Cildiniz canlıdır ve sürekli bakım ister. Gençlik zamanlarında hücre yenilenme hızı olgunluk zamanlarına göre bir hayli fazla olduğundan cildinizin ihtiyaç duyduğu bakım kendini pek fazla hissettirmeyebilir. Zaman ilerledikçe hücreleriniz daha yavaş yenilenir ve cilt kendini öncekine nazaran onarmakta güçlük çeker. Bu durum yüzünüze; maalesef istenmeyen kırışıklıklarla, göz altı torbalarıyla, nemini kaybetmiş bir görünümle ve elastikiyetini kaybetmiş bir dokuyla yansır. Üzülmeyin! Henüz geç kalmış sayılmazsınız. Yaşlanma karşıtı, kırışıklık onarıcı ve önleyici birbirinden güzel setler, zamanı sizinle birlikte durdurmak için hazır.

Zamanın yorucu ve yıpratıcı etkilerini gidermeye ve cildinizi yaşlanma belirtilerinden korumaya yönelik özel olarak tasarlanmış uzman markaların setlerine bir göz atıp cildinizi korumaya başlayabilirsiniz. Setlerin içinde, yaşlanma karşıtı bakım kremi ve göz çevresi yenileyici krem gibi hem yüzünüz hem de hassas göz çevreniz için ayrı ayrı formülize edilmiş ürünler bulunur. Çeşitli fiyatlara, ürün içeriklerine ve birbirinden farklı formüllere sahip set ürünleri, birlikte kullanılabileceği gibi ayrı ayrı da kullanılabilir. 

Yaşlanma karşıtı setler; cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur, göz altı torbalarının minimize edilmesini sağlar. Bu ürünler aynı zamanda cildinize elastikiyet kazandırırken hücre yenilenmesini tetikler ve cildinizi nemlendirir. Cildinizden zamanın izlerini silmek için, günlük bakımınızda, işinde uzman markaların profesyonel setlerine de yer açın.

Yaşlanma Karşıtı Setler

4 ürün var
 1. Markalar
  1. Nivea
  2. Oriflame
  3. Bioderma
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z

Setler Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010896/32010937
BAŞA DÖN