2009 yılında yılında Türkiye’de kurulan Reeder, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve bilgisayar aksesuarları üretim ve satışını yapan bir markadır. Markanın başlangıcında sunduğu ilk ürün olan e-kitap okuyucuyu 2010 yılında Android tablet modelleri izledi.

Hızla gelişen bir teknoloji şirketi olmasıyla dikkat çeken şirket, Android tabletler ile pazarda yerini almasından sadece 1 yıl sonra Türkiye’nin ilk 3G’li Android tabletini geliştirdi. Piyasadaki diğer teknoloji markalarıyla teknik özellikleri ve donanımı açısından rekabet gücüyle kullanıcılar tarafından ilgi ve beğeni gördü. Reeder, GSM operatörü destekli 3G tabletlerini müşterileriyle buluşturmanın ardından ürünlerine Intel işlemci özelliğini de ekledi. Aynı yılın ardından, 2014’te Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yer alan Microsoft Named Partner markaları arasında yılın en çok tercih edilen Intel işlemcili tablet markası oldu.

Tabletlerdeki deneyim ve başarısını diğer ürünlerini geliştirirken de kullanılan Reeder, geniş ürün çeşitliliğiyle dikkat çekiyor. Android tabletlerin ardından lanse ettiği akıllı telefon modelleriyle ve 2017 yılında sunduğu ilk dizüstü bilgisayar modeliyle sektördeki istikrarlı olarak genişletmeye devam ediyor. 

Ürettiği telefon ve tabletler ile Türkiye’de ilgi gören Reeder, yurt dışında da önemli markalar arasına girmek adına çalışmalarını sağlam adımlarla sürdürüyor. Shenzen ve Hong Kong'dan sonra Boston ve Amsterdam’da açtığı ofisler açan Reeder, yurt dışında bilinirliğini artırmak için marka çalışmalarına devam ediyor. 

Reeder ürünlerinin, müşterileri tarafından tercih edilmesinin nedenleri arasında aldıkları ürünün yedek parçasını bulmaları ve rahatlıkla ulaşabilmeleri yer alıyor. Reeder tabletlerin yedek parçaları, uygun fiyat ve seçeneklerle satışa sunuluyor. Tabletlerin önemli bir parçası olan tablet ekranlarının ve LCD panellerin değişmesi gerektiğinde kullanıcılar, rahatlıkla buldukları uygun parçayı kısa sürede kullanmaya başlıyorlar.

Reeder Tablet Ekran & LCD Panel Fiyatları 

Reeder Tablet Ekran & LCD panel fiyatları, ekranın uyumlu olduğu tablet modeline göre değişiklik gösteriyor. Hangi model tablet için yedek parça arıyorsanız olun, Reeder Reeder Tablet Ekran & LCD panel fiyatları birbirine yakın fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu da müşteriler açısından beklenmeyen sürprizleri ortadan kaldırarak güven içinde kullanmalarını sağlıyor. 

Ürün çeşidi arttıkça onunla beraber gelişen yedek parça çeşitliliği de artıyor. Reeder Tablet Ekran & LCD Panel seçiminde doğru ürünü belirlemek, kullanıcının sahip olduğu tabletin özelliklerini tam olarak bilmesi doğru sonuç almayı kolaylaştırıyor. Kullanıcıların yanlış ürün alarak zaman ve para kaybetmemeleri için doğru yedek parçayı bulduklarına emin olmaları gerekiyor. 

Kolay taşınabilen Reeder Tablet Ekranları ve LCD paneller renklerine, ekran boyutlarına ve ekran çözünürlüğüne göre farklılık gösteriyor. Tabletinizi farklı bir cihazın ekranına bağlama şansı sunan HDMI bağlantı yuvası da bulunan dokunmatik ekranların yanı sıra ayrı olarak iç ekranlar da satılıyor. 

Teknolojik ürünlerin ekonomik sayılmasının önemli faktörlerinin arasında, ürün fiyatı kadar yedek parça fiyatları ve teknik servis maliyetleri de bulunuyor. Reeder, bu açıdan sınıfı geçerek müşterilerin tercih ettiği ürünler arasında yerini aldı. Piyasadaki ortalama fiyatlara göre ekonomik fiyatlar ödeyerek aldıkları ürünleri için yedek parçaları da aynı oranda uygun fiyatlarla satılıyor.  

Müşterilerin satın aldıkları cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik ürünlerde teknik servis, ürünün garanti süresi ve markanın müşteri ilişkileri, müşteri memnuniyetinin temelini oluşturuyor. Markaların en büyük sınavları sorun yaşandığı zaman gerçekleşiyor. Teknoloji dünyasında büyüyen girişimci markalar konumunda yer alan Reeder, her geçen yıl bu konuya daha fazla önem veriyor. Ürünlerin olduğu gibi yedek parçaları da da 24 ay boyunca garanti kapsamında yer alıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Reeder Tablet Ekran & LCD Panel

İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483646/60008823/60008825/60008826/reeder