Mutfakta ve sofrada ihtiyaç duyulan kepçeden tencereye, çatal-bıçaktan çorba kasesine kadar pek çok gereci eşsiz tasarımlarla üreten Neva, oldukça geniş bir ürün seçkisine sahiptir. Bu seçkide tencereler, tavalar, çatal-kaşık-bıçak takımları, yemek hazırlama gereçleri, servis gereçleri, baharatlıklar, kavanozlar, yemek takımları, ekmeklikler, bıçak setleri gibi ürünler yer alır. Hem günlük kullanım hem de çeyizlik için ideal olan Neva markalı mutfak ve sofra gereçleri, hemen her mutfak dekorasyonuna uyum sağlayan renkleri ile öne çıkar. Tamamı dayanıklı malzemelerden üretilen Neva ürünleri, modern mutfak dekorasyonu trendlerine uygun tasarımları sayesinde uzun yıllar güncelliğini korur. Bu nedenle de çeyiz biriktirme aşamasında olan kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görür.

Neva Mutfak Gereçleri

Kepçe, kavanoz, baharatlık, bıçaklar, ekmeklik gibi ürünlerden oluşan Neva mutfak gereçleri şık tasarımları ile dikkat çeker. Mutfakların daha düzenli görünmesinden gıdaların uygun koşullarda saklanmasına kadar pek çok işleve sahip olan söz konusu ürünler genellikle setler halinde kullanıcılara sunulur. Örneğin, kepçe setleri genellikle 7 parçadan meydana gelirken baharatlık - kavanoz setleri ise minimum 3 parçadır. Başarılı markanın tek parça olan mutfak gereçleri arasında en yoğun ilgi görenler ekmeklik modelleridir Genellikle metal malzemeden yapılan Neva ekmeklikler, dayanıklı yapıları ve estetik görünümleri ile öne çıkar. Başarılı markanın ekmeklik ölçüleri ise ortalama 35x22x23 cm’dir.

Neva Mutfak Seti Modelleri

Set halinde kullanıcıların beğenisine sunulan Neva mutfak seti modelleri arasında kavanoz, baharatlık, saklama kabı, bıçak ve kepçe setleri yer alır. Yemek hazırlama ve sunum aşamalarında kullanılan kepçe setleri modellerinde genellikle stant, oluklu kepçe, makarna kepçesi, klasik kepçe, spatula, fırça ve servis kaşığı yer alır. Paslanmaz çelik, silikon ve gıda temasına uygun plastik kullanılan bu gereçler, pratik kullanım sağlamasıyla dikkat çeker. Neva mutfak gereçleri seti çeşitleri arasında yer alan saklama kapları ise genellikle emaye ve plastik malzemelerden yapılır. Neva baharatlık seti modelleri ise sofrada ve mutfakta kullanıma uygun çeşitleri ile dikkat çeker.

Neva markalı bıçak setleri hem standlı hem de standsız olarak kullanıcılara sunulur. Standlı bıçak setleri, tezgahında yeterli alan olan kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayacak niteliktedir. Üstelik standlar ve bıçak sapları görsel bütünlük sağlamak amacıyla aynı renkte üretilir. Standı bulunmayan bıçak setlerinde ise farklı işlevlere sahip bıçaklar yer alır. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygu olan bıçaklar, sap tasarımları ve renkleri sayesine Neva markalı diğer mutfak gereçleri ile set haline getirilebilecek niteliktedir. Tüm bunların yanı sıra başarılı markanın kavanoz seti, bıçak seti, kepçe seti, çaydanlık ve kızartma tenceresi gibi ürünlerinden meydana gelen büyük ölçekli setleri de vardır.

Neva Yemek Takımları

Günlük yemek takımı, misafir yemek takımı, kahvaltı takımı, çatal-kaşık-bıçak takımı ve sunu gereçlerini kapsayan Neva yemek takımları, zarif tasarımları ile dikkat çeker. Hemen her konseptteki sofra için uygun yemek takımlarına sahip olan Neva markasının en sık tercih edilen ürünleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Misafir Yemek Takımları: 6 kişilik ve 12 kişilik olarak üretilen Neva misafir yemek takımları, servis tabağı, pasta tabağı, çukur tabak, çorba kasesi, salata tabağı ve kayık tabaktan oluşur. Farklı formlarda üretilen bu yemek takımları zengin renk ve desen seçeneklerine sahiptir.
  • Günlük Yemek Takımları: Günlük kullanıma uygun olan Neva porselen ve seramik yemek takımları çorba kasesi, pasta tabağı, çukur tabak ve servis tabağından oluşur. genellikle 6 kişilik olan bu takımlar uygun konseptteki çatal-kaşık-bıçak setleri ve bardak modelleri ile kullanılabilir.
  • Kahvaltı Takımları: Ortalama 26 parçadan meydana gelen Neva kahvaltı takımlarında iki farklı ölçekte kayık tabak, reçellik, servis tabağı, çay bardağı ve bardak altlığı bulunur.

