Teknoloji alanında lokomotif görevi üstlenen teknoloji markalarından Samsung, tüketici elektroniği ve akıllı aygıt pazarındaki başarısını bilgisayar birimleriyle de göstermeyi sürdürüyor. Parlaklık oranı, kontrast düzeyi, tasarım yapısı, ekran genişliği ve çözünürlüğüyle her kullanım senaryosuna uygun bir çözüm üreten Samsung monitör çeşitleri ile dikkat çekiyor. Bilgisayar, oyun konsolu ve görüntü iletebilen aygıtlarla uyumlu çalışan modeller, teknik özellikleri ve estetik görünümleriyle öne çıkıyor.

Samsung Monitör Çeşitleri

Günlük yaşamda değerlendirilebilecek ürünlerin yanı sıra, oyunculara yönelik, kavisli ve ultra geniş monitörleri de geliştiren marka, çalışma ya da eğlence sürecinde mükemmel görüntüyü elde etmeyi amaçlayan herkesi memnun ediyor. Giriş seviyesine konumlandırdığı monitörlerde estetik tasarımla birlikte işlevselliği de ön plana çıkaran Samsung, ilgili ürünlerde genellikle TN panele yer veriyor. Kimi modeller doğrudan doğruya monitör olarak değerlendirilebilirken, bazı cihazlar ise televizyon formunda kullanılabiliyor. Genişlikleri 18.5 inçten başlayan ve genel amaçlı uygulamalarda görev alabilen monitörler, seçilen modele göre oyun moduyla gelebiliyor. Bu sayede oyunlarda karşılaşılabilecek “Hayalet” etkisinin önüne geçen ürünler, statik kontrast oranları ve parlaklık düzeyleriyle gereksinimlere yanıt veriyor.

Profesyonel iş yaşantısında sıklıkla tercih edilen Samsung monitör çeşitleri ise IPS ve PLS panelli, geniş ekranlı ve yüksek çözünürlüklü ürünler oluyor. Parlaklık oranı 350 bit olan monitörler, 4K ve QHD gibi yüksek çözünürlük değerleri sunabiliyor. Minimal tasarım anlayışının benimsenerek mükemmel bir şekilde uygulandığı modeller, ekrandaki her detayı kusursuz görebilmeyi amaçlayanların ilgisini çekiyor. Kutusundan titizce kalibre edilmiş biçimde çıkan ve gereksinim duyulduğu takdirde kısa sürede yeniden kalibre edilebilme özelliği de getiren profesyonel Samsung monitör çeşitleri, ergonomi konusunda beklentileri karşılıyor. Pivot desteği, öne-arkaya eğim kazandırılabilme, sağa-sola döndürülebilme ve yukarı-aşağı hareket ettirilebilme gibi seçeneklerle zenginleştirilen aygıtlar, çalışma sürecinin daha efektif sürdürülebilmesinde rol oynuyor. Grafik tasarım, fotoğraf ve video düzenleme, animasyon gibi alanlarda çalışma gerçekleştiren ve renk doğruluğuna önem veren profesyonellerin yönelebilecekleri ürünler; Quantum Dot Color, oyun modu, 1 milisaniye tepki süresi, göz koruma modu gibi birçok özellikle takdir topluyor.

Bilgisayar oyunlarına meraklı olan ve edindiği monitörü hem oyun oynama süreçlerinde hem de dijital içeriklerin takibinde kullanmayı hedefleyenlerin seçebileceği çok sayıda ürüne imza atan Samsung, oyunculara yönelik geliştirdiği monitörlerle de ilgi odağı oluyor. Quantum Dot Color teknolojisinden destek alan ve yüksek çözünürlüğü, düşük tepki süresiyle birlikte sunan Samsung monitör çeşitleri, FreeSync ve FreeSync 2 gibi görüntü düzeltme olanaklarını da beraberinde getirebiliyor.

Samsung Monitör Fiyatları

Şık ve zarif tasarımlarıyla konumlandırıldıkları alanı görsel açıdan zenginleştiren monitör modelleri, kendi ayaklarıyla kullanılabildiği gibi VESA destekli ürünler, duvara monte edilerek veya VESA destekli hareketli aparatlara bağlanarak da değerlendirilebiliyor. Çalışmalarını odalarının farklı alanlarında sürdürmeyi hayal edenlerin beklentilerine de yanıt veren aygıtlar, konforlu ve esnek bir kullanım deneyimi vadediyor. Monitörünü uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde değerlendirebilmek isteyen teknoloji meraklıları ve profesyonellerin gereksinimlerini karşılayan aygıtlara hayat veren Samsung, ortaya koyduğu ürünlerin yazılımsal açıdan kişiselleştirilebilmesine de kapı aralıyor. Zengin menü seçenekleriyle donatılan Samsung monitör çeşitleri; parlaklık oranı, kontrast değeri, mavi ışık filtresi, renk dengesi, kullanım modu gibi pek çok ayarla kullanıcıların monitörlerinde diledikleri özelleştirmeyi gerçekleştirebilmelerine imkan sağlıyor.

Sahip olduğu teknik kabiliyetlere karşın düşük güç tüketimi ve dayanıklı yapısıyla beğeni kazanan Samsung monitör çeşitleri, fiyat açısından genellikle ulaşılabilir aralıklarda yer alıyor. Samsung monitör fiyatları ise ürünlerin; ekran genişliği, fonksiyonel ve ergonomik özelliği, hangi amaçla üretildiği ve panel yapısı gibi değişkenlere göre farklılık arz edebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung Monitör Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Monitörler
Monitörler
Led Monitörler
Led Monitörler
IPS Monitörler
IPS Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Dokunmatik Lcd Monitörler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 53 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/samsung