Xiaomi Sinek Kovucu Fiyatları

Sineklerden kurtulmanıza yardımcı olan sinek kovucular, değişik model seçenekleriyle ön plana çıkar. Cihaz ve aksesuar şeklinde tasarlanan kovucular, yaz gecelerinde rahat etmenizi sağlar. Ekonomik düzeylerde satışa sunulan Xiaomi sinek kovucu fiyatları, hemen hemen her bütçeye hitap eder. Çeşitli fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun olan sinek kovucuyu tercih edebilirsiniz. 

Sinek Kovucu Çeşitleri

Sinek kovucu bilezik, lamba ve cihazlar en çok tercih edilen sinek kovucu çeşitleri arasında yer alır. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi gibi farklı renklerde tasarlanan bilezikler, doğal bitki özleri içermesi bakımından bebekler ve anne adayları için ideal bir seçenektir. Bileziklerin içeriğinde koku malzemesi olarak nane yağı, lavanta yağı, ıtır yağı ve okaliptüs yağı bulunur. Yumuşak silikondan üretilen bilek bandı, su geçirmez bir yapıya sahiptir. Bileğe uygun bir şekilde üretilen bilezikleri bilek ölçünüze göre ayarlayabilirsiniz. Etkili sinek kovuculardan bir diğeri, tabletle çalışan sinek kovuculardır. Tablet kovucular prize bağlanarak kısa sürede etkili olur. Küçük boyutlarda tasarlandıkları için oda içerisinde fazla yer kaplamaz. Estetik görünüme sahip olan bir sinek kovucu istiyorsanız, mor ışık yardımıyla sivrisinekleri yok eden lambalar sizin için ideal bir seçenek olabilir. Sinek kovucu lamba, özel ışığı sayesinde sivrisinekleri kolay bir şekilde cihaza çekerek yok olmalarını sağlar. Çeşitli özelliklere sahip olan sinek kovucular arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Sinek Kovucu Kullanmanın Faydaları

Kullanımı son derece pratik olan sinek kovucular, geceleri rahat uyku uyumanıza yardımcı olur. Sinek ve böceklerin taşıdığı çeşitli hastalıkları insanlardan uzak tutar. Sinek kovucu cihazlar yılın her döneminde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yatak odası, oturma odası, oteller ve ofisler başta olmak üzere ihtiyaç duyulan her yerde sinek kovucu lambaları tercih edebilirsiniz. Yumuşak ışığı sayesinde göze zarar vermeyen lambalar, düşük düzeyde enerji tüketimine sahiptir. Cihazlar, 25 metre kare alanda etkili düzeyde koruma sağlar. Işıktan maksimum verim almak adına cihazların temizliğini düzenli bir şekilde yapmanız gerekir. Temizliğe başlamadan önce elektrik bağlantısını kesmeniz önemlidir. Lambaların içindeki hazneyi yumuşak bir fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz. Su geçirmeyen özelliklerde üretilen sinek kovucu bilezikleri özel olarak temizlemenize gerek yoktur. Küçük boyutları sayesinde bilezikleri gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz. Açık hava etkinliklerinde sineklere karşı üst düzeyde koruma sağlayabilirsiniz. 

Her Bütçeye Hitap Eden Uygun Fiyat Seçenekleri

Ürün çeşitleri arasında değişiklik gösteren Xiaomi sinek kovucu fiyatları, her türlü bütçeye hitap edecek düzeydedir. Cihazların teknik özellikleri, boyutu, tasarımı ve modeli fiyatlandırma üzerinde önemli ölçüde etkilidir. Sinek kovucu lamba ve bilezikler arasında hafif düzeyde fiyat farkı görülür. Küçük boyutlarda tasarlanan sinek kovucu bilezikler fiyat olarak son derece ekonomiktir. Hem açık hem de kapalı alanlarda kullanılan sinek kovucu lambalar ise uzun vadede çok daha avantajlıdır. Prize takılarak kullanılan lambaları yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Düşük güç tüketimi özelliğine sahip cihazlar ile ekonomik açıdan tasarruf elde edebilirsiniz. Seçim yaparken kullanacağınız alanları göz önünde bulundurabilirsiniz. Değişik fiyat aralıklarında satışa sunulan sinek kovucular arasından hem zevkinize hem de bütçenize hitap edeni güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bebekler ve hamile kadınlar için hangi çeşit sinek kovucular uygundur?

Bebekler ve hamiler kadınlar için doğal bitki özlerinden elde edilen sinek kovucular uygun bir seçenektir.

Sinek kovucu cihaz seçiminde nelere dikkat etmek gerekir?

Sinek kovucu seçiminde cihazın yüksek düzeyde gürültüde çalışmamasına dikkat etmek gerekir. 

Xiaomi sinek kovucular fiyat olarak ne düzeydedir?

Xiaomi sinek kovucular fiyat olarak ekonomik düzeylerdedir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Xiaomi Sinek Kovucu Fiyatları

12 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Xiaomi Sinek Sivrisinek Kovucular
  2. Elektro Frog Sinek Sivrisinek Kovucular
  3. Cix Sinek Sivrisinek Kovucular
  4. Master Sinek Sivrisinek Kovucular
  5. Elektroplast Sinek Sivrisinek Kovucular
  6. Insma Sinek Sivrisinek Kovucular
  7. Xolo Sinek Sivrisinek Kovucular
  8. Raid Sinek Sivrisinek Kovucular
  9. Swissinno Sinek Sivrisinek Kovucular
  10. Çetinkaya Sinek Sivrisinek Kovucular
  11. Biogreen Sinek Sivrisinek Kovucular
  12. Kappan Sinek Sivrisinek Kovucular
  13. Sintut Sinek Sivrisinek Kovucular
  14. SİNTUZ Sinek Sivrisinek Kovucular
  15. BKS Sinek Sivrisinek Kovucular
  16. Cata Sinek Sivrisinek Kovucular
  17. Bayer Sinek Sivrisinek Kovucular
  18. Bion Sinek Sivrisinek Kovucular
  19. Bonirat Sinek Sivrisinek Kovucular
  20. Buyfun Sinek Sivrisinek Kovucular
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Xiaomi
DSACategoryId/60002705/2147483601/34001199/9015285/xiaomi
Başa dön