Masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar, artık pek çok insanın üretken yaşamının bir parçasını oluşturuyor. En karmaşık işlerin bile üstesinden gelmenizi sağlayan bilgisayarlar, farklı aksesuar ve donanımlarla çalışıyor. Masasüstü bilgisayarınızı etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayan donanımların başında ise klavyeler geliyor. Bilgisayarlar konusunda uzman teknolojiler geliştiren Acer, cihazlarınızdan maksimum performans elde etmenizi sağlayan ergonomik klavyeler de üretiyor. Oyun için özel olarak üretilen klavyelerden kablosuz modellere kadar geniş bir çerçevede sunulan Acer ürünlerle maksimum işlevsellik kapasitesine erişebilirsiniz. Acer klavye fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve kampanyalara göre farklılık gösteriyor. Siz de hemen şimdi tek bir tıkla dilediğiniz Acer klavyeyi keşfedin!

Acer PC Klavyeleri: Şık ve Fonksiyonel Tasarım

  • Acer bilgisayar klavyeleri çeşitli seçenekleriyle herkesin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.
  • Bu klavyeler en yeni bilgisayar teknolojisi kullanılarak üretiliyor.
  • Acer PC klavyeleri son derece dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabiliyor. 
  • Son teknolojilerle geliştirilen klavyeler, üstün işlevsellik sağlıyor.
  • Her bütçeye ve ihtiyaca uygun Acer klavye modelleri bulunuyor. 

Klavyeler, tüm bilgisayar sisteminin ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor. Son teknolojiler kullanılarak üretilen Acer PC klavyeleri, çeşitli kategorilerde sınıflandırılıyor. Marka aynı zamanda kurumsal sosyal sorumluluğunu da yerine getirmeye çalışarak doğal kaynakların akıllıca kullanılmasını sağlayan ürünler yaratıyor. Ayrıca geliştirdiği ürünlerin çevre üzerindeki etkisini azaltmaya odaklanıyor. Acer PC klavyeleri, USB ve Bluetooth bağlantısını destekleyen çok çeşitli modelleri içeriyor. Marka, inovasyondan büyük ölçüde ilham alarak çift dil özelliği ile gibi çeşitli modeller sunuyor. Örneğin, İngilizce - Türkçe, İngilizce - Fransızca veya İngilizce - İtalyanca gibi farklı dilleri algılayan bazı klavyeler sayesinde dilediğiniz dilde işlem yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca bazı Acer klavyelerin, daha da şık ve çekici olmasını sağlayan lazerli harflerle oluşturulmuş ince bir dış kısmı bulunuyor.

Her İhtiyaca Uygun Klavye Modelleri

Acer, kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak farklı işlevleri olan klavye modelleri sunuyor. Oyun tutkunları için geliştirilen özel Acer gaming klavyeler, optimum hareket kabiliyeti için kesintisiz destek sunuyor. Oyun içi sürprizlere istediğiniz hızda cevap vermenizi sağlayan klavyeler, tam tuş geçişi, hassas ve kesintisiz oyun için doğru zamanda aksiyon almanızı sağlıyor. İnce ve şık Wireless Acer klavyeler, dahili sarj edilebilir pili sayesinde kablosuz özelliklerle çalışıyor. Bluetooth bağlantı desteği ile çalışan bu klavyeler hareket özgürlüğü sağlaması bakımından da avantaj sunuyor. LED arka plan aydınlatması olan klavye modelleri ise masanızda oldukça estetik ve şık görünümler elde etmenize aracılık ediyor. Tüm Acer klavye modelleri, elinizin ergonomisine uygun ve yumuşak şekilde harekete geçen yapısıyla dikkat çekiyor. 

Bilgisayar Teknolojileri Uzmanı: Acer

Acer, teknoloji konusunda uzmanlaşmış çok uluslu bir elektronik ve donanım üretim şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 1976 yılında kurulan şirket, kısa sürede yenilikçi ve üstün ürünleriyle uluslararası pazarında yer bulmuştur. Acer; masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, PC klavyeleri, tabletler, depolama aygıtları, sunucular, ekranlar, sanal gerçeklik aygıtları, akıllı telefonlar ve çevre birimlerini içeren bir dizi elektronik ürün sunuyor. Şu anda, marka 160'tan fazla ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. Acer, müşterilere ve işletmelere yeni fırsatlar sunmak için yazılım, donanım ve hizmetlerini birleştirerek yeni boyutlar açmaya odaklanıyor. Acer bilgisayar klavyeleri, marka vizyonu ile aynı doğrultuda üretilerek kullanıcılara son teknoloji çözümlerle ihtiyaçlarını en işlevsel şekilde karşılayabilecekleri alternatiflerden oluşuyor.

Acer klavye fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Siz de hemen şimdi kablosuz modellerden oyun klavyelerine kadar dilediğiniz Acer ürünü tek bir tıkla ve kampanya ayrıcalıklarıyla satın alabilmek için acele edin!

