Tom Ford parfümlerinin ve Tom Ford kıyafetlerinin son on beş yılda moda dünyasını ele geçirdiği bir sır değil. Tom Ford, en ünlü Amerikan moda tasarımcılarından biri ve 21. yüzyılın en büyük tasarımcısı olmuştur. Tom Ford kokuları dünyanın en çok aranan ve sevilen kokularından biridir. Bugün daha çok Tom Ford olarak bilinen Thomas Carlyle Ford, Amerikalı bir moda tasarımcısı ve film yönetmenidir. Başlangıçta Parsons Tasarım Okulu'nda mimar olarak eğitim alan Ford, yurtdışında Chloé moda evi için stajyerlik yaparak bir yıl geçirdi ve moda endüstrisi için bir fikir geliştirdi. Ford, mimari geçmişini gizledi ve moda endüstrisinde bir iş arayışında hatırı sayılır bir kişisel çekicilik sergiledi. İlk pozisyonu Amerikalı tasarımcı Cathy Hardwick ile oldu. Perry Ellis ile bir pozisyonu kabul etti, ancak Avrupa'da daha iyi umutların olduğunu biliyordu. Prestijli İtalyan moda evi Gucci, o zamanlar mücadele ediyordu ve Ford, 1990 yılında Gucci'nin kadın hazır giyim bölümünde bir pozisyonu kabul etti. Tom Ford, genellikle ürettiği parfümleri ve ilgi çekici kokuları ile biliniyor. 

En İyi 10 Tom Ford Kokusu

Bu kadar büyük ve cesur yaratıcı kararlar veren bir markadan sadece 10 kokuyu dahil etmek ve onlara en iyisi demek oldukça zordur. Tom Ford ile nadiren hayal kırıklığına uğrarsınız. İşte herkesin denemesi gereken ilk 10 parfüm.

 1. Tom Ford Soleil Blanc

Tom Ford's Soleil Blanc, güneş çiçekli kehribar ve Lodoicea aşılanmış, bağımlılık yapan bir parfümdür. Baştan çıkarıcı kakule ve canlandırıcı ylang-ylang ile Tom Ford'un Soleil Blanc'ı, güneş ve lüksün sonsuz arayışını pişmanlık duymadan yayıyor. Yaz tatilinde yanınıza almak için ideal ve yüksek kaliteli bir kokudur. Taze ve çiçeksi koku, size ana notası sümbülteber olan bir güneş kremini hatırlatacaktır. Bu lüks ve güneş sırılsıklam koku, yaz, tembel plaj günleri ve kokteyl gecelerinin tüm havasını alır ve onu bir sıvıya sokar. 

 1. Tom Ford Metallique

Zarif ve aynı zamanda sert bir koku olan Tom Ford Metallique, kokusuyla tüm hayranlarını büyülemeyi başarıyor. Tom Ford Metallique, Floral Aldehit kokusu ile tüm duyularınıza hitap eden inatçı ve zarif bir kokudur. Metallique 2019'da piyasaya sürüldü. Üst notaları Aldehitler, Pembe Biber ve Bergamot; orta notalar kedi otu, alıç ve vadi zambağı; temel notalar vanilya, ambrette (misk ebegümeci), peru balsamı ve sandal ağacıdır. Aldehidik bir dokunuşa sahip, vanilya ağırlıklı oryantal bir koku. Aldehitler, Chanel No. 5 ile popüler hale geldi ve havadarlık ve bir portakal dokunuşuyla birleşen "ikinci ten" tipi bir koku yayar. Zarafet ve canlılıkla dolup taşan Metallique, günlük bir koku olarak benzersiz ve giyilebilir bir şey arayan modern kadınlara hitap ediyor. Bu kokunun şeffaf ama kalıcı yapısı nedeniyle etkili bir ilk izlenim bırakmak isteyen bayanlar için harika bir seçimdir.

 1. Tom Ford Grey Vetiver Eau de Parfum

Güneşte yıkanmış narenciye, zengin baharatlar ve değerli ağaçlarla mükemmel bir şekilde harmanlanmış doğal güve otunun zarif ve rafine kalbi ile Tom Ford Grey Vetiver, erkekler için harika bir kokudur. Piyasadaki en iyi vetiver bazlı kokulardan biri değilse bile her yere uyar ve imza kokusu olarak tüm yıl boyunca giyilebilir. Baharatlarla aşılanmış greyfurt, yavaş yavaş erkeksi ve modern güve otu ve meşe yosunu tabanına geçiş yapar. Minimalist ve sade hoş bir şekilde ve işyeri için mükemmel miktarda uzun ömürlülük ve yansıtma ile çok yönlü bir koku olma özelliğini taşıyor.

