1987 yılında kurulan A4Tech; klavye, mouse, kulaklık, webcam gibi çevre birimi ürünleriyle dünya çapında tanınıyor. 4 yönlü tekerlek, V-Track, Light Strike Switch gibi patentli mouse ve klavye özellikleriyle dikkat çeken firma, kullanıcılara gerçek multimedya deneyimini yaşatıyor. A4Tech’in son teknoloji ürünleri, uygun fiyatlarıyla bütçe dostu bir nitelik de taşıyor.

A4 Tech KL-5UP Q Mini Multimedya USB Klavye

Mini klavye boyutunda olan A4 Tech KL-5UP Q, portatif özelliğiyle öne çıkıyor. A4 Tech’in en ince tasarımlarından olan klavye, 32 cm uzunluğunda ve 14.5 mm yüksekliğinde kullanıcıya sunuluyor. Özellikle masaüstünde kullanılmak için tasarlanmış A4Tech klavye, minimal tasarımıyla alandan da tasarruf yapmaya olanak veriyor.

Notebook ve portatif LCD monitörlerle tam uygunluk sağlayan A4 Tech KL-5UP Q klavye, yalnızca 1.5 cm ebadına sahip bulunuyor. Q Türkçe klavye düzeneği bulunan üründe, 6 adet kişiselleştirilebilir multimedya tuşu bulunuyor. Böylece e-posta gibi çeşitli multimedya araçlarına tek tuşla kolay erişim sağlanabiliyor.

A4 Tech G-9200 Kablosuz Klavye ve Mouse

19 tane internet ve multimedya tuşu bulunan A4 Tech kablosuz klavye, kullanıcıya tek bir araç üzerinden artırılmış hakimiyet yaratıyor. Özellikle çoklu çalışmalarda kolaylık sağlayan multimedya tuşları, tek tuşla farklı uygulamalara ve interaktif arayüzlere hızlıca geçiş yapılabiliyor. Q Türkçe klavyeye sahip olan model, numeric keypad üzerinde mouse fonksiyonlarını içeriyor.

Glass Run teknolojisiyle üretilen A4 Tech G-9200 mouse, tozlu cam yüzeylerinde dahi takılmadan kullanılabiliyor. 16 in 1 özelliğiyle mouse sağ tuşuna yazılım aracılığıyla 16 farklı işlev atanabiliyor. Bu bakımdan mouse çalışma şekli, kullanıcının alışkanlıklarına ve sıklıkla kullandığı araçlara göre de düzenlenebiliyor.

A4 Tech 9500F Kablosuz Multimedya Set

A4 Tech klavye 9500F klavye ve mouse ikilisi bir multimedya seti olarak dikkat çekiyor. Kablosuz mouse ve klavyeden oluşan set, yüksek hassasiyetli kontrolleriye kullanıcıya kolaylık sağlıyor. 9500F'in çevreyi rahatsız etmeyen sessiz klavyesi, hem yumuşak yapısıyla kullanıcının parmağını yormuyor hem de yazma deneyimini keyifli bir hale getiriyor. A4 Tech 9500F klavyede E-mail, Media Player, hesap makinesi, ses kontrolleri gibi menülere kolay erişim sağlayan tuşlar bulunuyor. Bu tuşlar F1 ile F11 arasında sıralanarak kullanıcıya fonksiyonel avantaj sağlıyor.

Mouse’da bulunan yeni V-Track teknolojisi sayesinde imleç kullanımı kolaylaşıyor. Yataktan mermere, kürklü yüzeylerden hafif tozlu camlara kadar pek çok farklı yüzeyde zorlanmadan kullanılabilen mouse, kullanıcıya akıcı bir kontrol veriyor. RF senkronizasyon teknolojisi bulunan mouse, bilgisayarın USB portunun hızıyla uyum içinde çalışarak kesintisiz bir kontrol gücüne ulaşıyor. Ayrıca A4 Tech 9500F kablosuz setiyle beraber gelen Screen Capture yazılımı, görüntü yakalama, sunum kalemi, USB bildirim hızı gibi ofis ve diğer araçların niteliklerini artırıyor.

A4 Tech 9300H F-Tr Klavye ve Mouse

A4 Tech 9300H F-Tr klavye ve mouse 2.4 Ghz değeriyle öne çıkıyor. F Türkçe klavye olan ürün, 19 adet internet ve multimedya aracı tuşu içeriyor. Böylece kullanıcıya klavye üzerinde maksimum kontrol veriliyor. 15 metreye kadar kapsama alanı bulunan setin, kablolu teknolojiyi aratmayacak kadar rahat bir akıcılığı bulunuyor. İçinde bulunan gizli sensör sayesinde klavye kir, toz ve sıvıya karşı da korunuyor.

Düşük enerji harcayan yapısıyla dikkat çeken set, özel bir yazılımla desteklenerek anlık pil durum göstergesini de kullanıcıya sunabiliyor. Ayrıca kullanıcının kişisel tercihlerine göre ayarlayabildiği pil durum seviyesi aşıldığında anlık pil uyarısı yapılıyor. Bununla beraber klavyede 125, 250, 500 Hz olmak üzere 3 değişik USB bildirim hızı bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

A4Tech Klavye

130 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Klavye
Klavye
Klavye & Mouse Setler
Klavye & Mouse Setler
Klavye
Klavye
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Klavye Tipi
Toplam 24 / 130 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/a4tech