Polisan

Ürünlerinde kalite ve üstün teknoloji ile geliştirilmiş renk sistemlerini bir araya getiren Polisan, her geçen gün büyüyen yıllık üretim kapasitesi ile boya sektörünün öncü markalarından biri haline gelmiştir. Ambalaj ve boya çeşitlerinde geniş renk yelpazesini en uygun fiyatlarla sunan marka, evinize renk katmak için tercih edebileceğiniz kaliteli birçok farklı ürünü bünyesinde bulundurur. Marka benimsediği misyon ve kalitesiyle geniş bir kullanıcı düzeyine yayılmıştır. Her ihtiyaç alanına yönelik üretilmiş ürünler, sorunlarınıza pratik çözümler sunar. İç cephe ve dış cephede yüzeye kolayca uygulanabilen, kapatıcı özelliği yüksek ve yüzey hatalarını minimize eden Polisan boya çeşitleri, boya yapmayı keyifli hale getirir. Ev içi dekorasyonun yanında bina dış cephe rengini de kendi zevkinize göre düzenleyebileceğiniz yoğun renk tonlarını barındıran boyalar, uzun yıllar boyu kalitesini sürdürür.

Polisan Boya Çeşitleri ile Renklenen Dünyanıza Anlam Katın

Ev dekorasyonun önemli parçalarından biri de duvar rengidir. Yapılan küçük değişimler dekorasyonda büyük farklar yaratabilir. Hem iç hem dış dekorasyonda kullanılan boya rengi insan doğasını etkiler. Doğru renk seçimi, ortam havasının yenilenmesi ve tazelenmesinde etkilidir. Renklerin insan ruhu üzerindeki muhteşem etkilerini gözlemlemek hiçte zor değildir. Her renk kullanıldığı ortama görsel ve zihinsel bir enerji katar. Kendi zevkinize göre seçtiğiniz dekorasyon ile uyumlu duvar rengi, görselliği en üst noktalara taşır. Uyumlu pastel tonların bir arada bulunduğu ortamlar dingin hissetmenizi sağlarken canlı kontrast tonların yoğun olarak kullanıldığı alanlar daha enerjik bir his uyandırır. Çalışma odanızda odaklanmayı kolaylaştıran renk tonları tercih ederek işlerinizi daha kolay halledebilir, yoğun mavi tonlarını barındıran dinlenme ortamlarının rahatlamanıza yardımcı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Polisan iç cephe renkleri oluşturacağınız özel alanlar için en doğru tonları sizlere sunar. Farklı kullanım özelliklerine göre ayrılmış özel alanlarda farklı boya türleri kullanarak ortam havasını özelleştirebilirsiniz. Özel renk teknolojisi sayesinde uzun süre boyunca ilk günkü rengini koruyan boyalarla görsel bir şölen oluşturabilirsiniz. Dekorasyonda doğru renk seçimini etkileyen ışık yoğunluğu çok önemlidir. Dar ve az ışık alan bölgelerde tercih edilen açık renkler, daha ferah bir ortam havası sunarken çok ışık alan bölgelerde daha koyu renkte boyalar tercih edilebilir. Dar yaşam alanlarınızı daha ferah hissettirecek Polisan masum beyaz renk seçeneği, bu noktada ihtiyacınızı karşılar. Evinizin her odası için farklı renk kombinasyonlarını kullanabilirsiniz. Çocuk odasında renklerin olumlu enerjisini yansıtan canlı tonları vurgulayarak daha pozitif ortamlar oluşturabilirsiniz. Grinin enfes tonlarını taşıyan Polisan marjinal gri rengini oturma odanızda tercih ederek ruhunuzu dinlendiren, sağlıklı yaşam alanları elde edebilirsiniz.

Polisan ile Sağlıklı Yaşam Alanları Artık Hayal Değil

Polisan’ın geniş renk kartelası arasından seçilen her boya, tüketiciyi memnun edecek kaliteye sahiptir. Ürünlerdeki renk çeşitliliğin yanı sıra dikkat çeken diğer husus, boyaların yüzeylerde sağlığınızı kötü etkileyecek durumlar oluşturmamasıdır. Marka, uygulandığı yüzeyde en iyi sonuçları veren ve bu sonuçları yıllar boyu sürdüren özellikte ürünler üretmektedir. Daha sağlıklı yaşam ortamı için silinebilir, kolay temizlenen, yüzeyde küf, mantar ve mikroorganizma oluşumunu engelleyen Polisan duvar boyaları tercihiniz olacaktır. Özellikle çocuk odasının duvarlarında oxygen etkisi ile ortamda maksimum hijyen sağlayan boya çeşitleri tercih edilerek daha sağlıklı yaşam alanları oluşturulabilir. Antibakteriyel boyalar ailenizin sağlığını korumak için doğru seçimdir. Marka, uzun yıllar dayanıklı su ve solvent bazlı ürünler geliştirmiştir. Polisan su bazlı boyalar özellikleri ile yılın her döneminde boya yapmayı mümkün kılar. Kokusuz olması ve daha hızlı kuruyan boya yapısı kapalı alanlarda kullanımı kolaylaştırır. Boya sonrası evinizi havanlandırmakta sıkıntı yaşıyorsanız bu ürün çeşidi sizin için idealdir. Yaşam alanlarında, rutubetli ve nemli ortamlarda sıklıkla karşılaşılan küf ve mantar gibi ailenizin sağlığını tehdit eden sorunların çözümünde tüm Polisan iç cephe boyaları tercih edebilebilir. Tüm boyalar geliştirilmiş özellikleri ile eviniz için sağlıklı bir ortam oluşturur. En uygun fiyat ve yüksek kaliteyi bir arada sunan marka, boya çeşitlerinde parlak, mat seçeneğinin yanı sıra yüzeyde parlak ve mat arasında bir denge kurmak isteyenler için yarı mat seçenekleri sunar. 

