Reklam & Promosyon Ürünleri

Reklam & Promosyon Ürünleri

Reklam ve promosyon ürünleri ile işletmenizin daha dikkat çekici bir yapı kazanmasını sağlayarak müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. Mağazanızın içerisinde ya da dış kısmında kullanabileceğiniz reklam ve promosyon ürünleri, plastik malzemenin yarattığı dayanıklılıkla kullanışlı bir yapı oluşturur. İşletmeninizin önünü kapatabilecek araçları önlemek için park dubası modellerinden yardım alabilirsiniz. Park dubaları işletmenizin reklamını yapabilmenize de yardım eder. Geniş bir gövdeye sahip olan dubalar, logonuzu ya da ürünlerinizi gösteren çeşitli baskıları üstlerine yapıştırabilmeniz için idealdir. Devrilmeye karşı dayanıklı olan dubalar, denge yaratan geniş tabanlarıyla kullanışlılık sağlar. Mağazanızın iç kısmında çeşitli ürünlerinizi teşhir etmek için plastik ayaklıklardan yararlanabilirsiniz. Teşhir ayağı modelleri, fotoğraflarınızı asabilmeniz için de uygundur. Teşhir ayağına yerleştirebileceğiniz ürünler, daha dikkat çekici bir görünüm kazanır.

Mağazanızın Satışlarını Artırmanıza Yardım Eden Ürünler

Duvara asarak kullanabileceğiniz plastik çerçeveler oldukça incedir. İncelikleri sayesinde fazla alan kaplamayan çerçeveleri mağazanızdaki kusurlu alanları kapatmak için de değerlendirebilirsiniz. Gövdelerinde yazı tahtasına yer veren plastik çerçeveler, keçeli kalemlerle yazı yazabilmeniz için uygundur. Günün ürününü, çeşitli kampanyaları ve promosyonları müşterilerinize duyurmak için plastik çerçevelerden yararlanabilirsiniz. İşletmenizin duvarlarında kullanabileceğiniz pleksi levhalarla çeşitli alanlarda hangi ürünlerin bulunduğunu müşterilerinize anlatabilirsiniz. Üstlerine yapışkanlı kâğıtları da yapıştırabileceğiniz pleksi levhalar, dayanıklı ve sert yapılarıyla mağazanızda dekoratif bir üründen yararlanmaya başlamanız için idealdir. Kart şeklinde tasarlanan bilgilendirici ürünleri mağazanızın girişinde kullanabilirsiniz. Yüzde kaç oranında indirim olduğunu belirten dönkartlar, çift taraflı baskılarıyla avantaj yaratır. Dönkart çeşitleri sayesinde müşterileriniz hangi, reyonda ne kadar indirim olduğunu kolayca görebilir. Dönkartları ip kullanarak asıp, çeşitli alanları daha dikkat çekici hale getirmek için kullanabilirsiniz.

İşletmeler İçin Pratik Çözümler Üreten Aksesuarlar

Etiketlikleri sipariş ederek mağazanızdaki ürünlerin fiyatlarını müşterilerinizin kolayca öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Şık tasarımlarıyla dikkat çeken etiketlikler, etiket kartlarını içlerine rahatça geçirebilmeniz için uygundur. Şeffaf etiketlikler, fiyatların net bir şekilde okunabilmesini kolaylaştırır. Vantuzlu etiketlik modellerini sipariş ederek cam, metal ve plastik gibi farklı yüzeylere yapıştırabilirsiniz. Kurumunuzdaki odaları gösteren işaret levhalar, hangi odanın hangi bölümde yer aldığının daha kolay anlaşılmasına yardımcı olur. Restoranlar için ideal olan rezervasyon tabelaları, masaların hangilerinin rezerve olduğunu konuklarınıza gösterebilmeniz için idealdir. Alüminyum çerçeve çeşitlerini mağazanızın iç kısmında ya da giriş bölümünde değerlendirebilirsiniz. Posterlerinizi ve reklam afişlerinizi asabilmenize olanak tanıyan alüminyum çerçeveler sade tasarımlarıyla dikkat çeker. Yapmak istediğiniz tanıtımı şık bir şekilde gerçekleştirebilmek adına çerçevelerden yardım alabilirsiniz. Alüminyum broşürlük çeşitleri, müşterilerinize çeşitli tanıtım broşürlerini dağıtabilmenize olanak tanır.

Soru 1: Reklam ve Promosyon Ürünleri Ne İşe Yarar?

Cevap 1: İşletmenizde kullanabileceğiniz reklam ve promosyon ürünleri daha fazla müşteri çekip, daha fazla satış yapabilmenize yardım eder. Mağazanızdaki ürünlerin tanıtımını daha dikkat çekici şekilde yapabilmek için de reklam ve promosyon ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Farklı ebatlardaki ürünler, işletmenizin daha kurumsal ve sempatik bir görünüm kazanmasına yardım eder.

Soru 2: Reklam ve Promosyon Ürünleri Hangileridir?

Cevap 2: Plastik ve alüminyum çerçeveler, mağazanızda reklam yapabilmenize yardımcı olur. Etiketlik modelleri, işletmenizdeki tüm ürünlerin fiyatlarını müşterilerinize gösterebilmenizi sağlar. Dönkartları kullanarak çeşitli indirimlere ve kampanyalara dikkat çekerek satışlarınızı artırabilirsiniz.

Soru 3: Reklam ve Promosyon Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Cevap 3: Açık hava kullanımı için uygun olan dubaları ve stantları sipariş ederek markanızın logosuna yer verebileceğiniz aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Tanıtım panosu görevi gören çerçeveler, mağazanızın en görünür noktalarına yerleştirerek dikkat çekebilmeniz için idealdir. Teşhir ayağı modellerini raf ve tezgâh gibi alanlarda kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Reklam & Promosyon Ürünleri

761 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 761 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?