ARA
Loading interface...
Loading interface...
MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
YEDEK FİLTRE - MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı(900 Litre)

YEDEK FİLTRE - MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı(900 Litre)

MİTSUBİSHİ CLEANSUİ
%8 indirim 424,00 TL 388,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003264/60000414/13003364
YEDEK FİLTRE - MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı(900 Litre)

YEDEK FİLTRE - MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı (900 Litre)

 

Filtre değiştirmek için servis çağırmak zorunda kalmayacaksınız! Servis ve bakım gerektirmez!

Yeni nesil MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazlarının filtresini değiştirme zamanı geldiğinde herhangi bir servis ücreti ödemeden kendiniz kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui ile her zaman temiz, sağlıklı ve lezzetli su.

Aşağıdaki şekilden görüleceği üzere su kaynağı ile eviniz arasında içme suyunuza karışabilecek pek çok potansiyel zararlı maddeler bulunmaktadır;

 

 

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı; mineralleri azaltılmamış, temiz, güvenli ve lezzetli içme suyu için bakterileri, yabancı maddeleri ve kokuları gideren 3 aşamalı filtreleme sistemidir. Bütün bu istenmeyen maddeleri uzaklaştırmak için tortu filtresi, aktif karbon filtre ve fiber membran filtre kullanır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı ile sudan uzaklaştırılan sağlığa zararlı maddelerin listesi aşağıdaki şekilden görülebilir;


 

En iyi arıtma performansını elde etmek ve filtre değiştirme zamanını tespit için yapılması gerekenler iyi bilinmelidir.

MİTSUBİSHİ Cleansui Musluk Tipi Su Arıtma Cihazı 3 ayrı pozisyonda kullanılabilir. İlk iki pozisyonda arıtma yapılmaz ve temizlik v.s. gibi işler için suyu musluktan geldiği şekilde kullanmanıza imkân sağlar. Sadece 3. pozisyonda arıtma yapılır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazı su akış miktarının fazla olması durumunda yeterli arıtma sağlayamaz. Arıtma cihazınızdan en iyi performansı alabilmek için dakikada en fazla 1,6 Litre su akacak şekilde musluğunuzu ayarlamalısınız. Aksi halde arıtma performansı yetersiz olacaktır. Filtre ömrü 900 Litre’dir, günlük kullanıma göre takip edilerek filtre değiştirilmelidir.

 

Dikkat edilmesi gereken önemli uyarılar;

Lütfen montaja başlamadan önce Kullanım Kılavuzunu dikkatle okuyunuz. İhtiyaç durumunda kullanmak üzere Kullanım Kılavuzu muhafaza edilmelidir.

 

Mitsubishi Cleansui su arıtma cihazları hijyenik durumu açısından hassas ürünler olduğu için ambalajı açılmış ürünler geri iade alınmaz.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazı su akış miktarının fazla olması durumunda yeterli arıtma sağlayamaz. Arıtma cihazınızdan en iyi performansı alabilmek için dakikada en fazla 2 Litre su akacak şekilde musluğunuzu ayarlamalısınız. Aksi halde arıtma performansı yetersiz olacaktır.

 

MİTSUBİSHİ Cleansui su arıtma cihazınızı arıtma pozisyonunda iken asla sıcak su ile kullanmayınız. Arıtma pozisyonunda iken sıcak su ile kullanılması filtrenin özelliğinin bozulmasına, tıkanarak kullanılmaz hale gelmesine neden olabilir. Bu durumda filtreyi değiştirmeniz gerekmektedir. Arıtma pozisyonunda değil iken sıcak su kullanımı soruna yol açmaz.

 

 

Kuyu suyu, kaynak suyu, nehir, göl suyu gibi ya da herhangi bir nedenle çok miktarda kirlilik içerebilecek suların kullanımı uygun değildir.

 

Sert su daha fazla mineral içeren sudur. Cleansui suya sertlik özelliğini veren ve sağlık için gerekli mineralleri azaltmadığı için sert suyu yumuşak suya çevirme özelliği yoktur.


 

Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000001GY8S
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
su arıtma cihazı Su Arıtma Cihazı 3 Yollu Musluk
Aqualine Su Arıtma Cihazı Filtresi 3'lü Set
Gpd Eviye Bataryası Arıtma Çıkışlı Mar70
Aqualine Lg Membranlı Aqualine 5 Li Su Arıtma Filtre Seti
%39
637,00 TL 390,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
351,00 TL
39,99 TL
%16
679,40 TL 574,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
516,60 TL
%28
165,00 TL 119,00 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
109,48 TL
Satıcı
Maya Banyo 9,9
KORKMAZLAR Ev Alet.&Su Arıtma Sistemleri 10
NALPORT 9,9
HANEDAN SU ARITMA 9,8
Değerlendirmeler
(221)
(435)
(201)
(396)
Kullanım Şekli Aç - Kapa - Aç - Kapa -
Montaj Yeri Tezgah - Tezgah -
Başa dön