Setler

Yaşlanma Karşıtı Setler

Yaş ilerledikçe meydana çıkan kaz ayakları ve kırışıklıklar hem erkekler hem de kadınlar için can sıkıcı olmaya başlar. Bu durumu en aza indirgemek ve olabildiğince dinç ve sağlıklı duran bir cilt yapısına sahip olmak için elbette düzenli olarak cilt bakımı yapılmalı ve yaş grubuna uygun ürünler kullanılmalıdır. Oldukça önemli olan ürünler arasında yaşlanma karşıtı set ve içerisinde yer alan ürünler ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ürünleri tek tek kullanabileceğiniz gibi set halinde de kullanabilir ve çok daha pratik bir şekilde bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri ayrı ayrı temin etmek bazen hem maddi açıdan hem de ürün fazlalığı açısından sorun yaratabilir. Ancak set halinde temin edilen ürünler hem uygun fiyatlara sahiptir hem de ihtiyaç duyduğunuz tüm parçalara içerisinde yer verir. Özellikle de yaş ilerledikçe cilt bakımına daha fazla önem verilmelidir. Günde en az iki kez iki dakika boyunca cilt temizlenmelidir. Ardından yaşlanmayı da önleyen tonik, serum ve nemlendirici gibi ürünler sırasıyla cilde uygulanmalıdır. Uygulama esnasında doğru açılar ve doğru teknikler kullanılması da oldukça önemlidir. Yaş grubuna göre, cilt yapısına göre en uygun olan setleri temin ederek yaşlanmaya karşı gardınızı alabilirsiniz. Cilt yalnızca yaşa bağlı olarak değil aynı zamanda çevresel faktörlere bağlı olarak, beslenme ve su tüketim dengesine bağlı olarak ve özellikle de stres gibi durumlara bağlı olarak da yaşlanma belirtileri gösterebilir. Tüm bu belirtileri en aza çekmek ve sağlıklı, güzel, dinç ve temiz görünen bir cilde sahip olmak elbette sizlerin elindedir. Çeşitli markaların çeşitli ürünlerinden cildiniz için en uygun olanı seçebilir ve yıllara meydan okumaya başlayabilirsiniz. 

Yaşlanma Karşıtı Set İçeriği Nelerdir?

Hem cildin daha sağlıklı görünmesine olanak sunan hem de yaşlanmaya karşı hazırlanan setler içerisinde krem, nemlendirici, tonik, serum, temizleme ürünü, köpük, süt ve gece ile gündüz kremi gibi ayrılan ürünler yer alır. Bazı setler daha fazla ürün içerirken bazı setler daha az ürün içerebilir. Ancak hedeflenen kazanım aynıdır ve düzenli kullanım sonucunda ciltte istenilen güzellik ve dinç görünüm elde edilebilir. Genel olarak setler içerisinde cildi gece ve gündüz derinden temizlemeye yarayan temizleme jeli, sütü ya da köpüğü yer alır. Temizleme işleminden sonra arta kalan makyaj ve kir kalıntılarını daha derinden temizlemek ve gözenekleri açmak için kullanılan tonik yer alır. Tonikten sonra kurumayı önlemek amacıyla cilde kolajen etkili serum uygulaması için serum çeşidi yer alır. Ardından cildi nemlendirmek ve kullanılan diğer tüm ürünlerin etkisini en iyi şekilde cilt altına hapsetmek için nemlendirici krem uygulanır. Bu ürünler klasik bir set içerisinde mutlaka yerini alır. Artı olarak ise bazı setlerde gündüz kremi, gece kremi ve göz altı kremi gibi ürünlere de rastlayabilirsiniz. 

Yaşlanma Karşıtı Krem Çeşitleri

En çok kullanılan ürünler arasında yaşlanma karşıtı krem çeşitleri yer alıyor. Kremler, hem cildin yapısına uygun şekilde tercih edilmelidir hem de set şeklinde bir takım halinde kullanılmalıdır. Nemlendirici özelliğe sahip olan kremler, kolajen etkisi yaratan kremler, parlamayı önleyici kremler, ince çizgileri yok eden kremler, kaz ayaklarına dair etkisi olan kremler ve daha birçok çeşit, setler içerisinde yer almaya devam ediyor. Yaşlanmaya karşı kullanılması gereken bu kremlerin aynı zamanda cilt tipi ile de uyumlu olması gerekmektedir. Yağlı ciltlere özel, karma ciltlere özel, kuru ciltlere özel ve hassas ciltlere özel şekilde tasarlanan kremlerin içerikleri farklıdır. Bu farklılık göz önünde bulundurularak mutlaka cilt yapısı analizi yapılmalı ve kremler bu analize göre tercih edilmelidir. 

