Trafikte yol alırken hem sürücüler hem de yolcular için birçok özellik sunan Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri ile multimedya hizmetlerinden etkin bir şekilde faydalanarak teknolojinin yarattığı olanakları değerlendirebilirsiniz. Dokunmatik ekran teknolojisini başarılı bir şekilde kullanabilmeniz için hassas özelliklere sahip olan görüntü sistemleri parmak hamlelerinizi hemen algılayarak yararlanmak istediğiniz özelliği devreye sokar. Ekranların çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklılığı daha kaliteli bir kullanım deneyimi oluştururken arabanıza uyumlu modellerin sağlam kasaları dış etkilerden korunan bir ürün satın alabilmenizi sağlar. USB girişi aracılığıyla hem USB belleklerdeki şarkı ve videoları oynatabilirsiniz hem de cep telefonunuzla Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri arasında bağ kurarak etkileşim oluşturabilirsiniz. 

Kullanışlı Uygulamalarla Gelen Fonksiyonel Destek

  • Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri akıllı cep telefonlarıyla Bluetooth bağlantısı kurarak gelen aramaları cevaplayabilmeyi ve giden aramalar yapabilmeyi mümkün kılar.
  • Görüntü sistemlerinin ekran kısmının kenarlarında yer alan ses barı aracılığıyla geniş bir seçenek alanında ses seviyesini kontrol ederek şarkıları yüksek ya da düşük desibellerle dinleyebilirsiniz.
  • Navigasyon teknolojisini de kullanıcılarına sunan Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri yardımıyla ilk defa gideceğiniz adreslere daha çabuk ulaşarak hem vakitten hem de yakıttan tasarruf edebilirsiniz.
  • Mesaj merkeziyle telefonunuza gelen mesajları okuyup cevaplayabilirsiniz.
  • Yolcular e-kitap uygulamalarını kullanarak seyahat sırasında kitap okuyarak vakitlerini değerlendirebilir.

Çok Yönlülüğün Yarattığı Avantajlarla Artan Konfor

Ses çıkışını başarıya gerçekleştiren ve cızırtı problemlerine yol açmayan Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri ses işleme desteği yaratan ekolayzır özellikleriyle müzikleri farklı modları kullanarak da dinleyebilmenizi sağlar. Eller serbest haldeyken konuşabilme avantajı sunan Bluetooth bağlantısı sayesinde ekrana bakmanıza ya da telefonunuzu tutmanıza gerek kalmadan mobil iletişim gerçekleştirebilirsiniz. Aracınızın direksiyon kumandasıyla uyum içerisinde çalışabilen Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri yardımıyla ekrana dokunma zorunluluğu olmadan da ürününüzü yönetebilirsiniz. Park kamerası yardımıyla otomobilinizin şehir trafiği içerisinde dar alanlara park ederken görüntülü, grafikli ve sesli uyarı alarak güvenliğinizi artırırsınız. Aracınızı çizmeden ve kısa bir zamanda park etme işlemlerini tamamlayabilmeyi mümkün kılan park kameralı geniş ve net bir görüş alanı oluşturmayı başarır. Farklı dilleri de kullanabilmenize imkân veren görüntü sistemleri birçok video formatını çalıştırarak film izlerken HD görüntü kalitesinde sinema keyfi yapabilmenizi sağlar.

Zengin Ayarlamalar Yaparak Yolculuklarınızı Keyiflendirin

Sony Araç İçi Görüntü Sistemlerinde yer alan ses ayarı özelliklerinden biri olan ekstra bas seçeneğini aktif hale getirerek müzikleri, videoları ve filmleri daha güçlü bir bas desteğiyle beraber dinleyerek deneyimleyebilirsiniz. Kolay anlaşılır arayüz dizaynı sayesinde çocukların ve yetişkinlerin pratik bir şekilde kullanabileceği görüntü sistemleri hızlı kayan menüleri ve aracınıza kattıkları modern görüntüyle beğeninizi kazanmayı başarır. Aux bağlantısı, anfi çıkışı gibi harici bağlantı seçeneklerinin yanı sıra yaptığınız son aramayı kısayol tuşuyla yeniden yapabilmenizi sağlamayı da başaran teknik olanaklara sahip görüntü sistemleriyle otomobil kabininde sürücülere ve yolculara konfor yaratan bir üründen yararlanabilirsiniz. Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri TFT ekran özelliğiyle gün ışığında da net görüntüler alarak ürününüzü kullanabilmenize katkı sağlar. Şık panelleri otomobilinizin dekorunu tamamlayacak olan görüntü sistemleriyle arabanız daha zarif bir dizayna sahip olur. WAV ve MP3 gibi ses dosyalarına ek olarak MP4, FLV, MKV gibi video formatlarını da çalıştırabilen bu ürünler zengin opsiyonlar sunarak beklentilerinizi karşılamayı başarır. Çok sayıda radyo kanalını bir arada hafızada tutabilen FM Radyo sistemi ile favori radyo istasyonlarınıza hemen erişebilirsiniz. Frekans ayarı yapabilme ve güçlü sinyal algılama özellikleriyle yeni radyolar keşfedebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sony Araç İçi Görüntü Sistemleri

Toplam 24 / 177 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253575/60001687/sony