Her İhtiyaca Yönelik Geniş Ürün Yelpazesi ile Polisan Doğru Tercih

Gelişmiş renk pigmentleri, eşsiz renk kompozisyonları, canlı tonlamaları ile istediğiniz her özelliği tek bir üründe bulmanız mümkün. Farklı kategorilerde geliştirilen ürün niteliğinde kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan marka, kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak için çalışmaktadır. Marka kalitesi, ürünlerin kullanıldığı tüm yüzeylerde kendini gösterir. Markanın ürün yelpazesi oldukça geniştir. Mobilya, inşaat, endüstriyel gibi birçok kategoride ürün çeşidini barındırır. Mobilya sektöründe kullanılmak üzere, ahşap yüzeylere uygulanan çevresel koşullara dirençli Polisan ahşap boyası seçeneklerini satışa sunar. Kalitesiyle masa, sandalye gibi iç, mekân mobilyalarında, parke ve MDF yüzeylerde en iyi sonucu veren boya, yüksek kapatıcılığa sahiptir.

Evinize geldiğinizde karşılaştığınız ilk görüntü dış cephedir. Bu nedenle dış cephe rengi, evinizin iç dekorasyonu kadar önemlidir. Polisan, ürün çeşitliliğiyle sadece iç cephe değil, dış cephe boya ihtiyaçlarınızı da karşılar. Tüm çevre koşullarına dayanıklılığı test edilmiş Polisan dış cephe boyası, doğru uygulama yapıldığında canlı renklerini ve yoğun kapatıcılığını uzun süre korur. Uygulanan yüzeyin tamamen kuru olması gerekir. Nemli yüzey bir süre sonra küf oluşumunu tetikleyebilir. Bu nedenle boyama esnasında yağışlı olmayan hava şartlarını tercih ederek yüzeyde boya kalitesinin düşmesini önleyebilirsiniz. Kendi zevkinize göre seçeceğiniz açık veya koyu renkleri, her türlü yüzey üzerinde aynı nitelikli sonucu veren silikonlu veya akrilik çeşidi ile uygulayabilirsiniz.

Polisan Renk Çeşitliliğinin Kullanıcılara Sunduğu Avantajlar

Geniş renk seçenekleri bulunduğunuz her ortamı renklendirerek yeni bir hava katmak için idealdir. Yoğun iş temposundan ayrılarak evinize geldiğinizde sizi rahatlatacak ve dinlendirecek bir salon için tercih edebileceğiniz Polisan dingin gri seçeneği fark yaratır. Her türlü dekorasyona uyum sağlayan ve uygulandığı yüzeye estetik yumuşaklık veren Polisan kum beji rengiyle ise her alanı zevkle renklendirebilirsiniz. Tüm renk seçenekleri kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatır. Ayrıca, Polisan dış cephe renkleri arasından en doğru seçimi yaparak bina yüzeyinde estetik bir görüntü oluşturmak çok kolaydır. Seçeceğiniz boya özelliklerinde UV dayanımı yüksek olmasına dikkat ederek, bina cephesi renklerinde zamana bağlı yaşanan solmanın önüne geçebilirsiniz. Markanın geniş renk seçeneğini sizlere sunan kartelasından seçeceğiniz boyalar ile duvarlarınızı renklendirerek sizi yansıtan canlı renkleri ev dekorasyonuna taşıyabilirsiniz.

Her kategoride ürün çeşitliliği sunan marka, iç ve dış cepheleri renklendireceğiniz boyaların yanında birçok ana tanıklık eden atmaya kıyamadığınız eşyaları renklendirebileceğiniz boyalarda sunar. Eşyalarınızı geri dönüştürmek için kolayca uygulayabileceğiniz Polisan sprey boyalarını üretmiştir. Şişe formunda sunulan ürün, cam, ahşap ve plastik yüzeylerde değerlendirilebilir. Uygulandığı yüzeylerde başarılı sonuçlar veren boyalarla evinizin her köşesinde farklı bir renk şöleni oluşturmanız mümkün. Tek yapmanız gereken hangi renk tonlarını kullanmak istediğinize karar vermek. Görünümü hoş, iyi hissettiren sağlıklı bir yaşam alanları oluşturmak Polisan boya renkleri ile artık çok kolay. Sizler de markanın ürün çeşitlerine uygun fiyatı ile Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Polisan Boya Nasıldır?

Kaliteli malzemelerin ve özel renk pigmentlerinin bir araya getirilmesiyle üretilen ürünlerin özellikleri kategorisine göre belirlenir. Çevre şartlarına dayanıklıdır ve renk tonunu uzun yıllar aynı kalitede korur.

Polisan Boya Renkleri Nelerdir?

Boya renkleri siyah, beyaz ve 7 ana rengin yanında özel pigmetler ile desteklenen renk kompozisyonlarını kapsar. İstediğiniz renk tonlarını duvarlarınıza veya eşyalarınıza kolayca yansıtabilirsiniz.

Polisan Fiyatları Nasıldır?

Marka, yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunmayı hedeflemektedir. Polisan boya fiyatları ürün özellikleri ve kullanım alanlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...