Adem Koç Plastik

Adem Koç Plastik markasındaki ürünler tamamı kendi projesinde yer alan ve AR-GE çalışmalarıyla üretilen ürünlerdir. Üretim yelpazesi çok geniş ve kapasitesi de çok yüksek olan Adem Koç markasının farklı ürün seçenekleri vardır. Bol model, şekil ve renk seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara hitap eden ürün grupları yer almaktadır. Bu marka, plastik mobilya aksesuarları ve bağlantı ekipmanları sektöründe öncüdür. Adem Koç Plastik markası, 1997 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana sektör deneyimi ile her türlü ihtiyaca yanıt vermeyi başarmıştır. Adem Koç markası farklı sektörel ihtiyaçlara yön vermektedir. Adem Koç Plastik baza ayağı farklı materyaller kullanılarak imal edilmektedir. Baza ayakları, hermes ayak çizgili, koltuk ayağı, alüminyum baza ayağı ve metal baza ayağı olarak seçeneklere ayrılır. Farklı kullanım alanlarında kullanılabilecek şekilde tasarlanan birçok baza ayağı modeli bulunmaktadır. Alüminyum baza ayakları, koltuklarda kullanılabilmektedir. Farklı renklerde ve özelliklerde tasarlanan baza ayakları, fiyat olarak da aynı oranlarda değildir. Baza ayakları kadar kanepe ayakları da sık satın alınan ürünlerden bir tanesidir. Koltuk ve kanepe ayakları, farklı koltuk takımlarına uygun olarak üretilir. 

Baza ayaklarının yanı sıra, farklı bağlantı ekipmanları da Adem Koç Plastik markasının ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Polymed askılık ve benzeri aparatlar da markanın ürün gamı içinde bulabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir. Aynı zamanda, baza ve kanepe ayaklarının ayarlanabilen özellikte olan modelleri de vardır. Ayarlı metal ayaklar bu ürünlerden bir tanesidir. Her baza ve kanepe ayağının özelliği birbirinden farklıdır. 16’lık, 19’luk, 42 ve 51’lik gibi farklı ölçülere sahip olan baza ayakları da seçenekler arasındadır. Ayarlanabilen baza ayaklarının tablalı olarak tasarlanan modelleri de vardır. Dolayısıyla bu anlamda ihtiyacınız olan baza ayağı modelini markanın ürün yelpazesi arasından satın alabilmeniz mümkündür. Adem Koç Plastik baza ayağı kanepe ayağı satışı yapan seçkin bir markadır. Ancak baza ve kanepe ayaklarının üretim şekli ve boyutu birbirinden farklıdır. Baza ve kanepe ayaklarının malzeme yapısı ve boyutu da aynı değildir. Çünkü farklı kanepe ve baza modellerine uygun olarak tasarlanan kanepe ve baza ayakları bulunmaktadır. Bu ürünler ile bazanızın ya da kanepenizin eskiyen ya da kaybolan ayaklarını tekrar takabilirsiniz. 

Adem Koç Plastik Ürün Grupları 

Adem Koç Plastik yer sofrası ayağı 19 cm ürünü de markanın satışa sunduğu aparatlardan bir tanesidir. Yer sofrası ayağı metal malzemeden üretilmiştir. Katlanabilir sofra ayağı olarak satışa sunulan bu ürün oldukça işlevseldir. Yer sofrası ayağı 20*20 mm profilden imal edilmiştir. Aynı zamanda, bu sofra ayağının üstü de paslanmaz krom kaplamadan imal edilmiştir. Ayaklarının plastik bölümü tablaya 4 adet vida ile montajlanmaktadır. Ayakların doğal korozyona karşı dirençli olduğunu da söyleyebiliriz. Kaplamasından dolayı ise herhangi bir kararma ve paslanma yapmayacaktır. Ürünün metal bölümü ise 21 cm boyutundadır. Ayağın üst bölümünde yer alan tablaya bağlanacak aksam ise 1. Kalite sert plastikten imal edilmiştir. Bu ürün yer sofralarında katlanır sofralar ve yer masasında kullanıma uygundur. Yer sofrası ayağını montajlayabilmek için ürünün yanında vidalar gönderilmektedir. Adem Koç Plastik markasında ara takoz ürün gruplarını da bulabilirsiniz. Ara takozların farklı boyutlarda tasarlandığını söyleyebiliriz. 1,2, 1 ve 2 mm gibi boyutlar, ara takozların ürün gruplarında yer almaktadır. Çelik ranza takozu, anfi takozu, dış ara bağlantı aparatı şeklinde satın alabileceğiniz takoz modelleri seçenekler arasındadır. 

Adem Koç Plastik, burç gövde, ayarlı vazo tablalı ayak, plastik ayak, yükseklik ayarlı ayak, kare ayarlı dolap ayağı gibi birçok ürün grubunu da satışa sunmaktadır. Bunun yanı sıra, Cıvata, somun ve pullar da markanın ürün gamında yerini alır. Farklı plastik aksamlar da Adem Koç Plastik üzerinden satın alabileceğiniz ürünlerdir. Sıkma somunlar, solen sağ sol, oynar kafa, ikili bilezik, düğme plastik, plastik kurt ağzı, elips pim ve oval pim gibi birçok ürün grubu seçenekler arasındadır. Cıvatalı ayaklar da Adem Koç Plastik markasından satın alabileceğiniz aparatlardır. Vazo, bingo düz, tırtıllı vida, düz ayak şeklinde satışa sunulan cıvatalı ayaklar farklı ihtiyaçlara yön vermektedir. Kare ve dikdörtgen formda tasarlanan dış plastikler ise farklı boyutlarda tasarlanan ürünlerdir. Plastik tekerler, PP sandalyeler, Pullar, PVC’ler, sıkmalar, stat koltukları, tapalar da Adem Koç Plastik üzerinden satın alabileceğiniz ürün gruplarını oluşturmaktadır. Adem Koç Plastik Sehpa Ayağı krom malzemeli ürün de sehpa ayağı ihtiyacınızı karşılayacak bir üründür. Bu ürün, sehpaların yanı sıra, baza, koltuk, kanepe gibi ürünlerin ayağına da kullanılabileceğini söyleyebiliriz. Ürünlerin metal kısmı parlak krom kaplamalı olarak tasarlanmıştır. Ayak kısmında yer alan bingosu sayesinde ise kesintisiz olarak parlak görünümün devam edeceğini söyleyebiliriz. Kanepe ve bazaların altında krom sehpa ayakları muhteşem bir görünüme sahip olacaktır. 

Adem Koç Plastik Ürün Fiyatları 

Adem Koç Plastik dolap ayağı fiyat aralıkları oran olarak birbirinden farklıdır. Dolap ayakları farklı malzeme ve materyaller kullanılarak imal edilir. Bu nedenle, farklı fiyatlarla satışa sunulan aparatlardır. Dolap ayaklarının yanı sıra, metal ayaklar, tablalı ayarlı ayaklar, ünite ayakları ve yükseklik ayarlı ayaklar da seçenekler arasındadır. Bütün bu ürünlerin malzeme yapısı ve kullanım alanı doğrultusunda fiyatlandırıldığını söyleyebiliriz. Genel olarak, Adem Koç Plastik markasındaki ürün grupları uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulan ürünlerdir. Markanın ürün gamında yerini alan koltuk ayakları da farklı ölçülerde tasarlanmıştır. Bu durum, Adem Koç Plastik koltuk ayağı fiyatları üzerinde değişikliklere sebep olur. Koltuk ayakları, krom malzemelerden üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin cıvata uzunluğu ve ürün boyu birbirinden farklıdır. Buna bağlı olarak, koltuk ayağı fiyatları değişken olarak satışa sunulur. Koltuk ayaklarının, bazalarda da kullanılabilme özelliği vardır. Kalın ve ince dişli olarak tasarlanan koltuk ayakları, farklı baza ve koltukların ayaklarına uyum sağlayacak çeşitliliktedir.

Eskiyen koltuk ayaklarının yenisiyle değiştirilmesi için eski ayağın vida çapının hesaplanması gerekir. İhtiyaca göre kalın diş ya da ince diş olarak satın alabileceğiniz koltuk ayaklarının fiyat aralıkları da farklı oranlardadır. İnce dişli koltuk ayakları cıvata çapının metre ya da cetvel ile ölçülebilmesi mümkündür. Kalın dişli olarak tasarlanan koltuk ayakları ise cıvata çapı daha büyük olan ürünledir. Bu ürünler, 15 cm, 12 cm ve benzeri uzunluklarında tasarlanmaktadır. Bu uzunlukları ise ihtiyacınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. 

Adem Koç Plastik Nasıl Bir Markadır? 

Başta plastik olmak üzere, mobilya aksesuarları, metal aksesuarlar ve benzeri ürün satışını yapan seçkin bir markadır. Ürünlerinin 1. Sınıf kalitede olması uzun ömürlü bir şekilde plastik ve metal ürünleri kullanabilmenize olanak sağlayacaktır. 

Adem Koç Plastik Markasında Hangi Ürünler Var? 

Adem Koç Plastik, ara takozlar, Ay plastik, ayarlı ayaklar, bağlantı aparatları, baza ayakları, somun, pul ve civatalar, cıvatalı ayaklar, elips iç plastikler, ızgaralar, kutu kelebekler, L takozlar ve L ayaklar gibi ürün gruplarını satışa sunan bir markadır. 

Adem Koç Plastik Ürün Fiyatları Nasıldır?

Kaliteli ürün satışı yapan Adem Koç Plastik, uygun fiyat aralıklarıyla ürün satışı yapmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...