Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Rainwater
Rainwater Eco Içme Suyu Sistemi

Rainwater Eco Içme Suyu Sistemi

Rainwater
8.950,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/13003364
Rainwater Eco Içme Suyu Sistemi

DOĞAL MİNERALLERİ YOK ETMEDEN SUYU ARITARAK EŞSİZ LEZZET SUNAR.


Gelişmiş ülkelerde milyonlarca kişi güvenle reverse osmosis sistem kullanmaktadır. Örneğin; Amerika Birleşik Devletlerinde yılda ortalama 350 - 400 bin aralığında arıtma cihazı satılmaktadır. Rainwater su arıtma sistemleri berrak, kötü koku ve tat içermeyen, klor kokmayan, dengeli mineral yapısına sahip, mikroplardan arındırılmış pH değeri yüksek ideal içme suyu sağlar. EPA, DIN, USA, TS-266 içme suları tüzüğüne uygun pH seviyesi yüksek su sağlar.

Rainwater ECO Evsel İçme Suyu Sistemi günlük 150 LT. su arıtma kapasitesine sahiptir. Ayrıca ECO, 8 LT. depolama tankı ile mükemmel deneyim sunar.1. ADIM Partiküllerin Temizlenmesi için Tortu Filtresi

Bu yüksek teknolojili filtrenin görevi, sudaki kaba kirleri, yani toz, kum, yosun, böcek gibi tortulari 5 mikron kadar temizlemesidir. 2. ADIM Klor ve Organik Maddelerin Temizlenmesi İçin Ön Karbon Filtre

Blok karbon filtrenin görevi, kötü tat, koku ve renge neden olan organik maddeler ile suda bulunan kloru ve varsa gazal kokuları temizlemektir. 

Suyun daha lezzetli, berrak ve kokusuz olmasını sağlar. Sediment filtrenin 5 mikrona kadar filtrelediği suyu 1 mikron hassasiyetinde filtreleyerek ileri filtrasyon sağlar.3. ADIM İleri Arıtım İçin Hiper Filtrasyon

Hiper filtrasyon yarı geçirgen bir zar yapısına sahiptir. En az 2.5 atmosfer basınç ile çalışır. Gözenekleri 8-10 agstron arasındadır. 

Hiper filtrasyon üzerinde; mlimetrenin milyonda biri kadar gözenekler olan, yarı geçirgen zardan, suyun içinde çözünmüş olarak bulunabilen kurşun, cıva,arsenik, bakır gibi ağır metallerin, bakteri ve kireç gibi farklı kimyasallar ya da kirleticilerin geçebilme şansı yoktur. 

Hiper filtrasyon, moleküllerinin geçişine izin verirken, erimiş kimyasalların, mikro organizmaların ve zararlı minerallerin kusursuzca filtrelenmesi gerçekleştirir. 

Sadece su molekkülleri ve insan sağlığı için faydalı anyon ve katyonlar bu filtreden geçer.4. ADIM POST Karbon Filtre / Suyun Tat ve kokusunu düzenlemek için

Tanktan musluğa giden su lezzet kazanmak üzere son olarak karbon filtreye gelir. Bu filtrenin görevi kokuya neden olan maddeleri temizleyerek, mikroorganizmaların oluşmasını önlemektir.  Su bu filtrede; tadı iyileştirilir. Son aşamada su musluğa gelir. Böylece sağlıklı ve taze Rainwater suyu güvenle içilmeye hazırdır.Rainwater ECO Su Arıtma Sistemi; WATER QUALITY ASSOCIATION, NSF, FDA, CE, TÜV CERT ISO 14001, TÜV CERT ISO 9001 ve DÜZEN NORWEST sertifikalarına sahiptir.
WATER QUALITY ASSOCIATION - ALTIN MÜHÜR

The Water Quality Assoction Gold Seal programı 1959%27dan beri belirlediği standartlar ve testler sonucunda içme suyu konusunda ürünleri sertifikalandırmaktadır. WQA su arıtma sektöründe bağımsız sertifikalandırma konusunda dünyanın en saygın ve güvenilir kurumudur.

 

 

 

NSF

Kurulduğu 1944 yılından beri toplumsal sağlık ve güvenlik konusunda sertifikasyon, eğitim ve risk yönetimi yapan, kar amacı gütmeyen, bağımsız bir kurumdur. NSF standartları su, gıda, ic mekanlarda hava ve cevre konusunda dünya genelinde 80 ülkede üreticiler ve tüketiciler tarafından en saygın referans olarak kabul edilir. Dünya Sağlık örgütü NSF%27i işbirliği yaptığı kurumlar arasına kabul etmiştir.

 

 

 

FDA

Amerika Birleşik Devletleri%27nin Sağlık Bakanlığına bağlı; gıda, diyet eklentileri, ilaç, biyolojik medikal ürünler, kan ürünleri, medikal araçlar, radyasyon yayan aletlerden sorumlu bürosudur. FDA kısaltmasının açılımı US. Food and Drug Administration olup, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi olarak ifade edilebilir.

 

 

 

CE

CE belgesi, Avrupa Birliği%27nin, teknik mevzuat uyumu çerçevesinde 1985 yılında benimsediği Yeni Yaklaşım Politikası kapsamında hazırlanan Yeni Yaklasım Direktifleri icerisinde yer alan ürünlerle ilgili olup. ürünlerin AB%27nin ilgili direktiflerine uygun olduğunu ve gerekli bütün uygunluk değerlendirme faaliyetlerinden geçtiğini gösterir.

 

 

 

TÜV CERT ISO 14001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO l4001%27e göre yönetilmektedir.

 

 

 

TÜV CERT ISO 9001

Uluslararası bir çevre yönetim sistemi olan ISO 9001%27e göre yönetilmektedir.

 

 

 

DÜZEN NORWEST

Laboratuarımız 2005 yılında DIN EN ISO/IEC l702S:2005 Standartlarına uygun olarak Alman Akreditasyon Kuruluşu DAP tarafından akredite edilmis olup, Su, Atıksu, Toprak, Gübre, Sediman ve Atık çamur dahil olmak üzere toplam 212 parametrede akreditedir.


Rainwater Su Arıtma Sistemleri ; Amerikan Hastanesi, Eczacıbaşı, Medicabil Hastanesi, Dörtçelik Çocuk Hastanesi, Burtom Sağlık Grubu, Via Hospitol Grup İş Bankası, Anadolu Sigorta, İstanbul Havalimanı, Siemens  gibi binlerce ulusal referanslarından biri olmaya davet ediyoruz. Sektörünün öncü dev firmaları ile ortak noktamız sağlıklı su olsun ister miydiniz?

Garanti Süresi (Ay) 2
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000SLCO3
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
İhlas Cebilon Aura Silver Su Arıtma Cihazı
Artema Split A42144 Dual-Flow Eviye Bataryası, Krom
Hanedan Süper Sarım Membranlı Kapalı Kasa Tüm Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu 6'li Filtre Takımı
Hanedan 11 Aşama 9 Litre Çelik Tanklı 80 Gpd Membranlı Su Arıtma Cihazı
2.199,00 TL
2.699,00 TL
269,11 TL
%23
1.103,90 TL 849,90 TL
Satıcı
İHLAS PAZARLAMA 9,9
Hepsiburada
Hanedanwater 9,6
Hanedanwater 9,6
Değerlendirmeler
(1216)
(94)
(47)
(15)
Kullanım Şekli - Aç - Kapa - -
Montaj Yeri - Tezgah - -
Başa dön