Radyo çaların ötesinde bir tasarıma sahip olan Navimex oto teyp modelleri, fark yaratan özellikleri ile de dikkat topluyor. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile geliştirilen cihazlar, görüntü desteği ile hayatı kolaylaştırmayı amaçlarken sürüş konforunu ve güvenliğini de maksimize ediyor. Teknolojik gelişmelere uyum sağlayabilen Navimex oto teyp çeşitleri, güncel ihtiyaçları da rahatlıkla karşılayabiliyor. Her biri şık detaylara sahip olan seçenekler arasında zevkinize ve aracınızın iç dekorasyonuna uyum sağlayan bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Navimex Oto Teyp Modelleri ile Kaliteli Bir Yolculuk

Cortex A9 8 çekirdekli işlemci tercih edilerek üretilen Navimex oto teyp modelleri, yüksek işlemci hızı sayesinde komutları kısa sürede algılayarak yerine getirebiliyor. Ürünlerin pek çoğunda 2 GB Samsung DDR3 RAM bellek kullanılıyor. RAM bellek ile aynı anda birden fazla işlem yapmak durumunda kalsanız dahi radyonun performansında herhangi bir kayıp ortaya çıkmıyor. Oto teyp modellerinin hafızası, hafıza kart desteği yardımı ile 32 GB'a kadar çıkarılabiliyor. Güçlü GPU hızı sayesinde ise görüntü ve grafiklerde herhangi bir sorun çıkmıyor. Görüntü desteği sağlayan cihaz modelleri, yüksek çözünürlükle hizmet veriyor. Çözünürlüğün yüksek olması, görsel kaliteyi de maksimum seviyeye çıkarıyor. Kamera görüş sistemi ile entegre olan cihaz, özellikle park ederken büyük kolaylıklar sağlıyor. Yolculuk esnasında görüş açınızın genişlemesine yardımcı olurken kör nokta gibi bir sorun ile karşılaşılmasını da engelliyor. 

Navimex Oto Teyp Modellerinin Teknik Özellikleri

FM ve AM RDS veri sistemine dâhil radyo istasyonlarından yayın yapan kanallara erişim sağlama imkânı veren Navimex teyp modelleri, bir yandan da DVD desteği veriyor. Radyo kanallarında çalan müziklere bağlı kalmayarak kendi tercihlerini dinlemek isteyenler için sunulan bir alternatif olan DVD özelliği gibi, hafıza kart desteği de başka bir seçenek oluyor. Harici depolama aparatlarını kullanarak da oto teybinde istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Cihaz, mp3 dosyalarının yanı sıra mp4 dosyalarını da rahatlıkla çalıştırabiliyor. Tercihinize göre Bluetooth özelliğini kullanarak kablosuz bağlantı olanağından da yararlanabiliyorsunuz. Böylece cep telefonlarında bulunan müzik dosyalarını oto teyp modellerine aktarabiliyorsunuz. Müzik oynatma listesi üzerinden dilediğiniz değişiklikleri yapabiliyorsunuz. Karışık çalma ya da sürekli çalma özelliklerini devreye sokarak listenizdeki müzikleri oynatabiliyorsunuz. Oto teyp modellerinin en dikkat çeken özellikleri arasında video oynatma özelliği yer alıyor. Yüksek çözünürlük fonksiyonu, video görüntülerini kaliteden ödün vermeden ekrana taşıyabiliyor. Menü seçeneği kullanılarak cihazın sağladığı tüm fonksiyonları bir arada görme imkânı bulunuyor.

Güncel GPS Yazılımı ile Teknolojiden Ödün Vermeyen Navimex Teyp

Türkçe başta olmak üzere İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Portekizce ve Çince gibi dil seçenekleri bulunan cihazlarda iPhone ses girişi de yer alıyor. Dâhili GPS navigasyon sistemi, en iyi rota planlamasını yapabiliyor. GPS yazılımı güncellenebildiği için bir noktadan başka bir noktaya erişim, her daim daha kolay bir hâl alıyor. Bluetooth fonksiyonu, cep telefonu görüşmelerinde "eller serbest" modunu kullanma avantajı veriyor. Farklı araç marka ve modellerine entegre olabilen cihaz, OBD2 desteği sayesinde cihazda meydana gelen arızayı kullanıcı ile paylaşıyor. Dokunmatik ekran özelliği ile üretilen seçenekler kumanda yardımıyla kullanılabildiği gibi, manuel olarak da kontrol edilebiliyorr. Cihazın kontrolünü kolaylaştırmak ve sürüş esnasında sürücünün dikkatini dağıtmamak adına direksiyon üzerinden kontrol fonksiyonu da bulunuyor. Böylece cihaz ile direkt temasta bulunmadan direksiyonda yer alan kontrol panelini kullanarak Navimex oto teyp modellerini yönlendirebiliyorsunuz. Cihazlarda DVR ve Subwoofer teknolojisinden de yararlanılıyor. Böylece titreşimden kaynaklanan ses bozulmaları da engellenmiş oluyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Navimex Oto Teyp & Oto Mp3 Çalar

Konumseçilmedi
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26080/navimex