Kadınlar ve erkekler için günün trendlerine uygun kişisel bakım ürünleri üreten Oriflame, canlıların yaşam hakkına saygı prensibi ile çalışmalarını yürütür. Ürünlerini canlılar üzerinde test etmeyen İsveç asıllı marka, Türkiye’de tercih edilen kozmetik markaları arasında yer alır. Etkili formülleri ile dış görünüşünüze katkı sunan kozmetik ürünleri doğadan ilham alınarak doğal özlerden oluşur. Ürünlerin üretim sürecinde sürdürülebilirlik felsefesi ile hareket eden Oriflame; iklimi, ormanları ve okyanusları korumaya yönelik adımlar atmaya odaklanır. Oriflame Türkiye, geniş ürün yelpazesinde bulunan cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri, zinde yaşam ürünleri, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, erkek bakım ürünleri, parfümler ve çeşitli aksesuarları ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Kadın parfüm modelleri, her etkinliğe uyacak esans ve kokuları ile fark yaratır. Hoş kokulu ve çekici Oriflame parfümleri, kalıcı kokuları ve eşsiz notaları ile her ortamda özgüvenli bir duruş sergilemenize yardımcı olur. Neşeli, romantik, rahat, karizmatik, enerji dolu hissetmenizi sağlayan Oriflame parfüm ürünleri, çeşitli esansları ile gittiğiniz her yerde imzasını taşır.

Kozmetik bileşenlerin test edilmesi noktasında doğaya, hayvana ve insana saygı gösteren Oriflame, alerjik ciltlerin hassasiyetini gözeten formülleri ve vücuda zarar vermeyen ürünleri ile dikkat çeker. Cildin yapısını koruyan ve bakımlı olmasını sağlayan Oriflame cilt bakım ürünleri, bitkilerden elde edilen doğal içerikleri ile cilt problemlerine çeşitli çözümler sunar. Uzman bakım ve tedavi sunan marka, her yaşa ve her cilt tipine uygun ürünleri ile farklı beklentilere ve isteklere yanıt verir. Cildi besleme, temizleme, nemlendirme, güçlendirme noktasında çeşitli aşamalardan oluşan cilt bakım rutini doğru ürünler ile gerçekleştirildiğinde sağlıklı ve bakımlı bir cildin kapıları aralanır. Yüksek mineral içeriği ile cildinizi güzelleştiren Oriflame ürünleri, glikolik veya laktik asit içeren arındırıcı jelleri ile aynı zamanda cildi temizler. Sivilce oluşumunu engelleyen bakım ürünleri cildin altındaki yeni deriyi ortaya çıkarır. Antioksidan, mineral ve amino asit içeren Oriflame nemlendirici çeşitleri, yaşlanmaya karşı cildinizi korur. Oriflame kampanya ve indirim dönemlerinde ihtiyacınız olan cilt bakım ürünleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Oriflame Ürünleri

Güzellik sektörünün bir parçası olan Oriflame, çevreci politikalara uygun bileşenleri ile erkeklerin ve kadınların eşsiz tarzlarını yansıtmalarına destek olur. Doğaya saygı gösteren içerikleri ile Oriflame ürünleri, dünyanın her yerinde wellness ve güzellik kategorisinde satışa sunulur. Makyaj malzemelerinden cilt bakım ürünlerine, parfüm setlerinden vücut bakım kremlerine, saç bakım ürünlerinden çeşitli aksesuarlara kadar pek çok kategoride karşınıza çıkan marka, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vererek daha öz güvenli olmanızı sağlar. Zengin içerikli ürün yelpazesi ile normal, yağlı, kuru, karma, hassas, akneli ve siyah noktalı cilt tiplerine hitap eden marka, farklı niteliklere sahip makyaj malzemeleri ile dikkat çeker. Kusursuz bir görünüm oluşturan makyaj malzemeleri kendinizi iyi hissetmenize olanak tanır. Etkili ve doğal bir görünüm için fondöten, kapatıcı, makyaj bazı, eyeliner, dudak kalemi, ruj, far, allık, pudra, kontür paleti, bronzer, aydınlatıcı gibi pek çok makyaj malzemesi kullanıcıların beğenisine sunulur. Cildi pürüzsüzleştiren, doğal ve canlı bir görünüme kavuşturan ürünlere Oriflame alışveriş kanallarından göz atabilirsiniz.

Ciltteki kusurları ve ton eşitsizliklerini gideren makyaj malzemelerinin yanı sıra çeşitlilik içerisinde parfüm, deodorant, vücut losyonu, duş jeli, serum, bakım spreyleri gibi ürünler de yer alır. Oriflame deodorant ve anti-perspirantlar, cildinize bakım yapan yüksek performanslı ürün grubunda yer alır. Etkili bir ter kontrolü sağlayan Oriflame deodorant çeşitleri, gün boyu tam koruma sağlar. Vücut kokusunu koruyan deodorant seçenekleri uzun saatler terlemeyi önleyici koruma görevini üstlenir. Kıyafetlerinizde iz, cildinizde yapışkanlık hissi bırakmayan deodorant ürünleri, günün her saati ferah hissettirir. Her saç tipi için özenle hazırlanan Oriflame şampuan, saç maskesi, saç bakım yağı gibi ürünler de zengin ürün içeriği arasında yerini alır. Hindistan cevizi yağı içeren saç bakım onarım yağları, zenginleştirilmiş etkili formülü ile saçlara doğal bir parlaklık kazandırır. Saç derisini temiz tutan ve kepek oluşumunu önleyen ürün aynı zamanda kuru saçları yumuşatır. Oriflame kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde onarıcı yağların ve serumların saçları güçlendirmeye yardımcı olduğu görülür. Bitkisel içerikli formülü ile makyaj ve kozmetik ihtiyacına yanıt veren Oriflame indirim fırsatlarına özel günlerde ulaşabilirsiniz.

