NGK'nın sunmuş olduğu buji çeşitleri farklı özelliklere sahip olarak geniş bir yelpazede sunuluyor. Standart buji, asil metal buji ve çifte asil metalli buji gibi çeşitler ile sunulan buji modelleri her motor için en iyi çözümü sunarak buji ihtiyacına yanıt vermeyi başarıyor. Motorlu araçların içerisinde yer alan en önemli parçalardan biri olan bujilerin kaliteli malzemeden yapılmış olması yakıt tasarrufu açısından büyük önem taşıyor.

Bujiler, motorda yanma olayını başlatıp yanma kalitesini direkt olarak etkilediği için kaliteli malzemeden ve kusursuz olması önem taşıyor. Bu sebeple uygun bujiler kullanmak aracın yakıt tasarrufu sağlamasının yanı sıra çevre dostu bir kullanım olanağı sağlıyor. NGK buji çeşitleri dayanıklı olması, gaz kaçağı yapmaması, uygun boyutlara sahip olması gibi kriterleri taşıyarak fark yaratmayı başarıyor. Ayrıca ateşleme zamanlamasının doğru olması akım kaçağını engelleyen elektrotların uygun özelikte olması da taşıdığı üstün özellikler arasında bulunuyor. Tüm bu kriterleri fazlasıyla taşıyan NGK buji çeşitleri her motor tipi için uygun ebatta ve korozyona karşı dayanıklı olarak üretiliyor.

Dünyada çok sayıda otomobil üreticisi tarafından orijinal ekipmanında tercih edilen NGK buji ürünleri en yeni motor teknolojileri için geliştirilen özel üretimlerle birlikte sunuluyor. NGK buji ürünlerinin kullanıldığı başlıca motorlar, ATV gibi dört tekerlekli motosikletler, kar araçları ve jet skilere uygun olan bujilerin yanı sıra içten takma ve dıştan takma motorlu tekneler için kullanılan bujiler olarak öne çıkıyor.

NGK Buji Fiyatları

Ünlü otomobil ve motosiklet üreticilerinin yanı sıra küçük motor ve tekne motoru üreticileri NGK buji ürünlerini tercih ediyor. Son teknoloji kullanılarak yüksek kalitede üretilen NGK buji fiyatları taşıdığı teknik özelliklere göre farklılık gösteriyor. Yüksek standartlara sahip ileri teknoloji ile en zor koşullarda bile dayanıklı bir performans sergileyen bujiler, sunulan ürün çeşitliliği ile beklentilere cevap vermeyi başarıyor. NGK buji ürünleri maksimum performans üretmek ve aynı zamanda doğal çevreye olan zararı minimuma indirmek için her geçen gün kendini geliştiren bir yapı ile beğenileri üzerinde topluyor.

Motorun ateşlemesinde kullanılan bujiler yüksek kalitede olması sebebiyle araçların yakıt tasarrufu yapmasını sağlıyor. Uygun olmayan buji değişimlerinde aracın daha fazla yakıt tüketmesinin dışında motor performansının da düşmesine yol açıyor. Her otomobil üreticisinin ürettiği motor için en uygun yapıda olan bujiyi kullanması büyük önem taşıyor. Binek otomobiller için kullanılan bujilerin boyutu genelde 14 mm ya da 12 mm vida çapında üretiliyor. Buji çeşitleri vida çaplarına ve boylarına göre değişebildiği gibi ısı iletim durumuna göre de sıcak buji ve soğuk buji olarak değişiklik gösteriyor. Bunların dışında contalı buji ve contasız (konik) oturma yüzeyli olan buji çeşitleri ve burun porselenine uygun olan standart tip ya da çıkık burun porselenli buji tipi olarak değişik özelliklere sahip bujiler NGK’nın üstün teknolojisi ile imal ediliyor. Genelde porselen bir gövde ile yalıtılmış olan bujilerin yapısı nikel alaşımlı olarak kullanıcıların tercihine sunuluyor.

Son dönem teknolojiler ile birlikte geliştirilen yüksek standart özelliklere sahip olan ve yüksek performans sunan platin ve iridyum uçlu bujiler ise yeni nesil araçlarda kullanılıyor. Bujilerin yüksek performanslı ve uzun ömürlü olmasını sağlayan kaliteli üretimi sayesinde NGK dünya çapında bir marka olarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Üstün teknolojisi ve yüksek kalitesi ile birçok üretici tarafından tercih edilen NGK bujileri düşük çevre emisyonu ile de doğa dostu bir firma olduğunu gösteriyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

NGK Buji Fiyatları ve Modelleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 4096 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/26036/20014361/ngk