 1. Tom Ford Lost Cherry

Lost Cherry'nin egzotik siyah kiraz ve likörün şeker gibi ışıltısı, badem dokunuşuyla yerini duyulara nüfuz eden Türk gülü ve yasemin sambac karışımına bırakıyor. Dolgun parfüm, fantezi benzeri doyumsuzluk seviyelerine ulaşır. Vişne likörü notaları ve acı badem dokunuşu kalbine damlıyor ve onu şeker benzeri bir ışıltıyla parlatıyor. Vişne kaplı bademlerle acı tatlı olan koku, sıcak ve dolgun vanilyaya ve ayyaş tabanın altta yatan dokunuşuna dönüşür. Kokunun kendisi, Tom Ford'un diğer bazı teklifleri kadar uzun ömürlü değildir, ancak kalıcı olmasına rağmen, bugün giyebileceğiniz en güzel kulüp kokularından biridir. Koku erkeksi olmaktan çok kadınsı geliyor ve çok bağımlılık yapıyor. Son zamanlarda piyasaya çıkan en ilginç ve merak uyandıran kokulardan biridir. Lost Cherry, kiraz ve likör aroması ile pek çok kişinin severek kullandığı kokulardan biri olmayı rahatlıkla başarıyor. 

 1. Tom Ford Neroli Portofino

İtalyan Rivera'nın serin esintilerini, pırıl pırıl berrak sularını ve yemyeşil bitki örtüsünü mükemmel bir şekilde yakalar. Klasik bir kolonyayı yeniden icat etmesi, canlı narenciye yağları, şaşırtıcı çiçek notaları ve kehribar alt tonlarıyla sıçrayan ama anlamlı bir izlenim bırakır. Tanıdık Colonia ve 4711 sıçrama kolonyalarına Tom Ford kalitesiyle klasik bir bakış bırakıyor. Neroli, misk ve turunçgil dokularına sahiptir. Bu tür bir kolonyada, böylesine etkileyici bir izlenim bırakabilecek gerçekten özel bir şey var. Taze ve temiz kokusu ile her seferinde sizi gülümsetmeyi başarır.

 1. Tom Ford Costa Azzurra

Deniz havasının canlandırıcı aroması, taze aromatik notalar, yaprak dökmeyen bitkiler ve turunçgiller sahneyi hazırlar ve selvi, meşe ve aromatiklerin keskin bir karışımı olan daha derin odunsu kokularla karışır. Koku, üst kısımda sulu turunçgiller, orta kısımda yumuşak ormanlar ve tabanda deniz tuzlu tütsülerden oluşuyor. Bu kokunun en son imza versiyonu, eski ve artık üretilmeyen Private Blend baskısı ile aynı anlaşmadır. 

 1. Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum

Zengin, koyu akorların ve siyah orkidelerin ve baharatın çekici bir iksirinin lüks ve şehvetli bir kokusu olan Tom Ford's Black Orchid, hem modern hem de zamansız bir koku olma özelliğine sahiptir. Yivli, siyah camla şişelenmiş siyah orkide, ikonik stilin ve dünyevi ihtişamın unutulmaz bir ifadesidir. Black Orchid dünyadaki tüm kokulardan farklıdır ve koku severler tarafından anında tanınır.

Hayatına sıkı sıkıya hakim olan ve zor kararlar vermekten korkmayan zarif, şık bir kadın için benzersiz bir kokudur. Çikolata, yer mantarı, paçuli ve orkide, onu tipik tasarımcı parfümü gibi kokmadan harika bir kombinasyon haline getiriyor. Bu süper performanslı koku zengin yapısı ve koyu akorlarıyla kadınların favori parfümleri arasında yer almayı başarıyor. Tom Ford Black Orchid Eau de Parfum, pürüzsüz, güçlü ve keşfedilmesi ve keyfini çıkarılması gereken baskın kokulardan biridir. 

 • Parfümcü: David Apel
 • Parfüm Yağı Konsantrasyon: Eau de Parfum
 • Koku Tipi: Çiçek Oryantal
 • Çıkış Tarihi: 2006
 • En baskın notalar: Bitter Çikolata, Trüf ve Paçuli
 • Hedef Kitle: Kadınlar
 • Yaş Grubu: 25+
 • Mevsimler: Sonbahar ve Kış
 • Günler: İş ve Gece Dışarısı
 • Uzun Ömür ve Silaj: Harika projeksiyonla 12+ saat
 • Övgüler: Yüksek
 • Beğenilebilirlik: Yüksek
 • Benzersizlik: 5/5
 • Paranın karşılığı: 10/10
 • Anlaşmalar: Baharatlı, Çiçeksi, Oryantal
 1. Tom Ford Oud Wood

