3D Stickerlar

Gelişen teknolojinin dekorasyonla birleştiği noktada kendini gösteren 3D sticker modelleri, fark yaratan tasarımları ile yaşam alanlarına yenilik ve zenginlik katar. Üç boyutlu görünüm sunan bu dekoratif ürünler, kullanıldıkları alanlarda gerçekçi bir görünüm sergiler. Farklı zevkleri ve hayal güçlerini besleyen 3D stickerlar, zengin renk ve desen alternatifleriyle modern dekorasyonunen çok tercih edilen ürünleri arasında yer alır.

3D Sticker Modelleri

Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan aksesuarlar, yaşam alanlarında farklı bir atmosfer yaratmak isteyenler için farklı seçeneklerle karşınıza çıkar. Bu anlamda, en çok kullanılan dekorasyon ürünlerinden biri olan sticker'lar, gerek görünümleri gerekse de pratik ve dayanıklı olmaları açısından dekorasyonda öncelikli tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Sticker modelleri arasında en fazla kullanılanların başında 3D sticker tasarımları gelir. Daha çok duvarların dekorasyonunda öne çıkan bu ürünler, mobilya ve beyaz eşya gibi farklı alanların görünümüni değiştirmek amacıyla da tercih edilir. Mevsim temalı modellerden ağaç ve orman manzaralarına, niş görünüme sahip pencerelerden raf ve mobilya sticker'larına varıncaya dek pek çok seçenek sayesinde eviniz için hayal ettiğiniz ferah ve huzurlu görünüme kavuşmanız mümkün olur.

Salondan mutfağa, yatak odasından banyoya ve çocuk odasına varıncaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip 3D sticker modelleri, odalarda kendi zevkinizi yansıtan bir atmosfer yaratmanıza olanak tanır. Diğer sticker modellerine göre çok daha gerçekçi bir görünüm vadeden ürünler, yaşadığınız mekanlara canlılık katarken özgün tasarımları sayesinde de fark yaratır. Yaşam alanlarınızda renkli ve canlı bir hava yaratmak ve dekorasyonda yaratıcılığın sınırlarını zorlamak istiyorsanız 3D sticker modellerini tercih edebilirsiniz.

TV ünitesi, duvar ya da mobilyalarınızda kullanabileceğiniz sticker modelleriyle salonunuza şıklık katabilir; mutfağınız için tercih edeceğiniz tasarımlarla dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Çocukların sevdiği çizgi film karakteri, hayvan ve sevimli figürlerle tasarlanmış 3D sticker'lar ile çocuğunuz için istediğiniz renkli ve eğlenceli dekorasyonu yapabilirsiniz. Sıcak bir atmosfer vadeden ve odayı bir masal alemine dönüştüren üç boyutlu çocuk odası sticker'ları ile çocuğunuzun hem odasında keyifli vakit geçirmesine hem de hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz.

3D Sticker Fiyatları

Üç boyutlu sticker'lar, şık ve modern bir görünüm sağlamalarının yanı sıra kaliteli duruşlarıyla da dikkat çeker. Ev ya da ofislere renk ve hareketlilik katan ürünler, tüm alanı kaplayacak modellerin yanı sıra parçalar hâlinde bütünlenebilen formlarda da bulunabilir. Pencere 3D duvar sticker modelleri ise pencereden baktığınızda istediğiniz manzarayı görebileceğiniz tasarımlarıyla görenlerin beğenisini kazanır..

3D sticker modelleri, yaşadığınız mekanlarda dakikalar içerisinde farklı bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Bu şekilde sade tasarımlar, duvarlarınızda derinlik oluşturabilir. Temalı modellerle ise evinizde bir orman ya da deniz manzarasına sahip olabilirsiniz. Her zevke ve tarza uygun tasarımları ve geniş renk alternatifleri ile üç boyutlu stickerlar, dekorasyonda farklı bir boyut arayan herkese hitap eder. Malzemesi, baskı durumu ve kapladığı alan gibi özelliklerine bağlı olarak değişen 3D sticker fiyatları, farklı beklentileri karşılar.

PVC, kağıt ve plastik malzemelere şekil verilerek ya da katmanlama yapılarak üretilen üç boyutlu sticker'lar, gerçekçi bir görünüm sağlayan dekoratif ürünlerdir. Duvarlardan mobilyalara, dolaplardan aynalara pek çok yüzeyde değerlendirilebilen ürünler, kolaylıkla uygulanabilir olma özellikleri ile de evinizde ya da iş yerinizde istediğiniz dekoru oluşturmanıza yardımcı olur. Kendinden yapışkanlı olmaları sayesinde ekstra yapıştırıcı gerektirmeden kolay ve pratik bir şekilde uygulanan dekoratif ürünler, suya ve neme karşı dayanıklı olup yırtılmaz ve çizilmez yapıları ile de uzun süreli kullanım sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

3D Sticker Modelleri

927 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 25 / 927 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?