Oriflame Ürünleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oriflame cilt tipi, saç tipi, kullanıcı istekleri, beğenileri, ihtiyaçları ve farklı cilt sorunları gibi faktörleri göz önünde bulundururak geniş ürün yelpazesi ile kullanıcı karşısına çıkar. Zengin ürün içeriği ile Oriflame ürünleri arasından seçim yaparken pek çok unsur dikkate alınmalıdır. Doğru bir ürün tercihi için sağlık sorunları, cilt tipi ve alerji gibi durumlar seçim aşamasında etkili olmalıdır. Genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize imkan tanıyan Oriflame ürünleri arasından bir seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmek gerekir:

  • Oriflame cilt bakımı, vücut bakımı, zinde yaşam ürünleri, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, kadın ve erkek bakım ürünleri, parfümler, makyaj malzemeleri ve çeşitli aksesuarlar ile kullanıcı karşısına çıkar. Öncelikle çeşitlilik içerisinde sunulan ürünler arasından ihtiyacınızı belirlemelisiniz.
  • Oriflame makyaj malzemeleri arasından seçim yaparken sağlıklı bir cilt için ürün talimatına uyulması gerekir. Makyaj bazı, fondöten ve kapatıcı gibi tüm gün ciltte kalan ürünlerin ağırlık yapmamasına özen gösterilmelidir.
  • Yüz makyaj ürünleri satın almadan önce ilk olarak cilt tipi belirlenmelidir.
  • Kuru ciltler için nemlendirici etkiye sahip bakım ürünleri alternatif oluştururken, karma ve yağlı ciltler için gözeneklerin dolmasına ve cildin parlamasına engel olan ürünler tercih edilmelidir.
  • Özel gün ve davetler için cilde aydınlık ve ışıltı veren bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz.
  • Oriflame ürünleri fiyatları ürün içeriğine, ambalajına, kullanım alanına göre farklı çeşitleri içerir. Fiyat faktörünü de seçim aşamasında dikkate alabilirsiniz.
  • Oriflame saç, vücut ve cilt bakım ürünleri arasından seçim yaparken olumsuz durumların yaşanmaması adına ürünün son kullanma tarihine bakılmalıdır.
  • Oriflame kullanıcı yorumları ve değerlendirme yazılarına da satın alma aşamasında özen gösterebilirsiniz.

Oriflame Ürünleri Fiyatları

Oriflame online kozmetik alışverişlerinde tercih edilen markalar arasında yer alır. Marka birbirinden farklı ürün seçeneği ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Bitkisel içerikli ürünleri ile doğal bir güzellik sergileyen Oriflame fiyat listesi belirlerken bazı hususları göz önünde bulundurur. Ürün içeriği, rengi, kullanım amacı, gramajı, ambalajı ve kullanıcıya sağladığı avantajlar fiyatı belirleyen durumlar olarak sıralanabilir. Makyaj malzemelerinden vücut bakım ürünlerine, saç bakım yağlarından cilt serumlarına, parfüm setlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar pek çok ürün kullanım içeriğine göre farklı fiyat etiketine sahip olabilir. Canlı ve yüksek pigmentlere sahip Oriflame makyaj malzemelerinin fiyatı, diğer ürünlere kıyasla yüksek fiyattan satışa sunulabilir. Hayvanlara ve doğaya saygı ilkesi gereğince özel laboratuvarlarda çeşitli testler sonucu oluşan ürünlerin fiyatlandırılmasında işçilik de göz önünde bulundurulur. Ürünlerin renk ve formülasyonu da fiyatı etiketini doğrudan etkiler. Fiyat-performans dengesi göz önünde bulundurulduğunda akıllı bir alışveriş sunan Oriflame sipariş aşamasında da kullanım kolaylığı sunar. Geniş fiyat aralığı ile kullanıcı karşısına çıkan Oriflame ürünleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

1. Oriflame Ürünleri Nelerdir?

Doğaya, hayvana ve insana saygı gösteren Oriflame, zengin ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca yanıt verir. Günümüz trendleri takip eden Oriflame ürünleri arasında kadın ve erkek parfüm setleri, makyaj malzemeleri, el ve ayak bakım kremleri, cilt bakım setleri, serumlar, nemlendirici kremler ve daha pek çok seçenek yer alır.

2. Oriflame Vücut Losyon ve Kremleri Ne İşe Yarar?

Cildi yumuşatan ve konsantre esansları ile cilde hoş kokular bırakan vücut losyon ve kremleri farklı seçenekleri ile her cilde hitap eder. Gözenekleri açan ve mat bir görünüm sağlayan bakım kremleri, ciltteki fazla yağı emerek pürüzsüz bir görünüm oluşturur.

3. Oriflame Ürünleri Arasından Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sağlıklı, pürüzsüz, doğal ve genç bir görünüm için kullanılan bakım ürünleri arasından bir seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Saç, cilt, vücut gibi bakım ürünlerini satın alırken cilt tipi göz önünde bulundurulmaldır. Cildinize uygun ürün seçimi göz alıcı bir güzellik elde etmenize yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oriflame

1596 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Altın / Takı / Mücevher
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kozmetik Kişisel Bakım
Anne / Bebek / Oyuncak
Yapı Market / Bahçe / Oto
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar