ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Petlas
Petlas 175/65 R14 82T SnowMaster W601 Oto Kış Lastiği ( Üretim Yılı: 2021 )

Petlas 175/65 R14 82T SnowMaster W601 Oto Kış Lastiği ( Üretim Yılı: 2021 )

Petlas
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720
Petlas 175/65 R14 82T SnowMaster W601 Kış Lastiği (Üretim Yılı: 2020)

Petlas tarafından üretilen 175/65 R14 82T SnowMaster W601 kış lastiği, zorlu geçen kış mevsimi koşullarına karşı aracınızın performansını arttırmaya yönelik niteliklerle tasarlanıyor. Derin kanallı sırt desenleri, yağmur ve erimiş kar sularını hızlı bir biçimde lastik üzerinden tahliye etmede kolaylık sağlıyor. Derin kanallar aynı zamanda Petlas lastik modeline karlı ve yağışlı havalarda güçlü bir yol tutuş yeteneği de kazandırıyor.

Yüksek Fren Emniyeti

  • Petlas kış lastiği modelinin geniş yanal olukları ve dönme yönüne doğru optimize edilmiş blokları, yağışlı ve karlı zeminlerde güçlü yol tutuşu ve yüksek fren emniyeti sağlıyor.
  • Özel karışım kauçuk ile tasarlanmış lastik sırtı, düşük sıcaklıklarda lastiğin esnekliğini korumada büyük katkı sağlıyor. Böylece lastik modeli, esnekliği sabit tutularak çatlamalara karşı güvence altına alınmış oluyor.
  • 71 dB dış ses seviyesi performansı ile dönen lastikler, özellikle uzun yol koşullarında sessiz çalışma sistemiyle yolculuk konforunu arttırmada etkili oluyor.
  • E sınıfı yakıt verimliliğine sahip Petlas 175/65 R14 82T SnowMaster W601 kış lastiği modeli, aracın sürüş konforu üzerindeki katkılarının yanı sıra yakıt harcaması üzerindeki tasarruf özelliği ile dikkat çekiyor.
  • 14" jant çapı ile Petlas kış lastiği, binek araçların kullanımına uygun niteliklerle tasarlanıyor.

Sürüş Keyfi Yaşatan Tasarım

  • Ürün Tipi: Oto Lastiği
  • Lastik Türü: Binek
  • Jant Çapı: 14"
  • Mevsim: Kış
  • Üretim Yılı: 2018

Ekonomik ve Dayanıklı Kış Lastiği

Kötü hava şartları ve yol koşullarına üstün performansla uyum sağlayan Petlas kış lastiği, tek olarak satışa sunuluyor.

Yerli ve Kaliteli Üretim

Güvenli lastik kavramını ön planda tutarak tasarımlarını geliştirmeyi sürdüren Petlas, 2005 yılından bu yana Abdulkadir Özcan A.Ş. tarafından üretiliyor. 1976 yılında kurulduğu günden bu yana, Petlas lastik "yerli logo" markasını gururla taşımayı sürdürüyor.


1 adet fiyatıdır.
Aracınızın lastik ölçüsünü, lastiğinizin yanak kısmından öğrenebilirsiniz.


W601 geniş yanal oluklar ve dönme yönüne optimize edilmiş bloklarla karlı zeminlerde yüksek fren emniyeti sunar.
Bloklar üzerindeki lameller ile buzlu ve karlı zeminlerde yüksek performans sağlar.
Özel sırt karışımı ile düşük sıcaklıklarda esnekliği koruma ve karlı/buzlu zeminlerde yüksek tutunma kabiliyetine sahiptir.


PETLAS lastikleri , 1976 yılında kuruldu. 1989 yılında ilk lastiğini üreten kuruluş, ilerleyen yıllarda kapasitesini giderek artırdı. 2005 yılında üretimini Türk Sanayiinin köklü kuruluşlarından Abdulkadir Özcan A.Ş. bünyesinde sürdürmeye başlayan PETLAS lastiklerinde değişim rüzgârları hemen hissedilmiştir. Fabrikadan yönetim politikasına, AR-GE çalışmalarından insan kaynaklarına her alanda markayı daha da ilerletecek adımlar atıldı. Petlas ülkemizi dünya kara yollarında başarıyla temsil ediyor. "Güvenli Lastik " kavramına büyük önem veren kuruluş, lastik-deney test merkezinde ürünlerini uluslararası standartlardaki testlerden geçiriyor. Kalite Yönetimi modelini tüm birimlerinde uygulayan PETLAS, çalışanlarının desteğiyle problemlerin üstesinden gelerek sürekli iyileştirme felsefesini fabrikanın bütününde yaygınlaştırıyor. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 90' nın üzerinde ülkede satışa sunulan PETLAS, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası markalaşma sürecinin gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır. PETLAS, dünyanın doğusundan batısına; geniş ihracat yelpazesi ile uluslararası pazarlarda elde ettiği bu bilgi birikimini, yeni yöntemler ile birleştirerek; pazar payını sürekli artırıp ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Petlas kış lastikleri ve yaz lastikleri ülkemizde günden güne artarak daha çok tercih edilmekte ve kullanıcılar tarafından tavsiye edilmektedir.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön