İsveç'te iki kardeş ve arkadaşları tarafından 1967 yılında kurulan Oriflame, günümüzde dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan ve kadınlara kendi işlerinin sahibi olma fırsatı veren bir marka olma özelliği taşıyor. Oriflame, canlıların yaşam hakkına olan saygılı ilkesi doğrultusunda, ürünlerini canlılar üzerinde test etmeyen duyarlı yapısı ile ön plana çıkıyor. Doğrudan satış sistemi ile yola çıkan Oriflame, bir yandan kullanıcıların tüm makyaj ve kozmetik ihtiyaçlarına cevap verirken diğer yandan dünya üzerindeki birçok insanın hayallerini gerçekleştirmeye doğru giden yolda, yapı taşları döşüyor. 

Oriflame, alerjik ciltlerin hassasiyetlerini gözeten özel formüllerle ürettiği makyaj ve kozmetik malzemeleri ile dikkat çekiyor. Farklı nitelikler taşıyan makyaj malzemeleri, hem cilt tiplerine göre hem de kullanım alışkanlıklarına göre ayrı ayrı özelliklere sahip. Yaşlanmaya meyilli cilt tipleri için özel olarak üretilmiş anti-aging özellikli makyaj malzemelerinden başlayarak cildi pürüzsüzleştirici ve gençleştirici fondöten, cilt bakım kremleri ve daha birçok ürün, Oriflame'in zengin içerikli ürün yelpazesinde yer alıyor. 

Özel formüllü kozmetik ürünleri arasında, allıklar, fondöten ve kapatıcılar, göz farları ve rimeller gibi birçok ürün yer alıyor. Yüksek mineral içeriği ile cildinizi güzelleştirirken kusursuz bakım da sağlayan Oriflame ürünleri, sağlıklı ve güvenilirliliği kanıtlanmış hammaddeler ile üretiliyor. Farklı özellikler taşıyan rengarenk ruj seçenekleri, nemlendirici ve anti-aging özellikleri gibi farklı seçeneklerle satışa sunuluyor. Kaş ve kirpik bakımı için ekstra dolgunlaştırıcı ve fonksiyonel özellik taşıyan rimel ve kaş için makyaj ürünleri, Oriflame'in seçkin ürünleri arasında yer alıyor. 

Kozmetik denince akla gelen makyaj malzemelerinin dışında, günlük ve özel kullanım için tasarlanmış parfüm, deodorant, anti-persperant gibi ürünler de Oriflame ürünleri arasında geniş yer buluyor. Erkek ve kadınlar için farklı özelliklerde tasarlanmış parfüm, deodorant gibi ürünler, çiçeksi, egzotik ya da fresh kokuları ile dikkat çekiyor. Sportmen ruhlu erkek ve kadınlar için ayrı ayrı tasarlanmış hafif kokuların yanı sıra, dişi ve erkek gücünü simgeleyen egzotik parfüm notaları da Oriflame'in parfüm seçenekleri arasında bulunuyor. 

Saç ve vücut bakımı için tasarlanmış şampuanlar, saç kremleri, saç bakım maskeleri ve duş jelleri gibi birçok ürün çeşidi, Oriflame'in benzersiz ürün çeşitliliğini oluşturuyor. Sağlıklı saç ve vücut bakımı için zengin içeriklere sahip olan ürün gamı, cildinizin ihtiyacı olan nem ve yumuşaklık dengesini sağlayan nitelikli Oriflame ürünlerinden oluşuyor. Her saç tipi için ayrı ayrı tasarlanmış şampuan çeşitleri, farklı ürün gramajlarında satışa sunuluyor. Saçlarınızın doğal ya da boyalı ve röfleli oluşuna göre tercih edebileceğiniz şampuanlar, kuru, yıpranmış, yağlı ve bakıma ihtiyaç duyan saç çeşitleri için de farklı özelliklerle tasarlanıyor. Saçlarınızın yoğun işlemler sonucunda ihtiyaç duyduğu yoğun bakımı, yine Oriflame'in ekstra bakım maskeleri yardımıyla saçlarınıza sunabilirsiniz. 

Oriflame ürünleri arasında kozmetik ve parfümler dışında, günlük şıklığınızı tamamlayacak mücevher ve takı çeşitleri de bulunuyor. Oriflame tarafından modern ve şık şehir insanı için tasarlanmış özgün takı modelleri, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için mükemmel seçeneklerle sunuluyor. Yüzük, küpe, gerdanlık ve saat gibi aksesuarların yanı sıra, şal, şapka, çanta, broş gibi birçok ürün, hem kadınlar hem de erkekler için farklı model seçenekleri ile satışa sunuluyor. Takı ve aksesualar, imitasyon materyallerin yanı sıra altın ve gümüş gibi değerli ve yarı değerli maden ve taşlarla da tasarlanıyor. Sevdiklerinize hediye etmek için de şık bir seçenek oluşturan Oriflame ürünleri, benzersiz tasarımları ile dikkat çekiyor.

Sporcular ve sağlıklı beslenmek isteyen kullanıcılar için de özel olarak tasarlanmış Oriflame ürünleri bulunuyor. Outdoor sporlar ile ilgilenen kişilerin zevkle kullanacağı malzeme ve ürünler, Oriflame'in dayanıklı ve kaliteli tasarımları arasında yer alıyor. Sağlıklı beslenmek ve fit kalmak isteyenlerin imdadına yetişen zengin içerikli Oriflame beslenme kürleri, Omega-3 ve vitamin takviyeleri de güvenli ve sağlıklı çözüm önerileri sunuyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oriflame

1.170 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı A-Z
  5. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön