Ravensburger Puzzle ve Yapboz Fiyatları

Ravensburger puzzle ve yapbozlar ile evinizde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz, boş zamanlarınızı faydalı bir uğraş ile değerlendirmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Fiziksel ve zihinsel gelişime katkı sağlayan puzzle’lar çocuklar ve yetişkinlere özel olarak üretiliyor. Ravensburger puzzle ve yapboz kalite ve performans anlamında tüketici taraflı olduğundan oldukça fazla tercih ediliyor. Bu ürünlerde parça aralığı, paket içeriği, tema, kalınlık, boyut değişkenlik gösteriyor. Konsept ve tema çeşitliliği bulunması sayesinde farklı zevklere ve beklentilere sahip kişiler aradıkları puzzle’ı rahatlıkla bulabiliyor. 

Ravensburger Puzzle ve Yapboz Çeşitleri

Puzzle denildiğinde yalnızca iki boyutlu ve tek perspektifli olan ürün gruplarını düşünmemek gerekiyor. Gelişen teknoloji ile birlikte panoramik olanlar, dekoratif obje görevi görenler, dikey puzzle çeşitleri, maketler de dahil geniş bir ürün yelpazesi sizlere ulaşıyor. Kalitesi ve ürün çeşitliliği ile adından bahsettiren Ravensburger farklı konseptlere sahip yapboz stilleri ile cezbediyor. Çizgi film ya da anime karakterli puzzle modelleri, doğa ve hayvan temalı olanlar, manzara serileri, portre puzzle çeşitleri, şehir ve ülke konseptliler, uzay temalı yapbozlar en fazla tercih edilenler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Anime, animasyon ve çizgi film karakterli puzzle’lar, doğa temalı puzzle çeşitleri, sanatsal tablo puzzle modellemeleri, portre puzzle’lar, şehir ve ülkelerin ünlü göstergelerini içerenler, uzay temalılar, araç ya da sportif aktivite konseptli olanlar tüketicilerin favorileri arasında yer alıyor. Parça aralığı, parça sayısı satın alımdaki önemli değişkenlerden biri olduğundan marka tıpkı tema gibi puzzle parça sayısı skalasını da geniş tutuyor. Üç boyutlu puzzle çeşitleri içerisindeki parça adedi iki boyutlu olanlara kıyasla daha az olabiliyor. Zorluk derecesi temel belirleyen görevi görmeyebiliyor. İki boyutlu yapboz serilerindeki zorluk dereceleri genel olarak puzzle görseline de bağlı oluyor. Görseldeki ana tema, renk skalası, renk geçişkenliği, obje çizgilerinin netliği belirleyici faktörlerden oluyor. Çocuk ve yetişkinlere yönelik puzzle modelleri olduğu için satın alımda yaş faktörüne dikkat etmek gerekiyor.

Puzzle, Yapboz Avantajları

 • Parça sayısı yüksek yetişkin puzzle çeşitleri stres önlemeye ve zihni sağaltmaya yardımcı oluyor. Yapım aşamasındaki olumlu etkileri bir yana, bitirdikten sonra duvarlarınızı ya da masa ve kitaplıklarınızı süsleme imkanını da sizlere sunuyor. Dekorasyon ögesi görevi görmesinin puzzle modellerini daha ilgi çekici kılıyor.
 • Eksik ve kayıp parça desteği veren modeller daha güvenli ve konforlu bir süreç vadediyor. Şayet özel puzzle alanınız yoksa veya evde çocuk, evcil hayvanınız varsa parça kaybetme ihtimaliniz daha yüksek olabiliyor, bu durumda parça desteği garantili olanları öncelemeyi düşünebilirsiniz.
 • Çocuklar için yapboz çeşitleri çoklu fayda sağlıyor. El, kol kondisyonunu öğrenmelerine yardımcı olması fiziksel gelişime yardımcı olurken görme ve algılama üzerindeki etkisi zihinsel gelişime doğrudan katkı sağlıyor.
 • Minikler, üzerinde sevdiği temalar bulunan puzzle’ları ilgi ve merakla tamamlamaya çabaladığından eğlenerek öğrenme sürecine girmiş oluyor.
 • Parçadan bütüne şeklinde tamamlanan yapbozların yaratıcılığa ve hayal gücüne olan katkısı da biliniyor.

Satın Alma ve Kullanma İpuçları

 • Puzzle satın alırken paket bilgisini incelemeyi unutmayın. İçerisinde puzzle yapıştırıcı olup olmadığı bilgisinden eksik parça desteği sağlanma durumuna ve uygun yaş aralığına kadar tüm bilgiler yer alıyor.
 • Çocuklar için yapboz satın alırken puzzle tepsisi, puzzle masası, yapboz sehpası gibi ürünleri de inceleyebilirsiniz.
 • Kitaplık, vitrin, masa gibi alanlarda sergilemek isteyenlerdenseniz 3 boyutlu puzzle, maket puzzle çeşitlerini düşünebilirsiniz. İki boyutlu puzzle’ları mukavva üzerine yapıştırarak ya da çerçeve içerisinde duvarda sergileyebilirsiniz.
 • Daha verimli ve etkili biçimde puzzle yapmak isteyenlerdenseniz puzzle halısı ve puzzle ayırıcı gibi destek ekipman ve aksesuarlardan da faydalanabilirsiniz. Katlanır puzzle halısı çeşitleri arasından seçim yaparken boyutları inceleyerek satın alım gerçekleştirin.
 • Puzzle yapıştırıcıları ile tamamlanan çalışmalarınızı birleştirebilir ya da puzzle parçalarını numaralandırdıktan sonra söküp daha sonra tekrar yapmak üzere kutusunda saklayabilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ravensburger Puzzle ve Yapboz Fiyatları

252 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ravensburger Puzzle Yapbozlar
  2. Anatolian Puzzle Yapbozlar
  3. Educa Puzzle Yapbozlar
  4. Art Puzzle Puzzle Yapbozlar
  5. King Of Puzzle Puzzle Yapbozlar
  6. KS Games Puzzle Yapbozlar
  7. Trefl Puzzle Yapbozlar
  8. Blue Focus Puzzle Yapbozlar
  9. Cubic Fun Puzzle Yapbozlar
  10. Castorland Puzzle Yapbozlar
  11. Art Puzzle Yapbozlar
  12. Trefl Puzzle Puzzle Yapbozlar
  13. Adam Games Puzzle Yapbozlar
  14. Nova Puzzle Puzzle Yapbozlar
  15. Heye Puzzle Puzzle Yapbozlar
  16. Puzzle Store Puzzle Yapbozlar
  17. Clementoni Puzzle Yapbozlar
  18. Puzz Puzzle Yapbozlar
  19. Educa Puzzle Puzzle Yapbozlar
  20. Selçuklu Sanat Puzzle Yapbozlar
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Parça Aralığı A-Z
  1. 1501 - 3000 Parça
  2. 1001 - 1500 Parça
  3. 501 - 1000 Parça
  4. 150 - 300 Parça
  5. 301 - 500 Parça
  6. 100 - 149 Parça
  7. 0 - 50 Parça
  8. Puzzle Aksesuar
  9. 3001 - 5000 Parça
  10. 5001 Parça ve Üstü
  11. 51 - 99 Parça
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Ravensburger
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/1201902/ravensburger
Başa dön