Neva Çatal Kaşık Bıçak Seti Modelleri

Yemek kaşığı, yemek çatalı, bıçak, tatlı kaşığı ve tatlı çatalından meydana gelen Neva çatal kaşık bıçak setleri, paslanmaz çelikten üretilir. 18 ila 72 parçadan oluşan ve farklı sayıda servis açılmasını sağlayan bu setlerde parçalar gümüş veya altın renklidir. Yoğun ilgi gören altın çatal kaşık bıçak setleri arasında sap kısmı yumuşak plastik ile kaplı olan renkli modeller bulunur. Kırmızı, siyah, zümrüt yeşili, beyaz gibi renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan bu çatal kaşık bıçak setleri hem günlük hem de özel davetlerde kullanıma uygundur. Yemek takımlarını şık bir şekilde tamamlanması için tasarlanan altın renkli çatal kaşık bıçak setlerinin sadece elde yıkanması önerilir. Böylece ürünlerin rengini kaybetmesi önlenmiş olur. Neva ürünleri yorumları da bunu destekler niteliktedir.

Neva Tencere Seti Çeşitleri

Saklama, düzenleme ve sunum gereçlerinin yanı sıra pişirme ürünleri ile de övgü toplayan Neva markası, paslanmaz çelik, emaye ve granit tencereleri ile öne çıkar. Başarılı markanın sadece paslanmaz çelik, granit ve emayeden oluşan tencere setleri yanı sıra graye olarak adlandırılan özel setleri de vardır. Dış kısmı emaye iç kısmı ise granit olan bu Neva tencere setleri hem hızlı ısınıp geç soğur hem de yanma - yapışma yapmaz. Şık tasarımları ve zengin renk seçenekleri ile öne çıkan bu yen nesil tencereler, aynı malzemelerden yapılan sahan, çaydanlık, tava gibi gereçlerle takım halinde kullanılabilir.

Başarılı markanın her zaman yoğun ilgi gören ürünleri arasında Neva çelik tencere seti modelleri yer alır. Ortalama 8 parçadan oluşan Neva çelik tencere setlerinde 18, 20, 24 cm derin tencereler ile birlikte 24-26 cm basık tencere ile cam kapaklar yer alır. Öte yandan markanın ürün seçkisinde taban çapı 18 cm’den başlayan minik tencereler de bulmak mümkündür. Tüm bunların yanı sıra benzer tasarımlarla üretim yapan Neva markasının diğer paslanmaz çelik gereçleri ile tencere setleri genişletilebilir veya kullanım alışkanlıklarına uygun ürünleri içeren özel setler oluşturulabilir.

Neva Ürün Fiyatları

Ulaşılabilir fiyat politikasıyla öne çıkan Neva markası, pişirme, hazırlama, sunum ve saklama gereçlerini uygun fiyatlarla satışa sunar. Öte yandan Neva ürünleri malzemeler, kapasite/ölçüler, tasarım, konsept, parça sayısı gibi detaylar dikkate alınarak fiyatlandırılır. Dolayısıyla Neva çelik tencere seti ile Neva graye tencere seti farklı şekilde fiyatlandırılır. Aynı şekilde Neva yemek takımı fiyatları ve Neva kahvaltı takımı fiyatları da birbirinden farklıdır. Neva markalı tencere fiyatlarında kapasite hakkında fikir veren taban çapı da önemli bir etkendir. Örneğin, 18 cm ve 26 cm Neva tencereler farklı fiyatlarla satışa sunulur. Tüm bunların yanı sıra sık sık kampanyalarla desteklenen Neva ürünlerine daha avantajlı fiyatlarla sahip olmak mümkündür. Neva ürünlerini uygun fiyatlarla almak için indirim fırsatlarını kaçırmamak gerekir. “Neva ürünleri nerede satılır? sorusunun yanıtı ise online satış seçenekleri incelenerek bulunabilir.

Neva hangi ülkenin markasıdır?

Yemek hazırlama ve sunum gereçleri ile tanınan Neva markası, tamamen yerli olması ile öne çıkar. İstanbul’da kurulan başarılı markanın ürünleri de Türkiye'de üretilir.

Neva mutfak gereçleri dayanıklı mı?

Kavanoz, kepçe, bıçak setleri gibi yemek hazırlamak için üretilen Neva mutfak gereçleri, paslanmaz çelik, cam, ısıya dayanıklı plastik, seramik, porselen, emaye gibi sağlam malzemelerden üretilir. Dolayısıyla uzun ömürlü kullanım söz konusudur.

Neva tencere setleri fırında kullanıma uygun mu?

Paslanmaz çelik, emaye ve granit malzemelerde üretilen Neva tencere modelleri, fırında kullanıma uygun değildir. Genel olarak sadece döküm malzemeden yapılan tencere ve tavalar fırında kullanıma uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Neva

5237 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Beyaz Eşya / Mutfak
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler