Çiçek bakımı, son derece emek isteyen zahmetli ve detaylı bir iştir. Günümüzde bu sebeplerden dolayı çoğu kişi bakımı daha kolay ve çok fazla su istemeyen çiçekleri tercih ediyor. Çiçek bakımı ve bitki yetiştirme kategorisi içerisinde bulabileceğiniz teraryum & sukulent de bakımı kolay ve son derece dekoratif bitkilerdir.

Sukulent bitkisi, kaktüsgillere benzeyen ve tıpkı kaktüsler gibi uzun süre susuz yaşayabilen bitkilerdendir. Görüntüsü itibariyle son derece sevimli bir bitki olan sukulent, dekoratif amaçla son dönemlerde fazlasıyla kullanılmaya başlanmış ve oldukça ilgi görmüştür. Bakımı son derece kolay olan sukulent, minimal boyutlarda olduğu gibi daha büyük boyutlarda da satılabiliyor. Küçük boyutlarda olanlar, son dönemlerde nikah şekeri veya nişan hediyesi şeklinde süslenip dağıtılmaya da başlanmıştır. Bu şekilde kalıcı bir hediye olabilen sukulent bitkisi, evleri ve ofisleri süslemektedir. Sukulent bitkisi yalnız yeşil renkte ve tek şekilde olan bitkilerden değildir. Kategoriyi incelediğiniz takdirde, farklı renklerde ve şekillerde sukulentler olduğunu görebilirsiniz. Kırmızı, yeşilin çeşitli tonları, sarı sukulentler olduğu gibi yaprakları yayvan veya sivri sukulentler de vardır. Sukulent bitkisi bu nedenle tek bir çeşide indirgenecek bir bitki değildir. 

Teraryum, mini bahçeler şeklinde çeşitli ölçülerdeki saksılara veya cam fanuslara veya tercihe göre açık bir doğal ahşap parçasına düzenlenebilen dekoratif çiçekler ve yeşil bitkiler topluluğudur. Kullanıcıların beğenilerine özel hazır teraryumlar bulunduğu gibi evde kendi teraryumunu yapmak isteyenler için de özel kitler ve teraryum malzemeleri bulunmaktadır. Teraryum, yaratıcılığa son derece açık bir dekoratif çiçek aranjmanı olarak da isimlendirilebilir. Kendi malzemelerinizi edinip isterseniz bir köy manzarası, isterseniz rengarenk bir orman, isterseniz çocukların içerisinde oynadığı bir minimal park yapabilirsiniz. Teraryum bahçelerde sukulent bitkisi oldukça fazla kullanılmaktadır. Bunun en önemli sebebi bitkinin dayanıklı oluşu ve boyutu sebebiyle güzel etkiler yaratmasıdır. 

Kategoride, teraryum ve sukulentlerin yanı sıra renk renk şoklanmış çiçekler de bulabilirsiniz. Yalnızca bununla kalmayıp lucky bambu denilen ve evlere şans getirdiğine inanılan uzak doğu bitkisini, çeşitli boyutlarda ve şekillerde kaktüsleri, şifalı ve şık aloe vera bitkisini ve çeşitli sayılarda bitki karmalarından oluşan setleri inceleyebilir ve evinizin veya ofisinizin havasını değiştirebilirsiniz. 

Teraryum malzemeleri arasında pek çok değişik alternatife yine bu kategori vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda ve şekillerde minimal evler ve insan figürlerini kendi hazırladığınız bahçenize ekleyebilirsiniz. Yine teraryum malzemeleri arasında teraryum toprağı, renkli çakıl taşları, çimenlik havası yaratmak için çimleri ve teraryum bahçenizi içerisine yerleştirebileceğiniz cam fanusları veya daha dekoratif ve şık minimal bahçe kaplarını bulabilirsiniz. Kendi yapacağınız teraryum bahçeleri dilerseniz sevdiklerine özel günlerinde hediye edebilir ve onlara uygun bahçe tasarımları yaratabilirsiniz. 

Evlerin ve ofislerin enerjilerini değiştiren ve onlara renk katan teraryum ve sukulentlere bütçenize uygun fiyatlarla ulaşabilmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken bütçenize en uygun ürünü seçmek oluyor. Hazır teraryum bahçeleri ve beton, mermer gibi sağlam malzemeli saksılarda satılan sukulentleri kendinize ve sevdiklerinize alabilir ve uzun ömürlü ve diğer ev bitkilerinden farklı olan bu ürünlerle yaşamınızı renklendirebilirsiniz.

Bitkiler, evlerin canlı misafirleri ve süsleri, onların doğal ve doğaya özdeş yapısı, şehir hayatında yeşillikten uzak olanlar için ufak da olsa bir göz dinlendirme noktası olarak düşünülebilir. Evlerde veya ofislerde göze çarpan yemyeşil teraryum bahçeleri, iç açıcı görüntüsü ve güzelliğiyle herkesin sahip olmak isteyeceği dekoratif aksesuarlardandır. Bulunduğunuz ortama renk ve doğadan bir ışıltı katmak için teraryum bahçeleri ve sukulentleri inceleyebilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Teraryum & Sukulent

3.421 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. E-Hediyeci Teraryum & Sukulent
  2. Amisos Bone Şal Teraryum & Sukulent
  3. Levant Teraryum & Sukulent
  4. Sukulent Teraryum & Sukulent
  5. Teraryum Objeleri Teraryum & Sukulent
  6. Nadir Kaktüs Teraryum & Sukulent
  7. Çiçek Antalya Teraryum & Sukulent
  8. Mihrimah Teraryum & Sukulent
  9. Mur-Sen Teraryum & Sukulent
  10. Yüksel Teraryum & Sukulent
  11. SÇ Teraryum & Sukulent
  12. Green Wood Teraryum & Sukulent
  13. Baktar Teraryum & Sukulent
  14. Hediye Sepeti Teraryum & Sukulent
  15. Paspasın Bahçeleri Teraryum & Sukulent
  16. Eba Çiçek Teraryum & Sukulent
  17. İdea Bahçe Teraryum & Sukulent
  18. FloweryBox Teraryum & Sukulent
  19. Çiçeğim Sen Teraryum & Sukulent
  20. Partici Teraryum & Sukulent
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/80194036
Başa dön