yazılımlarla destekleniyor. Tüm detayları ve en ince ayrıntıları bile görünür kılmak üzere geliştirilmiş MSI Optix serisi, en seçici oyuncuları bile memnun edecek güçte görüntü kalitesi sağlıyor.
  • MSI monitör modelleri, oyuncuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere farklı boyutlarda geliştiriliyor. Genel anlamda standart monitörlerden geniş yapıya sahip modeller, kendisini aksiyonun içinde hissetmek isteyen kullanıcılardan beğeni topluyor.
  • Tam bir simülatör kullanmak isteyen oyunseverler için ise MSI’da çoklu ekran konumlandırma opsiyonu bulunuyor. Tam 180 derece görüş alanı sunan çoklu ekran sistemi ile oyuncu bilgisayar arasında kusursuz bir entegrasyon sağlanıyor. Çoklu ekran sistemleri aynı zamanda birden fazla monitör ile çalışma ihtiyacı duyanlar için de eş zamanlı işleyişi ve sorunsuz devamlılığı ile büyük bir avantaj sağlıyor.

Yormayan, Konfor Sağlayan Monitör Teknolojisi

İnsan gözü, gerçek dünyaya kusursuz adapte olan ve ışık şiddetine göre boyut değiştiren göz bebeklerine sahip bulunuyor. Fakat bu mükemmel uyum yapay ışık kaynaklarına karşı büyük oranda savunmasız kalıyor. Bu sebeple uzun süreli bilgisayar kullanımı, gözlerde yorgunluğa, kaşıntıya ve sulanmaya sebep oluyor. Monitörlerin görüntü verebilmek için gözle görülmeyen fakat gözü yoran titreşimler üretiyor ve görsel parametreleri sürekli değişen ışıklar yayıyor. Bu durum da özellikle dört saati aşan kullanım sürelerinde önemli göz rahatsızlıklarına sebep oluyor. Çabuk geçmesi sebebi ile çok da önemsenmeyen bu rahatsızlıklar, sürekli tekrarı durumunda kalıcı göz problemlerine sebep olabiliyor. Bu rahatsızlığın önlenebilmesi ya da en azından azaltılabilmesi için yüksek yenilenme hızına sahip, ideal kontrast ve renk doygunluğunda pikseller bulunan monitörlerin tercih edilmesi öneriliyor.

  • MSI, kullanıcılarına yaşattığı deneyimi en mükemmel hale getirebilmek için sürdürdüğü çalışmaların yanı sıra konforlarını artırmak üzere de önemli yeniliklere imza atmış bulunuyor. Uzun süreli kullanımın olumsuz etkilerini azaltmak üzere geliştirdiği mavi ışık teknolojisi ile gözü yoran toplam mavi ışık gösterimi optimize ediliyor. Yenilenme hızı ile desteklenen bu teknoloji sayesinde kullanıcılar çok daha uzun süre herhangi bir rahatsızlık hissetmeden bu deneyimi yaşayabiliyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MSI Monitör Fiyatları

86 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
PLS Monitörler
PLS Monitörler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Çözünürlük (max)
Toplam 24 / 86 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?