Yaşlanma Karşıtı Setler Nasıl Kullanılır?

Yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak ve ince çizgilerden, kırışıklıklardan kurtularak sağlıklı bir görünüm elde etmek için yaşlanmaya karşı tasarlanan setler en doğru şekilde kullanılmalıdır. Set içerisinde yer alan tüm ürünler mutlaka kullanılmalı ve kullanım sırasına da özen gösterilmelidir. Öncelikle temizleme jeli kullanılarak cilt güzelce temizlenmeli ve durulanmalıdır. Ardından kalan kir ve makyaj kalıntılarını temizlemek için mutlaka tonik kullanımına yer verilmelidir. Tonik ardından cilde kolajen etkisi sunan serum uygulanmalı ve nemlendirici krem ile tüm etki, cilde nüfuz ettirilmelidir. Gündüz kremi bulunan setlerde gündüz ev içinde de kalsanız dışarı da çıksanız mutlaka kreminizi sürmelisiniz. Gece kremi bulunan setlerde ise gece yatmadan önce uygulanması gereken kremi uygulamalısınız. Böylece gece boyunca kendini dinlenmeye alan cilt, bu ürünlerin de etkisiyle yenilenmeye ve onarıma başlar. Set içine yer alan göz altı kremini de masaj yaparak uygulamak gerekir. Böylece göz altı morluklarına, torbalarına ve göz kenarlarında başlayan ince çizgilere karşı da önleminizi almış olursunuz. 

Yaşlanma Karşıtı Set Kullanımının Faydaları Nelerdir? 

Düzenli olarak kullanılan yaşlanma karşıtı krem seti, oldukça fayda sağlar. Cilt kendini kısa sürede toparlamaya başlar. Alın, burun kenarı ve göz kenarında oluşan ince çizgiler, kaz ayakları ve kırışıklıklar giderilmeye başlar. Cilt kendine gelir ve daha diri, canlı ve parlak görünmeye başlar. Özellikle de düzenli olarak kullanılan set sayesinde cildinizin daha sağlıklı ve olduğundan daha genç görünmeye başladığını da fark ediyor olacaksınız. Önemli olan bu etkileri kısa sürede elde edebilmek için düzenli kullanıma yer vermektir. Günde en az iki kez olmak üzere sabah ve akşam cilt bakımı yapılmalı ve set içerisinde bulunan tüm ürünler doğru sıra ve teknikle cilde uygulanmalıdır. Düzenli kullanım sonucunda, cilt artık ürünlerin kullanımına alışmaya başlar. Daha diri görünen cilt aynı zamanda deri altından itibaren temizlenmeye başlar ve siyah nokta, akne gibi sorunlara da veda etmenize olanak sağlar. Aynı zamanda cildinizin altında bulunan fazlalık yağ ve iltihaplarını da atmaya yardımcı olur. Böylece cildinizin her geçen gün daha onarılmış, genç, parlak ve ışıl ışıl bir hal almaya başladığını da görebilirsiniz. 

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Seti

Cilt bakımı hangi yaş grubundan olursanız olun mutlaka yapılması gereken bir işlemdir. Özellikle de evde dahi olunsa profesyonel bir şekilde zaman ayrılması gereken bir eylemdir. Sizler de düzenli olarak cilt bakımı yapmanıza rağmen cilt yaşlanmasının önüne geçemiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Cilt bakım ürünlerinizi bir an önce değiştirmeli ve artık yaş grubuna en uygun olan anti-aging ürünleri kullanmaya başlamalısınız. İçeriğinde yer alan temizleyici, tonik, serum, sprey, krem ve nemlendirici gibi ürünleri sırasıyla kullanmalısınız. Böylece hem cildinizin daha derinden temizlendiğini hem de daha dinç ve sağlıklı bir görünüme kavuştuğunu da görmüş olacaksınız. Dilediğiniz her an her yere de taşıyabileceğiniz anti-aging cilt bakım setleri sayesinde bakımınızı hiçbir zaman aksatmıyor olacaksınız. Yaşlanma karşıtı cilt bakım seti, bir takım olduğu için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri içerisinde barındırıyor. Böylece ekstra hiçbir ürün kullanmanıza gerek kalmadan sadece set ürünlerini kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Yaşlanmaya karşı önlem almak için elbette öncelikle sağlıklı ve dengeli beslenmek gerekiyor. Gün içerisinde bol miktarda sıvı tüketimine yer vermek gerekiyor. Cilt bakımına ise yaşlanma karşıtı olarak devam etmek gerekiyor. Özellikle de 35+ yaş grubunda olanlar, kullanacağı ürünlerin hem içerik hem de yapı bakımından yaşlanma karşıtı olmasına özen göstermelidir. Yaşlanma karşıtı bir cilt bakımı yapmak için ürün tercihi oldukça önemlidir. Set şeklinde temin edilen bu ürünlerin sırasıyla kullanılması da oldukça önemlidir. Cilt temizliği yapılmadan kesinlikle krem kullanımına geçilmemelidir. Önce cilt derinden temizlenmeli, ardından tonik, serum ve krem gibi sıralı bir uygulama yapılmalıdır. 

Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi Çeşitleri

Yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerinin kullanımı yanı sıra yaşlanma karşıtı güneş kremi kullanımı da oldukça önemlidir. Güneş ışınları cilde direkt olarak nüfuz ettiğinde oldukça zararlıdır. Zararlı UVA ve UVB ışınları cildin daha hızlı yaşlanmasına ve daha çabuk kırışmasına yol açar. Aynı zamanda renk bozukluklarına ve eşit olmayan tonlara da neden olur. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak adına yaşlanma karşıtı ürünler kullanırken arasına güneş kremlerini de eklemelisiniz. Günlük olarak mutlaka düzenli bir şekilde kullanmaya devam etmelisiniz. Güneşe çıkmadan yarım saat önce uygulanması gereken krem, kış aylarında dahi uygulanmaya devam edilmelidir. Aynı zamanda hem güneş kremi görevi gören hem de fondöten tarzı kapatıcı görevi gören yaşlanma karşıtı ürünlerle de tanışabilirsiniz. İçeriğinde SPF olan ve yaşlanma karşıtı içeriğe sahip olan BB ve CC kremleri de günlük olarak makyajlarınızda tercih edebilirsiniz. 

Yaşlanma Karşıtı Tonik Çeşitleri

Yaşlanma karşıtı bakım seti içerisinde en önemli ürünlerden biri de tonik çeşitleridir. Set içerisinde mutlaka yerini alan toniklerin kullanımı kesinlikle bakım esnasında atlanmamalıdır. Cilt derinden jel ya da köpük ile temizlendikten sonra pamuk yardımı ile tonik uygulamasına geçilmelidir. Tonikler cilde tam nüfuz edecek şekilde hafif pamuk masajıyla uygulanmalıdır. Cilt çok ıslak ya da çok kuru kalmayacak şekilde dengelenerek kullanılmalıdır. Tonik içeriklerinin de mutlaka cilt yapısı ile uyumlu olması gerekir. 

Yaşlanma Karşıtı Serum Çeşitleri

Yaşlanma karşıtı setlerin içerisinde olmazsa olmazlardan biri de serumlardır. Yağlı ya da çok sıvı içeriği olan serumlar özellikle en çok kolajen içeren ürünlerdir. Bu nedenle de bir yaşlanma karşıtı setin içerisinde mutlaka yerini alır. Cilt temizlendikten ve tonik uygulaması yapıldıktan sonra serum aşamasına geçilir. Serum cilde iyice emmesi açısından parmak uçlarıyla masaj yaparak uygulanmalıdır. Serumun, göz altlarına uygun olanları da mevcuttur. Bu tür olanları tercih ettiğinizde hem cilde hem gözaltlarına da rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz. Serum içeriği daha fazla kolajen içerir. Bu nedenle de yaşlanma karşıtı setlerde her zaman yerini alır. Dudak kenarlarında, göz kenarlarında ve burun kenarlarında meydana gelen ince çizgiler ve kaz ayakları için serum uygulamasına düzenli olarak devam edilmesi gerekir. 

Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Çeşitleri

Yaşlanma karşıtı bakım yaparken cildin kurumaması ve nem kaybına uğramaması oldukça önemlidir. Nem kaybını en aza indirmek ve pamuk gibi bir cilde sahip olmak için yaşlanma karşıtı krem en iyisi olacağına inandığımız bir ürün seçilmelidir. En iyi ürünü seçmek için mutlaka bilgilerin tüm detaylarına göz atılmalıdır. Cilt yapısı yağlı olanlar için yağlı ciltlere özel setler, hassas olanlar için hassas ciltlere özel setler, kuru olanlar için kuru ciltlere özel setler ve karma olanlar için karma ciltlere özel setler kullanılmalıdır. Her set içerisinde nemlendirici kremleri görebilirsiniz. Böylece cildinize gereken tüm bakımı yaptıktan ve kolajen ihtiyacını karşıladıktan sonra nemlendirici de uygulayarak tüm etkiyi cilde nüfuz ettirebilirsiniz. Kokuları da oldukça hoş olan setler ve kremlerde genellikle avokado, Hindistan cevizi sütü, altın çilek, kış kirazı ve aloe vera gibi yaşlanma karşıtı olan bileşenlere yer veriliyor. Doğal içeriği daha fazla olan bu ürünler sayesinde hedeflerinize daha kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz. 

Yaşlanma Karşıtı Setlerle Kırışıklıklara Veda

İnce çizgilere ve kırışıklıklara veda etmenin en pratik yolu yaşlanma karşıtı olan ürünleri kullanmaktır. Birbirinden hoş kokusu ve doğal yapısı olan setler binlerce çeşitli alternatife sahiptir. Hem cilt yapınıza göre hem de koku zevkinize göre en uygun içeriğe sahip olan ürünleri temin edebilirsiniz. Gece ve gündüz kullanımı ayrı olan setlerin yanı sıra günlük olarak hem gece hem gündüz kullanıma uygun olan setler de mevcuttur. Böylece cildin nem ihtiyacını da çok daha doğru bir şekilde karşılayabilirsiniz. Düzenli kullanım sonucunda kısa sürede cildinizin onarılmaya başladığını görebilir ve ciltteki parlaklıkla mutlu olabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşama, dengeli beslenmeye ek olarak mutlaka yaşlanma karşıtı ürünler de kullanılmalı ve cilt bakımı yapılmalıdır. 

Yaşlanma Karşıtı Setlerle Cildinizi Onarın

Yaşlanmaya karşı elde edilen ürünlerin kullanımına devam ettiğiniz sürece çok daha genç bir görünüme kavuşacağınızdan emin olabilirsiniz. Çeşitli markaların çeşitli alternatifleri oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Uygun fiyatlar dahilinde cilt bakım alışverişinizi yapabilir, kısa sürede sonuçlarını ve etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Bu setler sayesinde cildinizi istediğiniz gibi onarabilirsiniz. Düzenli kullanım sayesinde hem cildinizi koruma altına almış olacak hem de cildinizin nem dengesini sağlamış olacaksınız. Pürüzsüz, bebek ve pamuk gibi bir cilt için tasarlanan yaşlanma karşıtı olan setlerle pürüzsüz cilde sahip olmaya da hazır olabilirsiniz. Genç kalmak, parlak bir cilde sahip olmak ve özellikle de sağlıklı görünmek elbette kullandığınız ürünlerle doğru orantı gösterir. Doğru ürünü seçerek ve en doğru teknikle kullanarak lekelere, kırışıklıklara, ince çizgi ve kaz ayaklarına da veda edebilirsiniz. Cilt kendini çok daha hızlı bir şekilde onarmaya başlar. 

Sağlıklı Bir Cilt İçin Anti-Aging Ürünler

Her şeyden önce sağlıklı bir cilde sahip olmak daha önemlidir. Sizler de yaşlanmayı geciktirmek adına anti-aging özellikli setlere cilt bakımınızda yer verebilirsiniz. 35+ yaşlardan itibaren bu ürünlerin kullanılması oldukça önemlidir. 40+ ve 50+ yaşlarda ise çizgiler daha belirgin hale gelmeye başlar. Bunun önüne geçebileceğiniz yaşlanma karşıtı setlerin kullanımında cilt daha canlı görünmeye başlar. Doğru bakımla ve doğru ürün kullanımıyla sizler de yaşlanmayı geciktirmeye hazır olabilirsiniz. Yves Saint Laurent gibi, Avon gibi, Lancome ve Dermolisa gibi çeşitli markaların tescillenmiş tüm ürünleri burada mevcuttur. Beden sağlığınızı korurken cilt sağlığınızı arka plana atmamak için hem kalitesinden taviz vermeyen hem de uygun fiyatları olan bu ürünleri temin edebilirsiniz. 

  • Yaşlanma Karşıtı Krem İşe Yarar mı?

Düzenli kullanım sonucunda fayda sağlar ve cilde bıraktığı etki sayesinde yumuşak, pürüzsüz ve parlak görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Üstelik nem oranını da dengeler. 

  • Yaşlanma Karşıtı Set Ne Zaman Kullanılmalıdır?

Yaşlanma karşıtı olan setler set şeklinde 35+ yaşlardan itibaren kullanılmaya başlanmalıdır. Ancak 40+ ve 50+ yaş dönemlerinde bu yaş grubuna uygun olan ürünler tercih edilmelidir. Aynı zamanda yaş grubu fark etmeksizin mutlaka cilt analizine göre uygun yapılı ürünler seçilmelidir. 

  • Yaşlanma Karşıtı Setler Cilde Zarar Verir mi? 

İçeriği doğal olarak hazırlanan ve temel maddesi kolajen olan setler cilde hiçbir şekilde zarar vermez, yan etki göstermez ve düzenli kullanım sonucunda kısa sürede etki etmeye başlar. 

Duvar KağıtlarıProjeksiyon CihazıYazıcıKulaklıkMasaüstü BilgisayarLaptop ÇantaBluetooth HoparlörAkıllı BileklikModemOyun Bilgisayarı3D YazıcıOyuncu KoltuğuAnakartMonitörEkran KartıMouseKlavyeUydu AlıcısıBuzdolabıHesap MakinesiYabancı DizilerCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınElektrikli BisikletKramponPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatHaritaPusulaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası TakımlarıBisikletGalatasaray FormalarıKurutma Makinesi22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörÇalışma MasasıAyakkabıAltın BileklikZeytinyağıPazar ArabasıErkek Spor AyakkabıTesettür ElbiselerKamp SandalyesiTesettür AbiyeAltın KolyeTam AltınBanyo DolaplarıTost MakinesiProtein TozuDireksiyon SetiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıMotosikletFutbol TopuMutfak DolabıDerin DondurucuMotosikletDuşakabinAvizeMutfak MasasıKitaplıkAyakkabılıkKomedi FilmleriUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeDuşakabinBasketbol AyakkabılarıBasketbol AyakkabısıSandalyeSırt ÇantalarıBlenderTesettür GiyimDuvar SaatleriNargileHalıSandalyeTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeLambaderBeşiktaş FormasıYabancı FilmKedi MamasıBalıkDikey SüpürgeMikrodalga FırınPufMasaj AletiJartiyerÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeracePastaWaffle MakinesiTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriŞifonyerMouse PadZigon SehpaOrta SehpaKoşu BandıGenç OdasıKadın Spor AyakkabıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriGelinlikStor PerdelerSu SebiliPatenYatakAltın BilezikHalı Saha AyakkabısıTesettür TakımBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuÇocuk BisikletiErkek TişörtDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerErkek Kol SaatiYemek MasasıDüdüklü TencereMama SandalyesiBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıOyuncak ArabaPortmantoÇaydanlıkÇakmakMikrofonFiltre KahveOyuncu KulaklıklarıErkek GömlekUyku TulumuMasa LambasıPançoAküPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek TakımlarıKolyeİngilizce SözlükOyuncak BebekGümüş KolyeElektro GitarŞarjlı SüpürgeKedi KumuAspiratörÇok Amaçlı DolapDuş BaşlığıTermosifonAltın YüzükFormaBilezikDikiş MakinesiMayoAlyansKulak Üstü KulaklıkKahvaltı TakımlarıAna KucağıÜtüYapay ÇiçekDambıl SetiDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtErkek CeketAteş ÖlçerTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressScooter MotorOcakAnahtarlıkYağmurlukAynaErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKomodinKemerPerdeGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıKıyma MakinesiAtv MotorÇocuk FilmleriBuharlı TemizleyiciKompresörTeleskopŞişme YatakOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıMutfak RobotuATV MotorTV SehpasıIslak MendilTakım ÇantaGümüş BileklikKiler DolabıTereyağPlakalıkTrambolinTakım ÇantalarıPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeTesettür MayoOfis MobilyalarıKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeŞofbenKemanYeşilçam FilmleriBankPeluş OyuncakKapıKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıArmut KoltukEl FeneriErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yaşlanma Karşıtı Setler

347 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 40 / 347 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?