Singapur ve San Francisco'da bulunan iki ana merkezi bulunan Razer, oyun amaçlı donanım, yazılım ve diğer hizmetleri üreten markaların arasında yer alıyor. Üç başlı yılan formunda olan logosu ile oyuncular arasında popüler olan marka, PC ve konsolda kullanılmak üzere geliştirdiği yüksek performanslı çevre birimleri ile çok seviliyor. Oyuncu ekipmanları arasında yer alan Razer klavye çeşitleri, profesyonel oyuncuların hız, odaklanma ve konfor ihtiyaçları göz önüne alınarak üretiliyor. 

İleri teknolojileri oyun bazlı hizmetler üretme konusunda en etkili kullanan markalar arasında yer alan Razer, ikon haline gelen klavye çeşitleri ile oyuncuların kalbini kazanıyor. Türkçe tuş dizilimi seçeneği ile bulabileceğiniz klavyeler, özel aydınlatma sistemleri yardımı ile kullanıcıların istedikleri gibi görünüyor. Klasik klavyelerle kıyaslandığında çok daha hızlı ve hassas basışlar sunan modeller, geleneksel modellerin aksine on kadar tuşa aynı anda basılmasına ve zaman kaybetmeden rakiplerin alt edilmesine yardımcı oluyor. Tamamen programlanabilir tuşlardan oluşmaları sayesinde kullanıcılarına tamamen kişiselleştirilebilir oyun deneyimi sunan modeller, geri bildirimleri ile de oyundan alınan keyfi en üst seviyelere taşıyor. 

Kullanıcılarının rekabette öne geçmeleri için yeni sistemler geliştiren Razer, farklı ihtiyaçlara hitap eden klavye çeşitleri sunuyor. Kullanıcıların klavye üstünde uyguladıkları değişikliklerin tadını her zaman ve her yerde çıkarmalarını arzulayan firma, klavye ayarlarını bir bulut sunucusu üstüne kaydetmelerine olanak tanıyor. Bu sayede klavyeler farklı bir ürün ile eşleştirildiklerinde herhangi bir ön çalışma gerektirmeksizin kullanılabiliyor. 

Razer Klavye Fiyatları

Razer klavye fiyatları, kullandığı ileri teknolojiler ile kıyaslandığında makul rakamlar arasında seyrediyor. Modellerin fiyatları, çeşitleri ve sağladığı ekstra faydalar doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Devrim yaratan yazılımlarla desteklenen ürünler, kaliteli malzeme seçimleri sayesinde uzun kullanım ömrü sunuyor.

Razer klavye modelleri içinde en beğenilen modeller olan mekanik klavye çeşitleri, normalde hissedilen tuş tepkimelerini kullanıcılarının fazlasıyla hissetmelerini sağlıyor. Switch tiplerini farklı renklere ayıran marka, kaliteli metal yaylarla destekleyerek oyunun içine bütünüyle girilmesini sağlıyor. Hassasiyet seviyesi yüksek olan modeller, kullanıcılarının hızla komut vermelerini ve rakiplerinin önüne geçmelerini sağlıyor. 

Mekanik klavyelerin sunduğu hızı daha yumuşak basış hissi ile bir araya getiren Razer, mecha-membrane klavye çeşitlerini oyuncuları beğenilerine sunuyor. Yarı mekanik klavye olarak bilinen modeller, membran lastik kubbelerle desteklediği tuş takımı sayesinde daha ergonomik bir kullanım sunuyor. Ayrıca marka, oyunlarda kullanıcılarının mutlak kontrolü ele geçirmelerine yardımcı olan tuş takımı çeşitleri ile çok seviliyor. Mouse ile entegre bir şekilde kullanılabilen modeller, tamamen programlanabiliyor. Başparmak pedi, ayarlanabilir bilek yumuşak bilek kısmı gibi ayrıntılarla uzun saatler yorulmadan oyun oynamaya olanak tanıyor.

Razer klavyeler, yoğun geçen oyun seanslarında kullanıcılarına ihtiyaç duyacakları konforu sunacak şekilde tasarlanıyor. Oyun esnasında harcanan efor sebebiyle oluşabilecek yorgunluğu en aza indiren ayrıntılar barındıran modeller, kullanıcıların hızlı manevra yapmalarına yardımcı olan detaylar ile ön plana çıkıyor. Birden fazla profil için farklı ayarlar tanımlanabilen klavyeler, farklı oyunlarda ihtiyaç duyulan ayarları tek bir aksesuarda toplamayı başarıyor. Üstelik farklı platformlarla, dilenen profille oyun oynayabilme pratikliğini de kazandırıyor.

FPS, RTS ve MMORPG oyunlardan keyif alanlar için üretilen klavyeler, oyunlarda karşılaşılan her zorluğa olağanüstü bir hızla alt etme deneyimi sunuyor. El ve bilek yapısıyla birebir uyum gösteren modeller, geleneksel klavye çeşitlerinin yaşatamadığı oyun keyfini deneyimleme şansı tanıyor. Arka ışıklandırmaları sayesinde çok daha rahat odaklanabilir, 16.8 milyon renk seçeneği ile klavyenizin görünümü kişiselleştirebilir, anti-ghosting gibi özelliklerinin sunduğu avantajların tadına varabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz modeller içinden ihtiyaçlarınızı karşılayan bir modeli hemen seçebilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Razer Klavye Fiyatları

23 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Bağlantı
  1. Kablolu
 5. Klavye Tipi
 6. Markalar A-Z
  1. Razer Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Rampage Klavyeler
  4. Everest Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Hadron Klavyeler
  7. A4Tech Klavyeler
  8. HP Klavyeler
  9. Inca Klavyeler
  10. MF Product Klavyeler
  11. Platoon Klavyeler
  12. SW Future Klavyeler
  13. Asus Klavyeler
  14. Microsoft Klavyeler
  15. Motospeed Klavyeler
  16. Philips Klavyeler
  17. Redragon Klavyeler
  18. PolyGold Klavyeler
  19. Concord Klavyeler
  20. Frisby Klavyeler
  21. Rush Klavyeler
  22. Trust Klavyeler
  23. Gamepower Klavyeler
  24. Packard Bell Klavyeler
  25. Dell Klavyeler
  26. SteelSeries Klavyeler
  27. Dexim Klavyeler
  28. Hytech Klavyeler
  29. Micropack Klavyeler
  30. Trilogic Klavyeler
  31. Bloody Klavyeler
  32. GameBooster Klavyeler
  33. Lenovo Klavyeler
  34. Turbox Klavyeler
  35. Ajazz Klavyeler
  36. Apple Klavyeler
  37. Casper Klavyeler
  38. Magic-Refiner Klavyeler
  39. Swhy Klavyeler
  40. Xtrike Me Klavyeler
  41. Cooler Master Klavyeler
  42. Corsair Klavyeler
  43. Ducky Klavyeler
  44. Piranha Klavyeler
  45. Avec Klavyeler
  46. GOMAX Klavyeler
  47. Hiper Klavyeler
  48. Promate Klavyeler
  49. Raynox Klavyeler
  50. Yukka Klavyeler
 7. Dili
 8. Kullanım Amacı
 9. Renk
 10. Nümerik Tuşlar
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Bilek Desteği
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Fotoğraflı Değerlendirme
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Touchpad
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Razer
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/razer
Başa dön