Spring Water Su Artıma Cihazları

Spring Water su arıtma cihazları hayatımızın önemli bir parçası olan sağlıklı suya kolaylıkla erişmemizi sağlıyor. 1998 yılından beri sektörde derinleşerek kalıcılaşan Spring Water her ilde yaygın bulunan organizasyonu ile kurulum, periyodik bakım ve servis ihtiyaçlarına hem kaliteli hem hızlı çözümler üretiyor. Özellikle filtre değişim zamanlarının takibi ve düzeni, olası arıza durumlarında müdahale etme ve çözüm bularak cihazı aktif hale getirme hızı ve hizmet kalitesi, arıtılmış su ihtiyacınızın kesintisiz sağlanması anlamına geliyor. Spring Water tüm bu değerlendirmelerden olumlu not alarak güvenilir bir firma olduğunun altını çiziyor.

Spring Water Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Spring Water oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak gerek evsel kullanımda gerekse endüstriyel kullanımda arıtılmış su ihtiyacını karşılıyor ve az nüfustan kalabalık nüfuslu mekanlara kadar her ortam için çözümler sunuyor. Ev kullanıcıları için ürettiği cihazlarla 5 aşamalı, 9 aşamalı ya da 11 aşamalı arıtma gerçekleştirirken, bu modellerin bazılarına eklediği pompa özelliği ile değişken basınca sahip tesisatlar için de çözüm buluyor ve stabil çalışmayı mümkün kılıyor. Endüstriyel kullanımda, suların yüksek saflığa getirilmesindeki en etkili ve doğa dostu yöntem olan Elektro De İzolasyon (EDI) yöntemi ile çalışan sistemler geliştirerek atık su oluşturmayan, elektrik dışında hiçbir kaynak kullanmayan, sıfır kimyasal ile elektrik geçirmeyecek kadar saf su ihtiyacı olan işletmeler için arıtım yapan cihazlar üretiyor. Bunun yanı sıra deniz suyu, yüksek iletkenlik özelliğindeki kuyu suları gibi klasik arıtma sistemlerinin yetersiz kaldığı alanlarda çözüm bulan Spring Water ters ozmoz sistemi ile çalışan cihazlarla, bu tür suları da arıtma başarısı gösteriyor. Firma, bu yüksek teknoloji ve araştırma geliştirme başarısını ürettiği her ürünle evlere kadar getirme başarısıyla övgüyü hak ediyor.

Spring Water Sebilleri

Marka; ofisler, iş yerleri, toplu yaşam alanları, okullar ve sosyal alanlar için temiz, arıtılmış, optimum pH değerine sahip sular üreten ve servis eden sebiller ile her mekanda sağlıklı su üretimine destek oluyor. Paslanmaz çelik gövdeleri, inox tasarımları ve estetik duruşları ile bulundukları ortama değer katan sebiller, hızlı tüketimde dahi sağlıklı su için alternatif oluşturuyor. Aynı zamanda kolay temizlenebilir yapıları sayesinde sterilizasyon ve hijyen kurallarına uymayı kolaylaştırıyor. Bu kategoride 7,5 litre depolu günlük 360 litre su arıtma kapasiteli sebiller bulabileceğiniz gibi, günlük 800 litre artıma kapasitesine sahip ve 500 litre tankı olan ürünler de bulabilirsiniz. Musluk çeşitleri ve sayılarında da geniş bir yelpaze barındıran sebiller 2, 4 ya da 5 musluklu olabiliyor. Ayrıca kuğu boyunlu musluğa sahip modellerde bardak kullanmadan su tüketebilme imkânı da bulunuyor.

Evsel Su Arıtma Cihazları

Spring Water Su Arıtma Cihazları, ihtiyacınız olan mineralli su konusunda, kalsiyum, sodyum, potasyum ve magnezyum gibi mineralleri içeren filtreleri ile size önemli bir destek veriyor. Özellikle bebekli ve çocuklu evlerde sağlıklı ve bol mineralli su kullanımı vücut gelişimini desteklemesi açısından tercih ediliyor. Ev nüfusuna ve su ihtiyacınıza göre uygun modellerden birini seçebilir, yüksek pH değerli zengin mineralli su tüketimi ile aile bireylerinin sağlığını koruma ve destekleme yönünde önemli bir adım atabilirsiniz. Paslanmaz aç kapa musluklar, atık su kısıcısı, NSF onaylı pnomatik hortumlar ve su kaçağı sensörü ile üst düzey bir kalite ve güvenlikli bir kullanım sunan cihazlar 10 yıl yedek parça desteği sunarak uzun yıllar boyunca güvenli bir kullanım vadediyor. Su kaçağı sensörü, filtre değişimleri sırasında kabin içinde meydana gelebilen su kaçaklarını tespit ederek sızıntı olması durumunda cihazın kendini kapatmasını sağlıyor. Böylece evinizin zarar görmesini engellediği gibi cihazınızın zarar görmesinin de önüne geçiyor. Ulusal ve uluslararası birçok kalite sertifikasyonuna sahip olan cihazlar TSE -HYB, CE, UKAS, ISO 9001 belgeleri ile de güven veriyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Spring Water Su Arıtma Cihazları

.
Marka
.
Toplam 24 / 66 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/13003364/springwater