Nadir ud, sandal ağacı, gül ağacı, doğu baharatları ve şehvetli kehribar gibi egzotik, dumanlı ağaçlardan oluşan bir kompozisyon, ud ağacının zengin ve çekici gücünü ortaya çıkarır. Dumanlı, tütsü dolu tapınaklar ve nadir, değerli ud ağacı tutkusu, Tom Ford'un egzotik ağaç ve baharatlardan oluşan öncü bileşimine ilham veriyor. "Ud ağacı sizi ender bulunan ud, egzotik baharatlar ve kakule ile sarar, ardından zengin ve karanlık şehvet karışımını ortaya çıkarır. Muhtemelen tüm zamanların en popüler Tom Ford kokusu olan Oud Wood, 2010'larda çok popüler olan Ud türünün western versiyonudur. Oud Wood'un popülaritesini korumasının ana nedeni, gerçekten bir Oud kokusu değil, kutsal ağaç izlenimi vermesidir. Kakule ve evcilleştirilmiş ud, kremsi sandal ağacının yatağında oturan vanilya ve Brezilya gül ağacının romantik unsurlarıyla karıştırılan bu muhteşem ve bağımlılık yaratan kompozisyonda akıyor. Oud Wood, en iyi ilkbahar, sonbahar ve daha ılıman kış günlerinde imza kokusu olarak giyilebilir.

 • Parfümcü: Richard Herpin
 • Parfüm Yağı Konsantrasyon: Eau de Parfum
 • Koku Tipi: Odunsu Baharatlı
 • Çıkış Tarihi: 2007
 • En baskın notalar: Kakule, Sandal Ağacı ve Oud
 • Hedef Kitle: Üniseks
 • Yaş Grubu: 20+
 • Mevsimler: Sonbahar ve Kış
 • Durumlar: İş ve Gece Çıkışları
 • Uzun Ömür ve Silaj: Orta projeksiyonla 6 – 8 saat
 • Övgüler: Yüksek
 • Beğenilebilirlik: Yüksek
 • Benzersizlik: 4/5
 • Paranın karşılığı: 10/10
 • Akorlar: Odunsu, Baharatlı, Aromatik
 1. Tom Ford Tobacco Vanilla

Tom Ford, klasik tütünü kremalı tonka fasulyesi, vanilya, kakao, kuru meyve akorları ve tatlı ağaç özsuyu ile yeniden buluşturuyor.  - modern, gösterişli ve baş döndürücü bir güven ve güç izlenimi için. Tom Ford Tobacco Vanilla, baş döndürücü ve zengin bir yapıya sahiptir. Zengin baharatlar, vanilya ve tütün çiçeği ile harmanlanarak güçlü bir izlenim bırakıyor. Daha önce kokladığınız hiçbir şeye benzemeyen, eşsiz ve devrim niteliğinde bir vanilya kokusu ile hayranlarını büyülemeyi başarıyor. Tütün, tipik yeşil veya sigara dumanı türünüz değil, tatlı ve iyileştirilmiş bir koku türünün zengin ve dolgun kokusunu veren pipo tütünüdür. Bu dünya dışı performansa sahip bir numaralı Noel ve kış tatili parfümü olarak tanımlanabilir. 

 1. Tom Ford Ombre Leather

Bağımlılık yaratan paçuli ve güve otu ile dokulu zengin siyah derinin dokunsal duygusallığı, ikinci bir deri gibi sarar. Parfümün çiçek tonları yasemin sambac vahşi çöl güzelliğini çağrıştırırken, kehribar ve yosun katmanları kaya ve kumun ısısını taklit eder. Ombré Leather, size dokunsal bir şehvet hissi veren derin dokulu bir kokudur. İnsana kendini farklı, güzel ve arzu edilir hissettirir. Ombre Leather'ın Tom Ford'un şimdiye kadar verdiği en iyi pazarlamadır. İlk olarak, Ombre Leather 2016, aynı fiyat noktasıyla Tuscan Leather'a çok yakındı ve uygun bir fiyata bir Signature serisi kokusu olarak yeni bir sürüme yerleştirmek için durduruldu. Orijinalinden daha iyi performansa sahip daha temiz bir koku olma özelliğine sahiptir.  

 • Parfümcü: Sonia Constant
 • Parfüm Yağı Konsantrasyon: Eau de Parfum
 • Koku Tipi: Deri Baharatlı
 • Çıkış Tarihi: 2018
 • En baskın notalar: Deri, Kakule ve Kehribar
 • Hedef Kitle: Üniseks
 • Yaş Grubu: 20+
 • Mevsimler: Sonbahar ve Kış
 • Durumlar: İş ve Gece Çıkışları
 • Uzun Ömür ve Silaj: Harika projeksiyonla 24+ saat
 • Övgüler: Yüksek
 • Beğenilebilirlik: Yüksek
 • Benzersizlik: 5/5
 • Paranın karşılığı: 10/10
 • Anlaşmalar: Deri, Kehribar, Baharatlı
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tom Ford Parfüm Fiyatları ve Çeşitleri

95 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Parfüm
Parfüm
Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Lüks Parfüm
Lüks Parfüm
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 36 / 95 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?