1870 yılından bu güne faaliyet gösteren ve lastik sektöründeki en büyük beş markadan biri olan Pirelli, otomobil, motosiklet, ticari ve motor sporları alanlarında bir çok başarılar elde etti. 17 ülkedeki 23 fabrikada üretim yapan Pirelli'nin fabrikalarından biride Kocaeli bölgesinde faaliyet gösteriyor. Ürettiği otomobil lastikleriyle piyasada önemli bir konumda bulunan Pirelli'nin her klasmana uygun lastiklerine hepsiburada.com farkıyla ulaşabilirsiniz.

1907 yılından beri motor sporları için özel olarak lastik üreten Pirelli lastik, motor sporlarındaki deneyimini ürettiği otomobil lastiklerinde de kullanıyor. Yılların verdiği tecrübeyi teknoloji ile harmanlayan Pirelli, ürettiği hafif ticari, ağır ticari ve tarım makineleri lastikleriyle de lider markalar arasında yer alıyor. Pirelli'nin her yıl sınırlı sayıda ürettiği Pirelli takvimi, markanın bugüne kadar yaptığı reklam çalışmaları arasında en başarılı sonucu veren çalışmadır.

Ürettiği lastikler ve sürdürdüğü başarılı reklamlarıyla bir dünya markası olan Pirelli, her çeşitteki lastik üretimini geliştirerek devam ettiriyor. Radial lastik üretimini de başarılı bir şekilde devam ettiren marka lastiklerinin kalitesini ve güvenliğini arttırırken fiyatlarını da daha uygun hale getiriyor. Pirelli lastik fiyatları lastik türüne, kullanım amacına ve mevsimine göre değişiklik gösteriyor. Uzun vadeli kullanımları ve üstü düzey güvenlikleri ile Pirelli lastikleri, birçok sürücünün tercih ettiği lastik markalarının başında geliyor. Yaptığı arge çalışmalarıyla da yaz lastiği ve kış lastiği gibi mevsim lastiklerindeki güvenliği ve yok tutuşunu arttıran Pirelli, her zaman müşteri memnuniyetini ve güvenliği ön planda tutan bir marka olmaya devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pirelli

1433 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler