1987 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyacısı olan Siesta, iç ve dış mekâna yönelik estetik mobilya çeşitlerine sahiptir. Estetik ve ergonomik tasarımlarıyla kullanıldığı ortamları rahat yaşam alanlarına dönüştüren Siesta koltuklar, müşteri memnuniyeti ile kalitesini kanıtlar. Markanın ürün koleksiyonunda dış mekânda kullanım için tasarlanan bahçe koltukları yer alır.

Siesta Bahçe Koltuklarını Keşfedin 

Siesta markasının en zengin koleksiyonunu oluşturan koltuklar, yenilikçi ve kullanışlı modelleri kapsar. Bahçe koltukları arasında tekli koltuklar, ikili koltuklar ve üçlü koltuklar bulunur. İkili ve üçlü koltuk çeşitleri bahçede, terasta veya balkonda oturma grubu oluşturmanızı sağlar. Tekli koltuklarla kişisel ihtiyaca ve alan genişliğine göre özgün setler oluşturmaya imkân verir. İkili veya üçlü koltuk tasarımlarına bakıldığında klasik kolçaklı rattan stili koltuklar öne çıkar. Polipropilen malzemeden üretilen modeller rattan örgü stiliyle klasik bir hava taşır. Minderle kullanılması gereken rattan efektli koltuklar siyah, kahverengi, beyaz gibi renk seçenekleri ile bulunabilir. Modern biçime sahip düz koltuklar, ahşap mobilyaları anımsatan yatay kesitli koltuklar ikili koltuklar arasında yer alan diğer modellerdir.

Tekli koltuk modelleri arasında ise birçok yaratıcı ve modern seri bulunur. Hem iç hem dış mekânda kullanıma uygun estetik modeller, tek parça oturma ve sırt kısmı ile seçkin bir görünüme sergiler. Oldukça zengin bir renk çeşitliliğine sahip olan modern koltuk serileri parlak turuncu, kırmızı, gri gibi renkleriyle sıra dışı bir canlılıkta sandalye çeşitlerini alıcıya sunar. Özellikle metal parlaklığını yansıtan ürünler, gözenekli doku görünümüyle iç mekânda da oldukça başarılı bir kullanım sergiler. Tekli koltuklar arasında rattan efektli koltukları da bulabilir, farklı rattan mobilyalar ile birlikte kullanabilirsiniz. Markanın koltuk çeşitleri arasında yer alan diğer bir model ise köşe koltuklardır. Diğer modeller gibi rattan efektli olan modeller, beş kişilik geniş ebatlara sahiptir. Standart koltuk minderleri ile birlikte kullanılan köşe koltuklar, mat görünümüyle klasik bir hava taşır.

Yaşam Alanlarına Konfor Katan Tasarımlar

Siesta bahçe koltukları hafifliği, ideal ebatları, kolay kombin edilen modelleri ve dayanıklılığıyla dikkat çeken modellerdir. Kopolimer ve cam elyaf malzemeden üretilen koltuklar, hafif tasarımıyla kolayca taşınabilir ve istiflenebilir. İkili ve üçlü koltukların dışında markanın birçok tekli koltuk modeli, üst üste istiflenebilir tasarıma sahiptir. Böylece kullanılmadığı sürece yerden tasarruf ederek saklanabilir. Aynı zamanda kolay temizlenen modeller, leke tutmayan dokuya sahip olup nemli bir bezle kolayca silinebilir.

Farklı mobilyalarla uyumlu takımlar oluşturmaya elverişli olan koltuklar, ikili veya tekli parçalar halinde satın alınabilir. Rattan efektli koltuklar, uygun bir minderle benzer rattan mobilyalar ile set halinde kullanılabilir. Kullanım özellikleri arasında rahatlığıyla da öne çıkan modeller kendilerine özgün nitelikler taşır. Rattan efektli koltuklar değişen oturma yüksekliği ile fark yaratır. Tekli koltuklar ideal sırt kısmı ve kolçak tasarımlarıyla oldukça rahat ve ergonomik bir oturma deneyimi vadeder.

Siesta Bahçe Koltukları Güneş Işınlarına Karşı Dayanıklı Mı? 

 Evet. UV katkısı sayesinde güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan modeller, güneşte solma yapmaz.

 Siesta Koltuklar Farklı Hava Şartlarında Kullanılabilir Mı?

 Koltuk çeşitleri polipropile veya kopolimer ham maddesi ile çürümeye, paslanmaya, yağmura ve farklı hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Metal içeren sandalye modelleriyse antistatikli oluşuyla dış mekânda kullanım için uygundur.

 Siesta Mobilyalar Demonte Olarak Mı Gönderilir?

 Siesta markasının koltuk koleksiyonunda yer alan tekli ve ikili koltuklar monte edilmiş ürünlerdir. Birçok model tek parça olarak üretildiği için monte edilmesi gerekmez. Markanın ürün koleksiyonunda yer alan rattan köşe takımları ve üçlü rattan koltuklarsa demonte ürünlerdir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Siesta Koltuk Fiyatları

44 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Siesta Koltuklar
  2. İnter System Koltuklar
  3. Nejan Koltuklar
  4. Unimet Koltuklar
  5. Fatih Koltuklar
  6. Ze10 Design Koltuklar
  7. 3A Mobilya Koltuklar
  8. Holiday Koltuklar
  9. Comfort Koltuklar
  10. Zerka Koltuklar
  11. Rehome Koltuklar
  12. Bubi Koltuklar
  13. Masal Koltuklar
  14. Teknor Koltuklar
  15. Woodha Koltuklar
  16. Avm Park Koltuklar
  17. Dogant Koltuklar
  18. Gaga Koltuklar
  19. Hamira Masifhayat Koltuklar
  20. Depolife Koltuklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Güncel Değerlendirme
 5. Renk A-Z
 6. Satıcı
 • Marka Siesta
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001194/34001286/siesta
Başa dön