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Acer Klavye

4 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Klavye
Klavye
Klavye
Klavye
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Fiyat Aralığı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
Örgü KabloElektrik akımını iletmede kullanılan, üzeri yalıtkan bir maddeyle kaplı iletken tellere kablo denir. Bir kablonun uzun süre dayanıklı ve sorunsuz kullanımı adına dış etkenlerden korunması oldukça önemlidir. Örgü kablo türünde kullanılan kaplama yöntemi, kabloların en iyi şekilde izole edilebilmesi amacıyla kullanılır. Kablolar izole edilmedikleri takdirde elektromanyetik alana maruz kalır. Bu durumda kablodan geçen sinyal bozulabilir, kablonun içinde bulunduğu sistem aksayabilir ya da tamamen çalışmaz hale gelebilir. Kablolarda ekranlama olarak da adlandırılan çeşitli izolasyon yöntemleri ise bu tür durumların olma olasılığını ortadan kaldırır. Yüksek iletkenlik değerine sahip, kabloyu dış elektriksel cisimlerden koruyacak bir kılıf türü, arıza ve yıpranmaların önüne geçmede birebirdir. Kablolarda temel kaplama yöntemleri sargı, folyolama ve örgüdür. Örgülü kaplama yönteminin en büyük faydası kablonun fiziksel dayanıklılığını artırmak olarak öne çıkar. Örgü kabloda elektrik sinyali korunduğu gibi iletişim de çok daha kaliteli ve güvenli hale gelir. Esneklik kazanan kablo çok daha rahat hareket ettirilir ve sert bir şekilde büküldüğünde dâhi zarar görmez. Örgü kablolarda kabloyu kapsama oranı %40 ile %98 arasındadır. Bu da izolasyon kalitesini artırır. Örgülü kaplama yöntemi her çapta tele uygulanabildiği gibi özellikle otomasyon ve robotik alanlarında kullanılan kablolarda daha çok tercih edilir. Bir diğer kaplama yöntemi ise örgü ve folyonun bir arada kullanıldığı koruma yöntemidir. Örgü folyo kombinasyonunda izolasyon oranı %100'dür. Örgü ve folyonun birlikte kullanılması mekanik dayanıklılığı artırır. Bunun yanı sıra kablo içerisinde yer alan teller çok daha etkili şekilde kavranmış olur. Örgü kablolarda fiber örgü ya da tekstil örgü gibi kılıf malzemeleri kullanılabilir. Farklı renklerde olabilen örgü kablo çeşitleri hem dekoratif hem de hafif olmalarıyla da oldukça kullanışlıdır.
Detaylar
KablosuzKablosuz ifadesi temelde kablo olmadan veri alıp gönderebilme özelliğine işaret eder. Akıllı ev sistemleri, otomobiller, otomatik sulama veya endüstriyel otomasyon sistemleri gibi birçok uygulamada kullanılan kablosuz özelliği, internet erişimi için de yaygınca tercih edilir. Teknolojik cihazların birbirleriyle irtibatını sağlamak adına tesis edilen internet alt yapısı, karmaşık ve büyük bir ağdır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan yerel bilgisayar ağları kablolu LAN ve kablosuz WLAN olarak ikiye ayrılır. Özellikle mobilitenin önemli olduğu dizüstü bilgisayarlarda veya akıllı cep telefonlarında kablosuz bağlantı özelliği yer alır. Bu haberleşme yöntemi modem üzerindeki antenlerle cihaz bünyesinde bulunan kart arasında gerçekleşir. Kablosuz haberleşmenin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için cihazla modemin uyumlu olması ve erişim şifresinin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Wi-Fi şeklinde de anılan kablosuz özelliği dünya çapında bazı standartlar kapsamında geliştirilmiştir. Bu standartlar The Institute of Electrical and Electronic Engineers (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) tarafından belirlenir. IEEE 802.11b standardı 2.4 GHz frekansında 11 Mbps hızla veri aktarımını mümkün kılar. Daha sonra geliştirilen IEEE 802.11g standardında ise kablosuz iletişim yine 2.4 GHz frekansında fakat ortalama 22 Mbps hızla yapılır. 2.4 GHz frekansını kullanan kablosuz cihazların çok sayıda olmasından dolayı tek bir yerde aynı anda birçok kablosuz bağlantı olabilir. Bundan dolayı Wi-Fi internet bağlantısı elektromanyetik girişimden etkilenerek bozulabilir. Kapsama alanını genişletmek ve veri aktarım performasını artırmak amacıyla kullanılmaya başlanan 5 GHz frekansı 2.4 GHz yayın kalabalığından da kurtuluş sağlamıştır. IEEE 802.11n standardı da MIMO (Multiple Input, Multiple Output) teknolojisi sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarını aynı anda kullanmayı mümkün kılmıştır. Dual band yayın da denilen bu yöntemle yaklaşık 130 Mbps veri aktarım hızına ulaşılabilmektedir. IEEE 802.11ac standardı ise sadece 5 GHz frekansında yayın yapmasına rağmen 1.3 GHz gibi çok yüksek değerde bir bant genişliği kullanabilir.
Detaylar