Singapur ve San Francisco'da bulunan iki ana merkezi bulunan Razer, oyun amaçlı donanım, yazılım ve diğer hizmetleri üreten markaların arasında yer alıyor. Üç başlı yılan formunda olan logosu ile oyuncular arasında popüler olan marka, PC ve konsolda kullanılmak üzere geliştirdiği yüksek performanslı çevre birimleri ile çok seviliyor. Oyuncu ekipmanları arasında yer alan Razer klavye çeşitleri, profesyonel oyuncuların hız, odaklanma ve konfor ihtiyaçları göz önüne alınarak üretiliyor. 

İleri teknolojileri oyun bazlı hizmetler üretme konusunda en etkili kullanan markalar arasında yer alan Razer, ikon haline gelen klavye çeşitleri ile oyuncuların kalbini kazanıyor. Türkçe tuş dizilimi seçeneği ile bulabileceğiniz klavyeler, özel aydınlatma sistemleri yardımı ile kullanıcıların istedikleri gibi görünüyor. Klasik klavyelerle kıyaslandığında çok daha hızlı ve hassas basışlar sunan modeller, geleneksel modellerin aksine on kadar tuşa aynı anda basılmasına ve zaman kaybetmeden rakiplerin alt edilmesine yardımcı oluyor. Tamamen programlanabilir tuşlardan oluşmaları sayesinde kullanıcılarına tamamen kişiselleştirilebilir oyun deneyimi sunan modeller, geri bildirimleri ile de oyundan alınan keyfi en üst seviyelere taşıyor. 

Kullanıcılarının rekabette öne geçmeleri için yeni sistemler geliştiren Razer, farklı ihtiyaçlara hitap eden klavye çeşitleri sunuyor. Kullanıcıların klavye üstünde uyguladıkları değişikliklerin tadını her zaman ve her yerde çıkarmalarını arzulayan firma, klavye ayarlarını bir bulut sunucusu üstüne kaydetmelerine olanak tanıyor. Bu sayede klavyeler farklı bir ürün ile eşleştirildiklerinde herhangi bir ön çalışma gerektirmeksizin kullanılabiliyor. 

Razer Klavye Fiyatları

Razer klavye fiyatları, kullandığı ileri teknolojiler ile kıyaslandığında makul rakamlar arasında seyrediyor. Modellerin fiyatları, çeşitleri ve sağladığı ekstra faydalar doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Devrim yaratan yazılımlarla desteklenen ürünler, kaliteli malzeme seçimleri sayesinde uzun kullanım ömrü sunuyor.

Razer klavye modelleri içinde en beğenilen modeller olan mekanik klavye çeşitleri, normalde hissedilen tuş tepkimelerini kullanıcılarının fazlasıyla hissetmelerini sağlıyor. Switch tiplerini farklı renklere ayıran marka, kaliteli metal yaylarla destekleyerek oyunun içine bütünüyle girilmesini sağlıyor. Hassasiyet seviyesi yüksek olan modeller, kullanıcılarının hızla komut vermelerini ve rakiplerinin önüne geçmelerini sağlıyor. 

Mekanik klavyelerin sunduğu hızı daha yumuşak basış hissi ile bir araya getiren Razer, mecha-membrane klavye çeşitlerini oyuncuları beğenilerine sunuyor. Yarı mekanik klavye olarak bilinen modeller, membran lastik kubbelerle desteklediği tuş takımı sayesinde daha ergonomik bir kullanım sunuyor. Ayrıca marka, oyunlarda kullanıcılarının mutlak kontrolü ele geçirmelerine yardımcı olan tuş takımı çeşitleri ile çok seviliyor. Mouse ile entegre bir şekilde kullanılabilen modeller, tamamen programlanabiliyor. Başparmak pedi, ayarlanabilir bilek yumuşak bilek kısmı gibi ayrıntılarla uzun saatler yorulmadan oyun oynamaya olanak tanıyor.

Razer klavyeler, yoğun geçen oyun seanslarında kullanıcılarına ihtiyaç duyacakları konforu sunacak şekilde tasarlanıyor. Oyun esnasında harcanan efor sebebiyle oluşabilecek yorgunluğu en aza indiren ayrıntılar barındıran modeller, kullanıcıların hızlı manevra yapmalarına yardımcı olan detaylar ile ön plana çıkıyor. Birden fazla profil için farklı ayarlar tanımlanabilen klavyeler, farklı oyunlarda ihtiyaç duyulan ayarları tek bir aksesuarda toplamayı başarıyor. Üstelik farklı platformlarla, dilenen profille oyun oynayabilme pratikliğini de kazandırıyor.

FPS, RTS ve MMORPG oyunlardan keyif alanlar için üretilen klavyeler, oyunlarda karşılaşılan her zorluğa olağanüstü bir hızla alt etme deneyimi sunuyor. El ve bilek yapısıyla birebir uyum gösteren modeller, geleneksel klavye çeşitlerinin yaşatamadığı oyun keyfini deneyimleme şansı tanıyor. Arka ışıklandırmaları sayesinde çok daha rahat odaklanabilir, 16.8 milyon renk seçeneği ile klavyenizin görünümü kişiselleştirebilir, anti-ghosting gibi özelliklerinin sunduğu avantajların tadına varabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz modeller içinden ihtiyaçlarınızı karşılayan bir modeli hemen seçebilirsiniz. 

Razer Klavye Fiyatları

11 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Razer
  2. Rampage
  3. Everest
  4. A4Tech
  5. Logitech
  6. Hadron
  7. Asus
  8. Platoon
  9. Trust
  10. Microsoft
  11. HP
  12. Inca
  13. PolyGold
  14. Frisby
  15. Gamepower
  16. Packard Bell
  17. Rush
  18. Concord
  19. Dell
  20. Bloody
  21. Turbox
  22. Cooler Master
  23. Corsair
  24. Redragon
  25. SteelSeries
  26. GameBooster
  27. GAMEMAX
  28. Acer
  29. Appa
  30. Elba
  31. Apple
  32. Avec
  33. Flaxes
  34. Gringo
  35. HyperX
  36. Raynox
  37. Addison
  38. Dark
  39. Fantech
  40. Hiper
  41. Lenovo
  42. MSI
  43. Rebber
  44. Tigoes
  45. BLUECAT
  46. Kingston
  47. Philips
  48. Thermaltake
  49. İzoly
  50. Cyber
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Kullanım Amacı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Bağlantı
  1. Kablolu
 8. Klavye Tipi
 9. Dili
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Touchpad
 12. Aydınlatma
 13. RGB
 14. Bilek Desteği
 15. Multimedya Tuşları
 16. Fonksiyon Tuşları
 17. Satıcı A-Z
 • Marka Razer
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/razer
Başa dön