Aracınızın görünümünü daha da güzelleştirip daha estetik hale getirmek için Otom markasının birçok modelle beraber tasarladığı koltuk kılıflarını kullanabilirsiniz. Renk seçiminizi otomobilinizin rengine ya da sevdiğiniz renklere göre yaparak taşıtınızı daha da kişiselleştirme şansı elde edersiniz. Zengin desenleri ve kaliteli kumaşlarıyla dikkat çeken bu ürünler Otom koltuk kılıfı fiyatları bakımından kullanıcılar için ilgi çekici niteliklere sahiptir. Orijinal koltuklarınızın kaplamalarını daha uzun bir süre koruyarak kül lekesinden, olası kazalar sonucu oluşabilecek hasarlardan korumak için de koltuk kılıflarını sipariş edebilirsiniz. Ön ve arka koltuklara özel farklı opsiyonlarla beraber geniş bir seçenek alanına erişebilirsiniz. Renklerini güneş ışınlarının soldurucu etkisine karşı koruyup muhafaza eden koltuk kılıfları canlı görünümleriyle de araç sahiplerinden takdir almayı başarır. Silinebilir kumaşlarıyla temizleme işlemlerini de kolaylaştırmayı başaran Otom Koltuk Kılıfı modelleri sayesinde hijyenik ve şık bir araç kabini elde ederek yolculuklarınıza ekstra konfor katabilirsiniz.

Uyumlu ve Dekoratif Kılıflarla Arabanıza Zarafet Katın

  • Araç içi dizaynını geliştirilen Otom Koltuk Kılıfı çeşitleri uyumlu kalıplarıyla koltuklarınızı pratik bir şekilde geçirip kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır.
  • Overlok dikiş özelliğine sahip modeller sökülme, yırtılma gibi can sıkıcı sorunlara yol açmadan biçimlerini koruyarak beğeni toplar.
  • Dolgulu yapıları sayesinde ortopedik olarak da sırtınızı ve boynunuzu desteklemeyi başaran kılıflar yolculuklarınızın konfor kalitesini artırır.
  • Terlemeyi önlemeye yardımcı ve tenle uyumlu kumaşlardan imal edilen Otom Koltuk Kılıfı ürünleri nefes alabilir dizaynlarıyla koku oluşumunu da önlemeye yardımcı olur.
  • Arka kısmı cepli sürücü koltuğu kılıfları fazladan eşya yerleşimi için ekstra bir alan oluşturur.
  • Uyumlu desenleri aracılığıyla simetrik ve hoş bir görünüm oluşturarak dikkat çeken koltuk kılıfı takımlarını aracınızın sadece belli koltukları için de sipariş edebilirsiniz.

Yüksek Dayanım Oranı

Zaman içerisinde yaşayabileceğiniz yıpranma problemlerini en aza indirmek için sünger lamineleriyle dayanım seviyeleri artırılan Otom marka koltuk kılıfı modelleri sayesinde uzun süreli bir kullanım deneyimine ulaşabilirsiniz. Koruyucu özelliğe sahip astarlı kumaş yardımıyla deformasyon önüne geçen modeller formlarını muhafaza etmeyi başarır. Emniyeti yaratan modern dikiş sistemi ayrılma, açılma gibi problemleri engellemek için kullanılmıştır. Ekstra süngerlerle daha iyi bir destek yaratan özel bölgeler arasında bel ve sırt bölümleri de bulunur. Başlıklar sayesinde koltuk kılıfınızı geçirdikten sonra koltuğunuzun başlık kısmına da kılıfla uyumlu tasarıma sahip başlığı geçirerek giydirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Gerdirme kancalarını kullanarak kılıfları koltuklarınıza kusursuz bir şekilde oturtup kaymalarını önleyebilirsiniz.

Yolculukların Kalitesini Artırarak Konfor Oluşturan Kılıflar

Kaymayı önleyen Otom Koltuk Kılıfı modelleri özel kumaşlarıyla hem sürücüler için hem de yolcular için koltuklarında daha konforlu bir şekilde oturabilme şansı yaratır. Elastik sünger özelliğiyle vücudunuza uyum gösteren kılıflar ergonomik bir destek yaratmayı başarır. Hassas ve ince dikiş detaylarıyla yüzey pürüzsüzlüğünü koruyan ürünler oldukça pratik bir şekilde koltuklara geçirilebilmektedir. Silme işlemlerini nemli bezlerle yaparak yüzeylerindeki toz ve kirleri yok edebileceğiniz Otom Koltuk Kılıfı modelleri hijyen yaratan özellikleriyle bakterilerden korunmak için de ideal aksesuarlar arasında bulunur. Alt tabaka bölümünün dolgusu orta ve yan bölümlerin dayanıklılık düzeyini yükseltmeyi başarır. Deri kaplamalarla şık ve parlak bir görünüm yaratan koltuk kılıfları iç kısımlarında ise çeşitli tüylerle süngerlerin kullanılması sayesinde oldukça yumuşak ve rahat bir oturma desteği yaratır. Spor dikişlerle daha çarpıcı ve estetik bir dekor yaratan kılıf çeşitleri Isofix ya da bebek koltuklarının sahip olduğu aparat parçalarıyla uyumlu oldukları için çocuklu ailelerin de beğenisini kazanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Otom Koltuk Kılıfı Fiyatları

24 ürün listeleniyor
Trobus
Nemu
Zifona
K Dizayn
Teksin
Baba Ticaret
BTC
Nemsa
Otozum
Asmara
Bonove
GOF
Tegin
Kurra Store
K-Design
Mirsepet
Kaya Oto Aks
Plus Oto
Trend Tuning
Mk Express
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Uyumlu Marka
Toplam 24 / 24 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?