Polisan İç Cephe Boya

Yaşadığınız alanları genellikle tercihiniz dahilinde düzenlersiniz. Tercihlerinize bağlı olarak seçeceğiniz her renk ve ürün sizin için uzun süreli olarak yaşanabilir koşulları oluşturur. Evlerinizdeki düzeni sağlamak için önemli ölçüde etkiye sahip olan duvarlarınız da yaşanabilir koşullarınızı oluşturan yapılardan biridir. Duvar rengi, tüm evin havasını etkileyen bir detaydır. İyi seçimler yapıldığında olumlu etkileyeceği gibi, kötü seçimler yapıldığında oldukça olumsuz etkileyebilir. Rengini ve dokusunu tercihleriniz doğrultusunda seçerseniz, uzun süreli olarak kaliteli ve rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu şartları sizler için sağlayabilecek olan Polisan iç cephe boya seçenekleri arasından sizler de farklı renk ve doku tercihleri yapabilirsiniz. Duvar yapınızla uyumlu bir boya seçimi yaparsanız gerekli olan uyumu tam anlamıyla sağlamış olursunuz. Bu noktada, boyaların kullanım amaçlarından yardım alabilirsiniz. Oldukça kirli bir duvara sahipseniz ve bu kirli görüntüyü kapatmak istiyorsanız mat boyaları tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra, duvarınız dümdüz ve sorunsuzsa parlak boyalar arasından da seçimler yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz boya için bu şekilde karar vererek estetik bir görüntü sağlayabilmenin yanı sıra sağlıklı bir duvar yapısı da oluşturmuş olursunuz.

Polisan İç Cephe Boya Renkleri

İç cephe boyası ev için büyük ölçüde öneme sahiptir. Kaliteli bir boya ile sağlıklı bir duvar oluşturmak en az estetik görüntü kadar önemlidir. Öncelikle duvar yapınızı analiz ederseniz ve bu doğrultuda bir seçim yaparsanız daha kalıcı sonuçlar elde etmiş olursunuz. İhtiyacınıza uygun olabilecek birçok boya çeşidi vardır. Bunun yanı sıra, bu boyalar içinde yer alan birçok renk seçeneği de vardır. Sizler de evinizde bir değişiklik yapmak ve duvarları yenilemek istiyorsanız, Polisan iç cephe boya renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Hemen hemen aradığınız her renkte boya mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey sizin için en uygun olabilecek boya rengine karar vermektir. Boyalar farklı boyutlarda olabilir. Bu yüzden boyayacağınız alanı temel alarak bu boyutlar arasından yeterli olabilecek boyaya karar vermelisiniz. Küçük bir alanı renklendirecekseniz küçük boya kutularından, büyük bir alanı renklendirecekseniz ise büyük boya kutularından seçimler yapmalısınız. Evin tüm odalarını ya da büyük bir işyerini boyayacaksanız tercihinizi Polisan iç cephe boyası 10 kg kutusundan yana yapabilirsiniz. Her boyuttan ve her renkten boyaya ulaşabileceğiniz bu boya ile işlemlerinizi kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Polisan Silinebilir İç Cephe Boya Renkleri

Silinebilir boyalar silikonlu boya olarak da bilinir. Uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım sağlamak istiyorsanız siz de bu boya türünü seçebilirsiniz. Duvarlarınız için renk seçimi yapmak bazı detayları gerektiren bir iştir. Sadece seveceğiniz rengi seçmek yerine uygun olabilecek boyalar arasından tercih yapmak önemlidir. İç cephe boya seçimleri gününüzün büyük bir kısmını etkiler. Uygun renklerde seçimler yaparak yaşam alanınızı güzelleştirirken aynı zamanda sıcak ve canlı tutabilirsiniz. Açık tonları seviyor ve kalan ev ortamını da bu tonlarda düzenlemek istiyorsanız açık renkli silinebilir boyalardan yana tercih yapabilirsiniz. Aynı şekilde, daha koyu tonları seviyor ve evinizi bu tonlarda düzenlemek istiyorsanız koyu renkli silinebilir boya renkleri arasından seçim yapabilirsiniz. Boyaların silinebilir olması sizin için oldukça kolay bir kullanım sağlar. Silerek temizleyebilir ve daha uzun süreli kullanımlar elde edebilirsiniz. Boya üzerindeki lekeleri silerken, boyalar etkisini kaybetmez. Sahip olduğu canlılığı uzun süre koruyabilir. Renk seçeneklerinin yanı sıra mat, yarı mat ve parlak olarak farklı seçenekleri de vardır. Bunlar arasından nasıl bir görünüm istediğinize karar vererek tercih yapabilirsiniz. Sizler de bu kadar pratik bir kullanıma sahip bir boyadan uzun süre yararlanmak istiyorsanız, boya tercihinizi Polisan silinebilir iç cephe boya renkleri arasından yapmalısınız. Her tona ve her eve hitap elen bu ürünler arasından seçim yapmanız oldukça kolay olacaktır.

