Rahatlığı ve son moda tarzı ile sizi daha ileriye götürebilecek olan Tucano Urbano motosiklet ürünleri; hem seyahat ederken sağladığı konfor ile ferahlığı yaşamanızı, hem de stiliyle günlük yaşantınızda tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Yumuşak kumaş yapısı ve esnekliği ile ürünler hareket esnasında kullanıcılarına büyük bir rahatlık imkanı sunuyor.

Yüksek Koruma İçin: Tucano Urbano Eldivenleri

Tucano Urbano koleksiyonundaki tüm eldivenler kullanıcıların hassasiyeti doğrultusunda özenle üretiliyor. Eldivenlerinizi seçerken, ellerinizde ısı yalıtımı ve hassasiyet açısından ne yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz. Daha ince bir eldiven, sürüş esnasında daha sert bir soğuğa karşı daha iyi koruma sağlayacaktır. Isı konusunda daha etkili bir performans için Palm ve parmak üzerinde ısıtma sistemli eldivenler, zorlu hava şartlarında ve hareket halindeyken oluşan şiddetli rüzgara karşı en üst seviyede koruma sağlıyor. %100 su geçirmez ve nefes alabilen im membra sayesinde yağmurlu havalarda ellerinizi koruyabilirsiniz.

Serin ve Kuru Tutmak İçin Tasarlanmış Çeşitli Ceketler

Dri-FIT teknolojisi kumaşın ter tutmasını önleyerek seyahat esnasında kuru kalmanıza ve rahat olmanıza imkan sağlıyor. Dri-FIT teknolojisi ile üretilen Tucano Urbona  mont ve ceketleri, tamamen sizin rahatlığınız için özellikle tasarlanmış. Uzun saatler boyunca yaptığınız seyahatlerde kuru kalmanıza yardımcı oluyor. Kullanılan kumaşların yapısı toplanmıyor ve vücutta rahatsızlık vermiyor. Ayrıca üzerinize tam oturan tasarımları sayesinde de rahatsızlık seviyesini en aza indiriyor. %100 polyester kumaştan üretilen ürün Dri-FIT teknolojisi ile birleştiğinde size hem hafiflik hem de kuru kalma imkanı sağlıyor. Özel dikişli iç ve dış cepleri sayesinde de önemli eşyalarınızın yanınızda durmasına yardımcı oluyor.

Alışveriş ve Motor Çantaları

Geniş kullanım alanları ve kolay kullanımı ile Tucano Urbano alışveriş çantaları, avantajları sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Spor yapanlar için spor çantası ya da gezerken kullanabileceğiniz bir seyahat çantası olarak kullanabilirsiniz. Ürünler, şık tasarımları ve geniş bölmeleri ile günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Motosiklet çantaları, yolculuk sırasında eşyalarınızın güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor. Motosiklet çantalarının üretiminde, açık hava yolculuğuna uygun malzemeler kullanılıyor. Bu sayede çantalar yağmur, güneş ve rüzgara karşı dayanıklılık sağlamış oluyor. Motor çantası güvenli yolculuk yapmanıza katkıda bulunan ve eşyaların yolculuk anında dikkatinizi dağıtmadan taşınmasını sağlayan bir ekipman oluyor. Birçok farklı modelleri arasında bel, sırt ve bacak çantaları yer alıyor. Ayrıca gidon üstü çanta, motosikletin arkasına ve yanına monte edilebilen çantaların yanında kask çantası da model çeşitleri arasında yer alıyor.  Bel ve sırt çantalarını kemerleri sayesinde belinize sabitleyebiliyorsunuz. Diğer motosiklet yan ve arka çanta modelleri de sabitlenebildiği için güvenli taşıma sağlıyor. Rahat bir yolculuk için dilediğiniz çantayı tercih edebilirsiniz.

Her Yaş Grubuna Tucano

Tucano Urbona, kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyor. Kadın ve erkek kategorilerinin yanı sıra çocukları da düşünen marka, küçük kullanıcıları için de gerekli ürünleri en iyi şekilde üretmeyi amaçlıyor. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri geniş renk ve model skalaları arasından tercih edebilirsiniz. Çeşitli model ve renkleriyle, üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi ve performansınıza yapmış olduğu katkı ile her anınızda konforu hissetmeniz amaçlanıyor.  

Özel Motosiklet Botları

Motosiklet kullanıcıları için özel tasarlanan motosiklet botu, kazalarda ayak ve bileğinde oluşabilecek ezilme, burkulmaya karşı koruma sağlıyor. Motosiklet botu, ayak ve ayak bileğini tam olarak kavradığı için oluşabilecek hasarların en hafif şekilde atlatılmasına imkan tanıyor. Burun, topuk ve kaval kemiği gibi ayağınızın önemli bölgelerinin zarar görme riskini azaltarak kaza anında alacağınız hasarı en aza indiriyor. Kış aylarında havayı ve suyu geçirmeyen, yaz aylarında yazlık malzemeden üretilen, içerideki nemi dışarı atan özelliklere sahip botları tercih edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tucano Urbano

157 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden A-Z
  5. Renk
  6. Satıcı
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön