Turtle Wax renkli cila, araç yüzeylerinde uzun süreli koruma sağlayan, leke ve zedelenmeleri kapatan ve araç yüzeyinin yeni alınmış gibi parlamasını sağlayan bir üründür. Yüzeyde oluşan çizik ve hasarların giderilmesi amacıyla aracının bakımını düzenli olarak yapan kullanıcılara hitap eden ve renkli alternatifleriyle öne çıkan Turtle Wax renkli cila, aracınızın rengini canlandırır. Aracın iyi görünmesine büyük ölçüde etkisi olan bir ürün olan Turtle Wax renkli cila, ikinci el araba satımı ve alımı söz konusu olduğunda mutlaka edinilmesi gereken bir bakım ürünüdür. Eğer siz de arabanızın boyası üzerinde koruyucu bir katman bulunmasını istiyorsanız Turtle Wax renkli cilayı kullanabilir, aracınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Turtle Wax Renkli Cila ile Yepyeni Görünüm

Araçlarda düzenli bakım, uzun süreli temiz kullanım açısından oldukça önemli olduğu gibi, aracın satılması durumunda da avantaj sağlar. Bu bakım aşamalarından biri de cila işlemidir. Arabanızı Turtle Wax renkli cila ile düzenli bir şekilde cilalayarak eski görünümün önüne geçebilirsiniz. Araç yüzeyinde son derece kolay ve pratik bir şekilde uygulanması mümkün olan Turtle Wax renkli cila, etkili bir cila ürününde olması gereken önemli kriterlerle öne çıkar.

 • Renk tonları aracınızla uyumludur, düzenli kullanımda aracınızın rengi daha belirgin hale gelir.
 • Kullanımı basit ve son derece hızlıdır.
 • Araç yüzeyini parlatır ve canlı görünmesini sağlar.
 • Araç yüzeyinde bulunan küçük çizikleri, hareleri ve zedelenmeleri kapatır.
 • Araç boyası üzerinde koruma sağlar.
 • Arabanın yeni alınmış gibi görünmesinde etkilidir.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Araç yüzeyinde yer alan çizik ve ufak boyutlu zedelenmelerin kapatılması için ortalama 2 ayda bir yapılabilecek cila işlemi aracın görünümünü iyileştirecektir. Turtle Wax renkli cila, bu işlemin arkasında yatan teknik altyapı ile de öne çıkar. Güçlü formülasyonu sayesinde araca parlak ve temiz bir görünüm sağlayan ürün, severek kullanılan araç bakım malzemeleri arasında yer alır.

 • 300 mililitrelik pratik şişesiyle her yerde rahatlıkla kullanılabilir.
 • Kırmızı, beyaz, mavi, siyah ve gri gibi farklı renk alternatiflerine sahiptir.
 • Solvent içermez.
 • Tüm boya çeşitleri için uygundur.
 • Uzun süre kullanım sunar.

Turtle Wax Ürün İçeriği 

Turtle Wax renkli cila ürünü aracınızın rengine göre beyaz başta olmak üzere siyah, kırmızı ve mavi gibi farklı ana renklerde de satın alınabilir. Ürün kullanımı son derece kolay, plastik ve geniş kapaklı bir şişe içerisinde yer almaktadır.

Turtle Wax Hakkında

Bir Amerikan markası olan Turtle Wax, araç bakımı alanında farklı ürünler üretmektedir. Cila ürünlerinin yanı sıra, oto yıkama şampuanı, temizlik seti, pasta cila, deri ve koltuk temizleyici ve parlatıcı gibi ürünler de üreten marka, Kuzey Amerika ve Asya başta olmak üzere dünyanın farklı noktalarında hizmet vermektedir.

Turtle Wax Renkli Cila Kullanımı

Turtle Wax renkli cilanın en etkili sonucu vermesi açısından kullanım şartlarına mutlaka dikkat edilmesi önemlidir. Turtle Wax renkli cila kullanımından önce aracınızı yıkayıp kurutmanız gerekir. Ardından renkli cila kutusunu iyice çalkalayın. Eğer aracınız renkliyse cila ile olan renk uyumunu küçük bir alan üzerinde test edebilirsiniz. Bu şekilde renk uyumsuzluğunu daha önce fark etmeniz kolaylaşır. Cilayı araç yüzeyine ekledikten sonra yumuşak, tüy bırakmayan ve temiz bir bez eşliğinde, dairesel hareketlerle eşit şekilde yayın. Kurumasını bekledikten sonra temiz bir bezle silin. Yoğun renk pigmentleri içeren ürünü plastik ile temas ettirmekten kaçının. Bunun yanı sıra Turtle Wax renkli cilayı donmaya karşı koruyacak şekilde saklamanız ve tekstil ürünlerinden uzak tutmanız da oldukça önemlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Turtle Wax Renkli Cila Fiyatları

9 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035735/20035739/turtlewax