Fen Bilimleri

YKS'de matematik ve fen bilimleri testlerinde başarıyı yakalamanız için hazırlanan kitaplarla sınav sürecini verimli şekilde geçirebilirsiniz. Vaktinizi daha iyi değerlendirmenize yardım edecek kitaplarla hem konu anlatımlarına hem de test sorularına bir arada ulaşabilirsiniz. Bu sayede YKS çalışırken ilk defa öğrendiğiniz ya da tekrar ettiğiniz konuların ardından öğrendiklerinizi sınayabilirsiniz. Sınav kalitesindeki sorular ÖSYM'nin stiline ve geçmiş yıllardaki sorulara uygun şekilde hazırlandığı için iyi provalar yapabilirsiniz. Çözümlü sorulara yer veren kitaplar her bir soru için ayrıntılı çözümlere erişebilmenizi sağlar. Eksiklerinizi kolayca görebileceğiniz çözümlü sorularla sınavda soru kaçırmamak için ağırlık vermeniz gereken konuları da öğrenebilirsiniz. Sade bir anlatımla çözümlerin açıklanması kafa karışıklığı yaşamamanıza yardım eder. YKS matematik ve fen bilimleri için hazırlanmış yaprak testlerle sadece soru çözümüne odaklanıp daha kısa süre içerisinde daha doğru işaretlemeler yapabilmeye başlarsınız.

YKS Matematik Testi İçin Önerilen Kitaplar Hangileridir?

Temel matematik bilgisi alabilmeniz için giriş kitapları ile YKS matematik testine hazırlanabilirsiniz. Tüm bilgilerinizi yeniden gözden geçirebilmenizi sağlayan giriş kitapları sağlam bir altyapı kazanmanıza yardım eder. Yeni sisteme ve güncel müfredat uygun biçimde hazırlanan kitaplar konu konu ilerleyerek bilgi birikiminizi artırır. Sonraki konularda ihtiyacınız olan bilgilere önceki konularda erişeceğiniz için zorlanmadan matematik sorularını çözersiniz. YKS matematik soru bankalarında yer alan yüzlerce soru farklı konulara odaklanarak sınavda karşılaşabileceğiniz tipte testlere yer verir. Kontrolden geçirilen ve editörlerin onayı alındıktan sonra yayımlanan test kitabı ürünleri hatalı sorularla karşılaşmadan kaliteli bir şekilde test çözebilirsiniz. Deneme setleri daha gerçekçi bir deneyim oluşturmak için sınav kitapçığı boyutlarındadır. Bazı denemelerde yer alan optik form tıpkı sınavdaki gibi işaretleme yaparak soruları çözmenizi sağlar. El kitabı modellerini satın alarak derslerle ilgili önemli notlara erişebilirsiniz. 

Önerilen YKS Fen Bilimleri Kitapları Nelerdir?

YKS'de fen bilimleri alanında fizik, kimya ve biyoloji derslerinden sorularla karşılaşırsınız. Her bir ders için ayrı ayrı kitaplar satın alabileceğiniz gibi fen bilimleri, sosyal bilimler gibi alanları kapsayan yardımcı ders kitabı modellerini de sipariş edebilirsiniz. Müfredata uyumlu konu anlatımlı kitaplar şekil ve şemalarla bilgileri daha akılda kalıcı şekilde öğrenmenize yardım eder. Test kitabı çeşitlerinde yer alan karekodları akıllı cep telefonunuza okutarak video dersler alabilirsiniz. Soru çözümlerini video üzerinden izleyerek konu tekrarı yapıp yanlışlarınızı tespit edebilirsiniz. Çıkmış soruları içeren baskılarla geçmişte fen bilimleri testinde adaylara yöneltilen soruları görebilirsiniz. ÖSYM'nin tuzak sorularına da içeriklerinde yer veren soru bankaları ile dikkatinizi daha iyi toplamayı da öğrenebilirsiniz. Yapacağınız programlarla düzenli şekilde sınav çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Soru banklarını içeriklerindeki soru sayısına göre de sipariş edebilirsiniz. 1000 ya da 2000 soruluk kitaplarla çalışma programınıza uygun kaynak eserlerle çözüm pratiği yapabilirsiniz.

YKS Matematik ve Fen Bilimleri Kitapları Ne Kadar?

Akıllı tahtaya uyum sağlayan kitaplarla öğrencilere ders anlatan eğitimcilerin teknolojiden daha kolay şekilde yararlanabilmesi mümkün hale gelir. Yazar komisyonları tarafından hazırlanan soru bankaları ve konu anlatımlı kitaplar her bir bölümde adaylara ayrıntılı bilgiler vererek gerçek sınavda işlerinizi kolaylaştırır. Matematikle arası iyi olmayan öğrencilere matematiği sevdiren konu anlatımlı kitaplar formül ve şekillerle anlatımlarını güçlendirir. Sınava hazırlığın yanı sıra son sınıfta olan öğrenciler için okula yardımcı da olan kitaplar derslere başarılı şekilde çalışmanızı sağlar. Videolu konu anlatımlarına ve soru çözümlerine yer veren yardımcı ders kitabı çeşitlerinden satın alarak dijital teknolojilerin sağladığı avantajları da değerlendirebilirsiniz. Yolculuklarınızda kulaklığınızla konu tekrarı yapma şansı elde ederek zamanınızı verimli kullanabilirsiniz. Çek kopart yaprak testlerden satın alarak yanlışlarınızı hocalarınıza sorarken sadece ilgili testi yanınızda taşıyarak ağır yüklerden kurtulabilirsiniz. Her ders için ayrı bir soru kitabı kullanarak yayınevlerinin hazırladığı nitelikli testlerden çözebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

YKS Matematik & Fen Bilimleri

1800 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 46 / 1800 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?