Polisan Antibakteriyel İç Cephe Boyası

Mekanların içini renklendirebilmeniz için farklı boya seçenekleri mevcuttur. Her bir boya türünü araştırarak sizin için uygun olan boyayı kolayca bulabilirsiniz. Anti bakteriyel boyalar sık tercih edilen boya çeşitlerinden biridir. Bu tür boyalar, duvarınızda oluşabilecek olan küfü engeller. Duvarlarınızda nem dolayısıyla oluşmuş lekeler mevcutsa, bu boya türünden seçeceğiniz renk ile duvarınıza sağlıklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu alanda size sunulmuş Polisan iç cephe boyası renkleri oldukça fazladır. Hemen hemen aradığınız her renkte boya bulabilirsiniz. Aynı zamanda renkler kendi içerisinde de çeşitlilik gösterir. İstediğiniz bir rengin birçok farklı tonuna ulaşmanız mümkündür. Bu şekilde sunulmuş seçenekler arasından aradığınız tonu tam olarak bulmanız oldukça yüksek bir ihtimaldir. 

Polisan İç Cephe Boyası Fiyatı

Herhangi bir mekânın iç kısmını boyayacağınız zaman seçenekler arasında kendinizi kaybedebilirsiniz. Hem renk hem de boya türleri arasından hangisini seçmeniz gerektiğine bir türlü karar veremiyor olabilirsiniz. Bu durumda öncelikle duvar yapınıza hâkim olmanız gerekir. Duvar yapısını bilerek hangi boya ile daha sağlıklı bir görünüm kazandırabileceğinize de karar vermiş olursunuz. Uygun boya türleri arasından seçim yapabileceğiniz oldukça fazla Polisan iç cephe boyaları vardır. Dilediğiniz renk doğrultusunda renk tonlarından seçimler yapabilirsiniz. Açık renk severler için bu tonlarda birçok seçenek yer aldığı gibi, koyu renk severler için de koyu tonlarda birçok renk seçeneği vardır. Sevdiğiniz renge, alanda yer alan eşyalarınızın tonuna ya da mekânın ışık açısına göre bu çeşitli renkler arasından bir seçim yapabilirsiniz. Mekân için seçeceğiniz iç cephe boyası sonucu Polisan iç cephe boya fiyatı da değişiklik gösterir. Bu değişkenliğe sebep olan farklı sebepler vardır. Öncelikle seçeceğiniz boya türünün fiyat farklılıklarını etkilediğini bilmeniz gerekir. Duvarınız için gerekli olan boya belirlendiğinde kendi içerisinde alana bağlı olarak farklı seçimler yapılabilir. Fiyat değişiminde etkili olan bir diğer sebep ise boya kutusunun boyutlarıdır. Boyanacak alan herkes için aynı büyüklükte olmayacağından, çeşitli boyutlarda iç cephe boyaları üretilmiştir. Bu boyalar arasından ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Küçük bir alanı boyayacaksanız küçük boya kutularından, büyük bir alanı boyayacaksanız ise daha büyük boya kutularından yararlanabilirsiniz. Polisan kalitesinde aradığınız her türlü boyaya ve her boya rengine buradan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizin için en uygun fiyatları sunan Polisan ile daha ekonomik tercihler yapabilirsiniz.

İç Cephe Boyası Nasıl Seçilir?

İç cephe boyası seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç kıstas vardır. Duvarı silecekseniz su bazlı olarak silinebilir boyalar arasından tercih yapmalısınız. Duvarı silmeden kullanıyorsanız ise plastik boyalardan seçim yapabilirsiniz. Su bazlı boyalar genellikle mat ve yarı mat şekillerde üretilir. Duvarınızın kirlerden arınmış, temiz bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız plastik boya tercih etmelisiniz.

İç Cephe Boyası Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Bu noktada boyanızın PH değerini bilmeniz gerekir. PH değeri 8,5 – 9 arasında olmalıdır. Bu değer sahip boyalar yeterince kaliteli demektir. Bunun yanında, boya üreticisinin de ISO 9000 belgesi olup olmadığına mutlaka bakılmalıdır. 

1 Kg Boya İle Kaç M2 Boyanır?

Bu durum yüzey şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yine de ortalama olarak tek kat boyandığı takdirde 1 kg boya ile 7-10 metrekare arası alanı boyayabilirsiniz. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Polisan İç Cephe Boya Renkleri