Teknoloji çağının sunduğu imkanlara rağmen tebrik kartları ve kartpostallar, hâlâ özel günlerde sevdiklerinize ulaşmanın en güzel ve nostaljik yoludur. Evlilik tebriğinden doğum günü kutlamasına kadar pek çok özel anında sevdiklerine kalıcı bir anı bırakmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan kartpostallar, özgün ve eğlenceli tasarımlarıyla beğeninize sunuluyor. Sıra dışı görsel içerikleri ile sevdiklerinizin kalbine dokunacak, aradan seneler geçtikten sonra bile açıp baktıklarında yüzlerinde gülümseme bırakacak tebrik kartları arasından sizi en iyi ifade edeni, sunulan geniş seçenek havuzundan bulabilirsiniz.

Yazılı içerikleri ve ilgi çekici illüstrasyonları ile birbirinden özgün kart seçenekleri, koleksiyon yapanların koleksiyon yelpazelerini genişletmelerine imkan tanırken, özel günlerde kendine has ve göz alıcı bir iz bırakmak isteyenler için de alternatif sunuyor. Bunun yanı sıra sevdiklerinize onları ne kadar çok önemsediğinizi göstermenin en kolay ve estetik şekli olarak öne çıkıyor. Çeşitli renk, içerik ve boyut seçenekleriyle kullanıcıya özgürlük alanı bırakan geniş ürün yelpazesi, her bir detayı kendi zevkinize göre seçebilme şansı tanıyarak her kullanıcıyı mutlu ediyor. Eğlenceli karakterini yansıtmak isteyenler için esprili ve komik yazıların bulunduğu içeriklere sahip olmak mümkün olabilirken, zarafetten ve romantizmden ilham alanlar için kalpli, çiçek ve melek desenli kartlar tercih ediliyor. Sadelikten hoşlananlar için görsel detayların az olduğu seçenekler öne çıkarken, sevgililer günü ve evlilik yıl dönümü gibi konuları işleyen kartlar, kalpleri sevdikleri için çarpanlara hitap ediyor.

Sevdiklerine nostaljik bir an yaşatmak isteyenlere hitap eden kartlar, zaman zaman süslü ve çarpıcı zaman zaman yalın bir tasarımla karakterinizi yansıtmanıza olanak tanıyor. Tebrik kartlarının türleri ve tasarımları kadar içerikleri de büyük bir önem taşıyor. Kartı hediye edeceğiniz kişi, özel günün anlam ve önemi dışında kendi tarzınıza bağlı olarak da karar verebileceğiniz kartlar, güzel sözlerinizle bütünleşerek sevdiklerinizin kalbini sıcacık yapmanızı sağlıyor.

Tebrik Kartı Fiyatları

Sevimli desenlerle duygularınızı anlatan tebrik kartı fiyatları ile de güzel dileklerinizi ifade etmenin en anlamlı ve zarif yolunu size sunuyor. Cazip fiyatlı olmanın yanı sıra kalıcı ve etkili bir araç olduğundan özel günlerinizin kurtarıcılığını üstleniyor. Doğum günlerinde, Anneler Günü'nde, Babalar Günü'nde, Öğretmenler Günü'nde, Sevgililer Günü ve yıl dönümlerinde sevdikleriniz için hazırladığınız ilgi çekici bir kart, farkınızı ortaya koymanızı sağlıyor. Sevgililer Günü'nde sevdiğiniz kişiye onu sevdiğinizi söylemek yerine hislerinizi güzel bir karta yazarak kendinizi ifade etmeniz, sizi bir adım öne çıkarıyor.

Tek başına duyguları ifade etmekte de etkili bir araç olan tebrik kartları, aynı zamanda hediyelerin başlıca tamamlayıcısı olarak öne çıkıyor. Tebrik kartı hazırlamaya ayıracak zamanı olmayanlar ve kendini sözlerle ifade etmekte zorluk çekenler için sözel içerik taşıyan kartlar, en çok tercih edilen seçenekler arasında yerini alıyor. Kendi duygularını kendisi ifade etmeyi tercih edenlere ise sözel ifadeler içermeyen tasarımlar hitap ediyor.

Sevdiklerinize bir gün değil; her gün hislerinizi gösterebilmeniz için önemli bir araç olan kartpostallar, pek çok özel günün kurtarıcılığını üstleniyor. Zamanın hızlı ve teknolojik iletişim şekillerini bir kenara bırakıp romantizmin ruhunu yakalamak isteyenler, duygularını ifade etmenin ölümsüz yollarını aramaktan vazgeçmiyor. Hediyelerin başlıca tamamlayıcısı olan, birçok alternatif barındıran tebrik kartları, sevdiklerinizin ruhuna hitap etmenin önündeki engelleri kaldırıyor. Uzman fırçalar tarafından resmedilmiş doğanın güzellikleri, evrensel semboller ve figürlerin cıvıl cıvıl resmedilmiş hâlleri, kartları süslüyor. Modern ve geleneksel yorumların harmanlanmasıyla ortaya çıkan tebrik kartı görselleri ise küçük birer sanat eseri değerini taşıyor.

Tebrik Kartları

54 ürün var
  1. Markalar
    1. Pulp
    2. Zigzag
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/80147042
BAŞA DÖN