Çok sayıda aktivitenin kendine özel koruyucu ekipmanı vardır. Motosiklet kullanırken de uygun kaskı takmanız yüzünüzü, kafanızı ve hayatınızı korur, güvenliğinizi artırır. Bir kaza anında kafatasınızı darbelerden korur. Kaskta yer alan hava kanalları terleme ve üşümeye engel olarak, hava değişikliklerinden etkilenmemenizi ve daha az yorulmanızı sağlar. Böcek, taş, dal parçası gibi uçan ve sıçrayan şeylerin size çarpmasına engel olur. Kask camı  güneş ışınlarının etkisini azaltmaya yardımcı olur.  Sürüş sırasında diğer sürücülerin sizi görmesini kolaylaştırır. Uygun bir kask kullanımı etkin bir koruma sağlayarak sürüş güvenliğinizi ve konforunuzu artırır.

Motosiklet Kaskı Nasıl Olmalı?

Motosiklet kaskı seçerken güvenliğinizi sağlayacak temel özelliklere dikkat etmek önemlidir. Kafanıza uygun ölçüde olmalıdır; büyük gelen kasklar herhangi bir kaza veya çarpma durumunda sizi koruyamaz. Dış kabuğunun sağlam bir malzemeden yapılması, ağırlığı, aerodinamik yapısı, havalandırma kanallarının bulunması, ses izolasyonu özelliği ve çene kayışının sağlam olması kaskın kalitesini belirleyen unsurlardır.  Güvenlik sertifikalı ve gereken standartlara uygunluğunun onaylanmış olması önemlidir. Bu nedenle en güvenli olan motosiklet kaskları bu özelliklere sahip olan kapalı kasklardır. Bu standartlara ve özelliklere uygun olarak imal edilmiş MT kapalı kaskları ve modellerini tercih edebilirsiniz.

MT Kapalı Kaskları Ve Modelleri İle Teknolojik Ürünler

 • MT kapalı kaskları ve modelleri, gereken tüm güvenlik testlerinden başarıyla geçen ve son teknolojilerle üretilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
 • Sürekli kendini yenileyen ürünleriyle, motosiklet tutkunlarına güvenli, sağlıklı ve konforlu bir kullanım olanağı sağlar.
 • Gelişmiş teknik özellikleri sayesinde tüm motosiklet türleri ile uyum içinde kullanılabilen sağlam, dayanıklı, hijyenik ve konforlu ürünler sunar.  
 • MT kapalı kask  modellerinde şeffaf ve renkli vizör seçenekleri mevcuttur. MT kask mekanizması kask camlarının kolaylıkla çıkarılıp takılmasını sağlar.
 • Güneş gözlüğü kullanımına imkân veren modelleriyle farklı kullanım olanakları sağlar.

MT Kapalı Kaskları Ve Modelleri İle Yüksek Dayanımlı ve Güvenli Kullanım

 • MT kapalı kaskları ve modelleri, aerodinamik olarak test edilmiştir. ve arka hava çıkışlarında bulunan spoiler sayesinde çok yüksek hızlarda da direnç göstererek güvenli bir kullanım sağlar. Çift kabuklu teknolojik yapısı sayesinde kafa ölçünüze tam olarak uyum sağlayarak güvenliğinizi artırır. 
 • Çene bağlantısının tokalı ve kademeli  kilit sistemi  kaskınızı güvenli, rahat ve hızlı bir şekilde bağlamanızı ve açmanızı sağlar.
 • Şeffaf ya da renkli vizörleri, herhangi bir kaza anında kasktan çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır, güvenliği arttırır. Aynı zamanda UV filtresi sayesinde güneş ışınlarından etkilenmenize engel olur. Vizörlerin üzerinde yer alan deliklere pinlock aparatı sayesinde buğu önleyici takılabilme özelliği ile buğulanmaya neden olmaz ve net bir görüş kazandırır. Çizilmelere ve aşınmalara karşı dayanıklıdır, sağlam bir kullanım sunar.

MT Kapalı Kaskları Ve Modelleri’nin Konforu

 • Kask modellerinin ön tarafında bulunan üç adet ve arkasında yer alan bir adet hava giriş çıkış kanallarının açılıp kapatılabilme özellikleri kask içinde ki hava sirkülasyonunu istediğiniz şekilde ayarlamanıza imkan verir. Böylelikle terlemelere ve üşümeleri engelleyerek kullandığınız sürece rahat etmenizi sağlar.
 • Kademeli ve aynı zamanda kolay çıkartılıp takılabilen cam kapanma mekanizması özelliği pratik bir kullanım sağlar.
 • MT kapalı kaskları ve modellerinde bulunan sökülüp takılabilme özelliğine sahip burunluk ve çıkarılabilen çene perdesi rahat ve konforlu bir kullanım imkânı verir. İç yüzeyinde yer alan pedler tümüyle çıkartılıp yıkanabilen bir yapıdadır ve kullanım kolaylığı kazandırır. Aynı zamanda antibakteriyel ve antialerjik özellikleri sayesinde ciltte tahrişe neden olmaz, sağlıklı bir kullanım sağlar.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

MT Motosiklet Kapalı Kasklar

128 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Beden
Toplam 36 / 128 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?