Yüksek nitelikleri, kurulumu kolay yapısı ve markaya özel bir tasarımla birleştiren Pioneer oto hoparlör, kaliteli ses sitemi ve ayrı bir komponent woofer'ı ile tamamlanarak benzersiz bir ses performansı sunuyor. Kullanıcılarına tüm bu birleşenlerle daha iyi ve daha etkileyici bir ses efekti sağlıyor. Mevcut OEM hoparlör sistemini yükseltmek isteyen yüksek ses meraklıları, Pioneer'in ayrı yüksek kaliteli hoparlörlerini deniyorlar. Kolay kurulum isteyen kullanıcılar hedeflenen lokalizasyonun sağlanması sayesinde mükemmel ses kalitesi yakalıyorlar. Bu hoparlör sistemleri üstün bir ses paketi sunuyor. Ses performansını yüksek tutarken ekonomik de olan olağanüstü Pioneer oto hoparlörler özel uyum seçenekleri ile  sağlam ses kalitesini garanti ediyor. Bu hoparlörlerin Easy Connector ile kolay kurulumu sağlanıyor. Kolay kurulum, keyfini çıkarmak ise kullanıcılarını memnun ediyor.

E-motion hoparlörleri, her ses performansını saf ve doğru ses ile geliştiriyor. Devrimci Bazalt Fiber IMX Hoparlör Konileri, farklı ses efektleri için sağlamlık ve dayanıklılık sağlıyor. Pioneer E serisi hoparlörler, çoğu araçta çoklu boyutlarda 2 yönlü bileşen paketleri veya 2 yönlü koaksiyel tasarımlar halinde kullanıma sunuluyor. Yüksek performanslı hoparlörler berrak ve güçlü ses için eşsiz hale gelmişken net tasarımı ve siyah renk seçeneği ile keskin bir tavır oluşturuyor. TS-A hattı, daha derin bir bas ile daha geniş bir ses dağılımı için yeni ve başarılı Multilayer Mika Matrix Koni yapısını ve gelişmiş orta ve yüksek frekans aralıklarını sunmak üzere tasarlanmış bir yapı içeriyor. Teknolojik geliştirmeleri, daha iyi performans, gelişmiş ses kalitesi hip hop, dubstep ve alternatif rock da dahil olmak üzere güçlü bas ile daha geniş bir çeşitlilikte popüler müzik çalma olanağı sunuyor.

Pioneer Oto Hoparlör Fiyatları
Bu hoparlörler çok çeşitli araçlara kolay kurulum için uygun bir montaj derinliği imkanı sunuyor ve Pioneer'in gelişmiş hassasiyet ve bozulmaları önleyici mika kompozit koni wooferı son derece güçlü ve hafif Injectioned Polyester Prop (TMPP) özelliği taşıyor. Sportif görünümlü TS-R hoparlörler, araç içi ses ayarlarınızın tam potansiyelini yakalıyorlar. Her müzik türünün yüksek ve net çıkışını sağlamayı hedefleyen ses kalitesi, güçlü basları ve orta frekans tepkisini geliştiren çok katmanlı mika matrisli bir woofer koniden kaynaklanıyor. Tam gövdeli bas ile daha güzel bir ses teknolojisi sunuyor. Pioneer hoparlörleri, yumuşak aks dışı frekans tepkileri, genel düşük bozulma ve düşük geçiş frekansı sayesinde canlı ses performansıve etkileyici bir netliği doğru bir şekilde sunuyor. Çok sert, iç içe geçmiş aramid / bazalt lifleri, koninin stabilitesini ve bütünlüğünü arttırıyor. Bu üstün bas performansı  berrak bir ses üretimi sağlıyor.

Ses bütünlüğünü ve akışını en iyi şekilde sağlamak için üretilmiş dayanıklı koni yapısı Pioneer IMPP kompozit konisini tanımlıyor. Subwoofer, tek parçalı koni, sürücü koni ve hafif ve sert toz kapağı diğer önemli parçalarını oluşturuyor. Bu kombinasyon daha sert bir yapı oluşturuyor. Titreşimi en aza indirgemek ve itme kuvvetini koniye aktarmak daha yüksek sesle ritmik bas elde etmeyi sağlıyor. Pioneer dünyada önde gelen SPL tek parça hoparlörü ile kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor. Sepetin iyileştirilmiş sertliği daha net ses aktarımı sağlıyor ve daha net ve güçlü bir bas yaratıyor. Yeniden tasarlanan modeli daha doğru ve zengin bas üretimine olanak tanıyor. Günümüzde hoparlörler müzik zevkinizi en iyi şekilde yansıtan araçlar olarak değerlendiriliyor. Pioneer Oto Hoparlör Fiyatları bütçe dostu ve Pioneer Oto Hoparlör performans açısından tatmin edici bir ses sistemi sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pioneer Oto Hoparlör Fiyatları

132 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 132 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/26090/pioneer