Tudem Yayınları Soru Bankası

Kalitesiyle ve uygun fiyatlı satışlarıyla adından söz ettiren tudem yayınları her geçen gün daha güncel soru bankası ve kitap çeşitleri ile karşınıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle de ilkokul seviyesine uygun soru bankaları, deneme sınavları ve çeşitli testler sayesinde öğrencilerin gelişimi yüksek oranda desteklenir. Hem okul derslerinde destekleyici kaynaklar olarak hem de okul dışı çalışmalara ek olarak tercih edilir. 

Tudem Yayınları Soru Bankası Çeşitleri

Tudem yayınları kitapları öğrenciler arasında her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Soru bankalarından deneme sınavlarına, fasikül çeşitlerinden modüllere, tatil setlerinden çalışma ve etkinlik kitaplarına varana dek birçok farklı içeriği, kitabı ve yayını sizlerle buluşturuyor. Birinci sınıftan beşinci sınıfa dek tüm seviyelere özel soru bankaları ve konu anlatım kitapları öğrencilerin gelişiminde önemli bir role sahiptir. 

Tudem Yayınları 1. Sınıf Tatil Kitabım

Birinci sınıf, okuma ve yazmaya yeni geçilen, fiziksel ve psikolojik açıdan zor bir süreçtir. Ancak bu süreci hem daha kolay hem de daha keyifli hale getirmek için 1. sınıf tatil kitapları mevcuttur. Etkinliklerin, çalışmaların, çek kopar test yapraklarının yer aldığı 1. sınıf tatil kitabında öyküler ve kısa metinler de mevcuttur. Okuma ve yazmayı geliştirmek, yeni öğrenmelerin kalıcı olmasını sağlamak adına görsellere ve metinlere dayalı yaratıcı yazma etkinlikleri de bulunur. Konuşmayı, hızlı ve etkin okumayı geliştirmek, düşünme yeteneğini arttırmak, çocukların ufkunu açmak ve genel kültür açısından donanımlı hale getirmek, el becerilerini geliştirmek adına drama ve sanat etkinlikleri de kitaplarda yerini alır. 

Tudem Yay. 2. Sınıf Tüm Dersler İçin Soru Bankası

Tudem yayınları soru bankaları içerisinde yer alan 2. sınıftaki tüm derslerle ilgili soru bankaları 2. sınıf düzeyindeki gelişime destek olur. Üstelik birinci sınıftan ikinci sınıfa geçişte tatil seti olarak da tercih edilebilir. 

Tudem Yayınları 3. Sınıf Tatil Kitabım

Üçüncü sınıftan dördüncü sınıfa geçiş aşamasında kullanımına ihtiyaç duyulan 3. Sınıf tatil kitabım oldukça eğlenceli bir içeriğe sahiptir. Rengarenk çizimlerin yer aldığı bu kitaplarda soyut düşünceyi destekleyen kısımlar da mevcuttur. Böylece dördüncü sınıfa geçişte kullanımı gayet uygundur. 

Tudem Yayınları 4. Sınıf Tüm Dersler Tekrar Testleri

Artık ilkokulun son seviyesi olan dördüncü sınıf beşinci sınıfa hazırlık gerektirir. Tatil boyunca çocukların öğrendiklerini unutmamaları adına tekrar testleri de Tudem tarafından sunulmaktadır. 

Tudem Yayınları Deneme Sınavları

Çocukları sınav temeline hazırlamak, optik ve şık kavramını öğretebilmek adına tudem yayınları deneme sınavı çeşitleri de sunar. Böylece çocukların sınava hazırlanma süreçleri, bu konu hakkında donanımlı hale gelmeleri de daha aktif şekilde ele alınır. 

Tudem Yayınları Z Kitap Çeşitleri

Son döneme damgasını vuran tudem yayınları z kitap özel bir Z tekniği kullanılarak hazırlanır. Böylece çocukların hem okuma hem anlama hem de fiziksel becerilerinde gelişmeye olanak sağlar. 

Tudem Yayınları Hangi Seviyede Kitap Basımı Yapar?

Tudem yayınları ilk okul seviyesinde kitap basımına yer verir. Birinci sınıftan dördüncü sınıfa dek tüm seviyeler için uygun soru bankaları mevcuttur. 

Tudem Yayınlarında Ne Tür Kitaplar Mevcuttur?

Tudem yayınlarında soru bankaları, fasiküller, yaprak testler, modüller, tatil setleri ve daha pek çok kitap ve yayın bulunur. 

Tudem Yayınları Yeni Nesile Uygun mudur? 

Yeni nesil ve güncel müfredata uygundur. Tüm kitap içeriklerinde çocukların yaş grubuna, okul seviyesine ve yeni nesil içeriklere uygun olmasına yönelik tasarımlar kullanılır. Böylece çocuklar çalışmalarını çok daha keyifli olarak tamamlayabilirler. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tudem Yayınları Sorubankası Fiyatları

208 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Yayın Tarihi
Toplam 24 / 208 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?