Kişiler yaş aldıkça daha yoğun içerikli kremlere, toniklere ve bakım ürünlerine ihtiyaç duyuyor. Yerçekiminin, genetik unsurların, yaşam şartlarının, çevrenin, sigara, alkol gibi uyarıcıların etkisiyle elastikiyetini kaybeden ciltlerin, ihtiyaç duydukları takviyeleri dışarıdan almaları gerekiyor. Bu yönde dünya çapında ciddi araştırma ve çalışmalar mevcut olup kadınlara maksimum fayda sağlıyor. En üst teknolojik altyapıyla kurulan modern üretim tesislerinde her gün yeni ürünler gençliğini kaybetmek istemeyen kadın ve erkeklere sunuluyor. Yaşlanma karşıtı setler temizleme, sıkılaştırma, nemlendirme, gündüz kremi, gece kremi ve benzeri çok sayıda ürünü kapsıyor. 

Gece ve Gündüz Kremleriyle Mükemmel Sonuçlar

Yaşlanma karşıtı setler, etken maddeleri sayesinde cilde daha elastik, pırıl pırıl ve canlı bir görünüm katıyor. Anti kırışıklık etkisi yaratan kremler arasında cildinizi uzun süre nemlendiren etken madde kompleksleri de yer alıyor. Böylelikle derin kırışıklıklarınızın azaltılması mümkün olabiliyor. Mimik kırışıklıklarına doğrudan uygulama imkânına sahip olduğunuz ürünler de sizi çözüme kolayca ulaştırıyor. Ağız, göz ve alın çevresinde oluşan kırışıklıklar için çok sayıda ürün markaların seçkisinde yer alıyor. Cildinize kadife dokunuşlar katan seriler size kendinizi iyi hissettiriyor. Ürünler doğal ve özel bileşenlerle formüle ediliyor. Gündüz kremleri daha hafif, gece kremleri ise daha yoğun içeriklerle cildinizi besliyor. 

Yaşlanma karşıtı setleri seçerken bilmeniz gereken bazı özellikler bulunuyor:

 • Göz kenarları için geliştirilen setler kırışıklık, göz altı torbaları ve şişkinlik görünümlerini azaltmaya yardımcı oluyor.
 • Ürünler derin kırışıklıklara etki ediyor ve görünümlerini hafifletiyor. 
 • Gündüz kremleri UV ışınlarına karşı cildinize içeriği oranında koruma sağlarken bir yandan da cildinizi tazeliyor. 
 • Gece kremleri, içerdikleri özel destekler sayesinde uyku esnasında cildinizi onarıyor. 
 • Seçim esnasında setlerin içeriklerini inceleyerek cilt yapınızın ihtiyacı olan takviye ve destekleri bulmanız maksimum verim sağlıyor.
 • Yoğun içerikli ürünler hücrelerin elastikiyetini artırıyor ve kolajen üretimine destek veriyor. 

Gençliğinizi Korumanız İçin Kaliteli Destekler

Yaş alırken cildinize özen göstermeniz size büyük oranda olumlu dönüşler sağlar. Yaşlanma karşıtı setler hayatınıza, cildinize ve güzelliğinize yapabileceğiniz en değerli yatırımlardan biridir. Ürünleri düzenli kullandığınızda gözle görülür sonuçlara ulaşıyor ve sadece gençliğinizi değil yaşam enerjinizi de koruma şansınız oluyor.

Ürünler arasında yer alan serumların her biri farklı bir görev üstleniyor. Göz kenarlarınızdaki mor halkalar, şişlikler, cildinizdeki yaşlılık ve güneş lekeleri, cansızlaşma, elastikiyet kaybı ve daha birçok sorun yaşlanma karşıtı kremlerle tersine çevrilebiliyor. Serumlar, gece kremleri, maskeler, göz kremleri, tonikler, sabunlar ve daha birçok ürün güvenilir markalar aracılığıyla sizinle buluşuyor. 

Yaşlanma karşıtı setlerden maksimum fayda sağlamak için dikkat etmeniz gereken bazı ipuçları öneriliyor:

 • Setlerde yer alan çeşitli destekler cildinizi hava kirliliği, duman ve benzeri dış etkenlere karşı koruyor.
 • Antioksidan etkili ürünler sayesinde cildiniz hızla onarılıyor.
 • Setlerde yer alan proteinler cildinize hızla nüfus ederek yaşlanma etkilerini en aza indiriyor. 
 • İnci tozları, havyar özleri gibi özel içeriklere sahip kremler cildinizde kısa sürede aydınlatıcı etki yaratıyor. 
 • Göz altı morlukları ve torbalanmalarla savaşan ürünler düzenli kullanımda çabuk etki ediyor.

Yaşlanma Karşıtı Setlerin Fiyatları 

Ürünlerin içeriklerinin yanında kullanım koşulları da önem taşıyor. Yaşlanma karşıtı setleri kullanırken öncelikle temizleme ve tonik uygulama işlemlerinden başlamanız gerekiyor. Setlerde yer alan ürünleri orijinal ambalajlarında muhafaza etmeniz ve onları son kullanma tarihlerine kadar bitirmeye dikkat etmeniz fayda yaratıyor. Ürünlerin ışık almayan serin bir yerde muhafaza edilmeleri de onlardan daha iyi verim almanızı sağlıyor. Yaşlanma karşıtı setlerin içeriklerini kullanmadan önce incelemeniz, size uygun olmayan ürün seçmenizi engelliyor. Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan yaşlanma karşıtı setler hem erkeklere hem de kadınlara hitap ediyor.

Ürünleri kullanmaya başladığınız iki gün içinde etkisini aza azar görmeye başlıyorsunuz. Bir hafta sonunda gözle görülür iyileşmeler ortaya çıkıyor. Asıl fayda belli bir süre düzenli kullanımdan itibaren oluşuyor. Yaşlanma karşıtı setlerin fiyatları ürünlerin markalarına, içeriklerine, ambalajlarına ve miktarlarına göre değişiklik gösteriyor. Çok sayıda yaşlanma karşıtı sete ulaşarak, ürünleri inceleyebilirsiniz. 


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yaşlanma Karşıtı Setler

Toplam 24 / 144 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010896/32010937