Tudem Yayın Grubu 1984 senesinde kurulan ve kurulduğu günden bu yana hizmet vermeye devam eden bir kurumdur. Tudem Yayın Grubu'nun amacı kurulduğu ilk günden beri kişilerin donanımlı olmasını amaçlayan, nitelikli eğitim ve öğretim için gerekli kaynakları oluşturup sunmaktır. Eğitim yayıncılığının yanında 15 yılı aşkın bir zaman diliminde Tudem Yayınları kültür yayıncılığına da değinmiştir. Tudem Yayın Grubu sunduğu özgün, nitelikli ve güvenilir eserleri ile kendi alanında sektörde ilk sıralarda yer almaktadır. Merkez ofisi İzmir'de bulunan Tudem Yayın Grubu'nun İstanbul'da irtibat ve satış bürosu bulunurken Türkiye'nin her noktasında bulunan 200'den fazla bayisi ile hizmet sunmaktadır.

Tudem Yayınları okurlarının bilinçlenmesi için özenle çalışmakta ve gerçekleştirmiş olduğu işlerini de büyük bir özveri ile yayınlamaktadır. Sosyal ve kültürel alanda insanların gelişmesini ön planda tutan ve bu amaç doğrultusunda yayınlar gerçekleştiren Tudem, öğrencilere okul hayatında destek olmak için tüm derslere ait çalışma kitapları hazırlamaktadır.

Tudem Yayınları Tüm Dersler Modelleri

Eğitim ve öğrenime değer veren ve eğitim alanına titizlikle yaklaşan Tudem Yayın Grubu, ilk ve orta öğretim için eğitim alanında hemen bütün dersler için ayrı ayrı yayına sahiptir. Türkçe, Sosyal Bilgiler, Matematik, İngilizce, Genel Yetenek, Fen Bilimleri, TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük gibi dersler için kitap, kazanım defteri ve soru bankaları tasarlayıp yayınlamaktadır. Tudem Yayınları Tüm Dersler modelleri doğru ve etkili anlatım biçimi ile öğrencilerin konuları anlamasını sağlayarak eğitimlerine katkıda bulunmaktadır. Bilgi aktarımını akıcı ve anlaşılabilir bir dil ile gerçekleştiren Tudem Yayınları Tüm Dersler kitapları öğrencilerin başarıya ulaşmasında oldukça büyük ve önemli bir yere sahip bulunmaktadır.

Tudem Yayınları her dersi ayrı bir kitapta işlemektedir. Önemli yerlerin özellikle üzerinde durarak gereksiz bilgilerden arındırılmış yalın bir dille ders anlatımını etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda konu anlatım kitaplarında da öğrencilere fayda sağlamak ve konuları pekiştirmek adına test soruları yer almaktadır. Böylece öğrenciler öğrendikleri konuların ardından konu ile ilgili testleri çözerek bilgilerini pekiştirmekte ve daha kalıcı bir öğrenim sağlamaktadır.

Tuden Yayınları Tüm Dersler konu anlatım kitapçıklarına ek olarak bir de kazanım defteri adı altında bir çalışma kitabı tasarlamaktadır. Yayımlanan bu çalışma kitabı her derse özel olarak ayrı ayrı bulunmaktadır. Kazanım defteri kısa konu özetlerini, eğlenceli araştırma konularını, konuların önemli kısımlarını, örnek soruları, tekrar çalışmalarını ve konunun içerdiği tema ile ilgili okuduğunu anlama çalışmalarını içeren geniş kapsamlı kitaplardır. Öğrencilere eksiksiz ve verimli bir çalışma sunmak adına her türlü detaya yer veren Tudem Yayınları Tüm Dersler modelleri öğrencilerin başarıya ulaşmalarını hedeflemektedir.

Tudem Yayınları Tüm Dersler Fiyatları

Tudem Yayınları, öğrencilere tüm derslerin yer aldığı iki türlü soru kitapçığı sunmaktadır. Bunlardan biri tüm dersler soru bankası olmakla birlikte bir diğeri ise tüm derslerin bulunduğu yaprak testlerdir. Tudem Yayınları konu anlatım kitapları, kazanım defterleri ve soru kitapçıkları olmak üzere farklı kategorilerde ürünlere sahip bulunmaktadır. Her kitap kendi alanında farklı dersleri içeren yayınlar ve soru bankaları olarak farklılık göstermektedir. Tudem Yayınları Tüm Dersler fiyatları sahip olduğu soru sayısına, sayfa sayısına, kitap boyutuna ve gerçekleştirilen kampanyalara göre farklılık gösterebilmektedir. Tüm ders kitapları ulaşılabilir fiyat aralıklarında temin edilebilmektedir.

Tudem Yayınları Tüm Dersler kitapları sahip olduğu kaliteli ve güvenilir yayın yapısı ile içeriğindeki bilgiler göz önünde bulundurularak uygun fiyat aralıklarında kullanıcılara sunulmaktadır. Ders çalışırken ihtiyacınız olan Tudem Yayınları kitaplarını inceleyebilir, bu kitaplara hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tudem Yayınları Sorubankası Fiyatları

20 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Fırsat Ürünleri
 3. Ürün Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Tudem Yayınları
  2. Bilfen Yayınları
  3. Netbil Yayınları
  4. Bilgiyolu Yayınları
  5. Coşku Yayınları
  6. Zeka Küpü Yayınları
  7. Zambak Yayınları
  8. Editör Yayınları
  9. Değer Yayınları
  10. Seçkin Eğitim Teknikleri
  11. Yayın Denizi
  12. Sözün Özü Yayınları
  13. Sınav Yayınları
  14. Tudem - Bayilik
  15. Sadık Uygun Yayınları
  16. Eksen Yayınları
  17. Koray Varol Akademi
  18. Element Yayınları
  19. Esen Yayınları
  20. FDD Yayınları
 5. Sınıf
 6. Satıcı A-Z
 • Yayınevi Tudem Yayınları
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213862/1514681
BAŞA DÖN