Günümüzün vazgeçilmez teknolojik cihazlarından biri olan dizüstü bilgisayarlar, taşınabilir niteliği ile öne çıkıyor. Gerek iş yerinde gerekse kişisel kullanım için taşınması gerektiğinde çanta aracılığı ile taşınan dizüstü bilgisayarlar için farklı markalarda ve modellerde bilgisayar çantalarını bulunabiliyor ve dizüstü bilgisayar çantalarını bulabileceğiniz ünlü markalardan biri de Samsonite markası oluyor.

Samsonite; ürettiği valiz, makyaj çantası, seyahat çantası çeşitleri ve cüzdan gibi ürünler ile geniş üretim yelpazesine sahip markalar arasında yer alıyor. Markanın bilgisayar çantası çeşitleri arasında ise sırt çantası, el çantası ve tekerlekli bilgisayar çantaları bulunuyor. Laptop için tasarlanan sırt çantalarında iki gözü bulunan kibar bir tasarıma sahip çantalar ve daha sportif bir görünüme sahip çok gözlü çanta çeşitleri dikkat çekiyor. İki gözlü çantalarda notebook gözü dışında tablet gözü, defter bölmesi, telefon bölmesi gibi farklı cep dizaynına sahip modeller, günlük yaşamda oldukça işlevsel bir kullanım sunuyor. Çok gözlü sportif Samsonite notebook laptop çantası modelleri ise daha geniş iç hacme sahip oluyor.

Markanın elde veya omuzda taşımak için tasarladığı laptop çantaları ise 12 inçten başlayıp 17-18 inçlik ebatta sahip bilgisayarlara göre üretiliyor. Ebadı ile birlikte ekstra bölmeleri, organizasyon cepleri ve çıkarılabilir omuz askısı ile çanta modelleri, iş için ideal nitelikler taşıyor. Yumuşak taşıma askısı ve yumuşak tutma kolları ile rahat taşınmaya imkân veriyor. Markanın hem el hem de sırt için tasarladığı bilgisayar çantaları arasında tekerlekli ve çekme kolu bulunan ürünlere de erişmek mümkün oluyor. Rahat bir kullanım veren tekerlekli sırt çantalarında tekerlek saklama bölümü bulunuyor. Tekerlekli el çantaları ise yine yumuşak taşıma kolları ile destekleniyor ve ergonomik taşımaya imkân veriyor. Samsonite bilgisayar çantalarının tasarımları ise kibar ve şık dizaynı ile iş ve günlük yaşama uygun oluyor.

Samsonite Notebook Laptop Çantası Fiyatları

Bilgisayar çantalarında birçok farklı modele sahip olan Samsonite, değişken fiyatlara sahip oluyor. Markanın modern tasarıma sahip hafif ve ergonomik çanta çeşitleri arasında hem iç hem de dış yüzeyi hakiki deri bölümlerle desteklenmiş özel dikişlere sahip yeni çanta çeşitleri üst bütçeleri hedefliyor. Kaliteli tasarımı ve çekmeli valizler ile entegre edilebilen arka yüzeyi sayesinde birçok açıdan beğenilen ürünlerin fiyatları ise daha uygun bulunuyor. Konforlu taşıma kolları ile desteklenen ürünlerin farklı renk seçeneklerine de ulaşılabiliyor. El çantalarında model açısından daha sade olan tasarımlar ise daha cazip fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. Tek cebe veya iki cebe sahip olan çantalar modeline bağlı olarak ekstra bölmelere sahip oluyor ve fiyatları ile daha geniş bir alıcı kesimine hitap ediyor.

Sırtta taşımak için tasarlanan Samsonite notebook laptop çantası fiyatları ise tıpkı el çantalarında olduğu gibi ürüne bağlı değişiyor. Tekerlekli ve çoklu ceplere sahip olan ürünlerin fiyatları üst bütçeleri hedeflerken daha kibar görünüme sahip çantalar ise uygun fiyatları ile ilgi görüyor. Fiyatları değişen çantaların malzeme kalitesi, cep dizaynı gibi özellikleri değişerek kullanışlılık açısından da farklı kullanıcılara hitap ediyor. Şehir kalabalığına daha uygun olan kibar dizaynlı çantalar ile birlikte daha geniş hacimli tekerlekli ürünlerde rahat kullanımı sayesinde tercih ediliyor.

Kullanışlılığı ile birlikte birçok açıdan değişen uygun fiyatlı sırt çantası çeşitleri arasında farklı renk seçeneklerine sahip ürünlere erişebilirsiniz. Ebat açısından 13-14 inç ile 16-17 inçlik bilgisayarlar için üretilmiş aynı model çantaları aynı fiyatlar ile temin edebilirsiniz. Samsonite markasının farklı model laptop çantaları arasında size uygun ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsonite Laptop Çanta

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Laptop Boyut Aralığı
Toplam 24 / 52 ürün
DSACategoryId/2147483646/42/115714/676/samsonite