Adore Ofis Mobilyaları

Şık ve fonksiyonel tasarımları ile göz dolduran Adore Ofis Mobilyaları, ofis için ihtiyacınız olan her türlü materyali geniş içerikli bir seçkide sunuyor. Çalışma masası üniteleri, tekli ve çoklu fonksiyonel parçaları ile keyifli ve işlevsel bir çalışma alanı yaratmanıza imkan sağlıyor. Farklı kullanım amaçları için tasarlanmış büro koltukları, yönetici koltuğu ve oyun koltuğu modelleri, şık tasarımları ve birbirinden ayrıcalıklı tasarımları ile öne çıkıyor. Ürünlerin üstün kalite standartlarındaki materyal seçimleri, uzun ömürlü olması ve dayanıklılığı üzerinde etkili rol oynuyor. 

Oyun Tutkunlarına Özel Tasarımlar

Uzun süre bilgisayar başında geçirilen zamanlar için tasarlanmış ve vücudunuzun ideal duruşunu destekleyen oyuncu koltuğu modelleri, şık ve kullanışlı tasarımları ile dikkat çekiyor. Rahat oturma minderi ve sırtınızı ergonomik bir biçimde destekleyen tasarımı, oyun deneyimini daha keyifli hale getiriyor. Yeni nesil oyun koltuğu modellerinde kullanılan speaker ve wi-fi sistemleri, eş zamanlı olarak oyundaki ses ve titreşimleri hissetmenizi sağlıyor. Bluetooth bağlantı noktası ile zenginleştirilen ayrıcalıklı tasarımı, ürünlere oyuna interaktif olarak bağlantı kurabilme imkanı sağlıyor. Oyun için mouse, joystick ve klavye kullanımında kollarınızı destekleyen konforlu kolçak tasarımı, ürünün kullanımına ekstra rahatlık ve fonksiyonellik kazandırıyor. Ayarlanabilir yüksekliği ve sırt açısı ile dilediğiniz konuma getirilen oyuncu koltuğu çeşitleri, tekerlekli döner sandalye stili tasarımıyla da eğlenceli bir kullanım deneyimi sunuyor. 

Modern ve Şık Ofis Mobilyaları

Çarpıcı tasarımları ile modern ofislere şık bir dokunuş sağlayan Adore ofis mobilyaları, keyifli bir çalışma ortamı sunuyor. Ofis masaları, kullanım alanlarına göre farklı büyüklük ve özelliklerle tasarlanıyor. Sekreterya bölümü için tasarlanmış ofis masası modellerinde, büyük alan ihtiyacını gidermek için düşünülmüş köşe üniteleri, farklı büyüklüklerde masa çeşitleri gibi birçok ürün modeli bulunuyor. Kırtasiye ve küçük objeleri bir arada tutmak için kullanabileceğiniz masa altı keson ünitelerini, seçtiğiniz mobilyanın rengine göre tercih edebilirsiniz. Dosyalar, A4 kağıtları ve daha birçok ofis malzemesi için kullanabileceğiniz kapaklı ve çekmeceli ofis dolapları, şık tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Raflı üniteler dosya ve klasörler için fonksiyonel birer saklama alanı oluştururken çekmeceli dolaplar, açıkta bulunmasını istemediğiniz tüm malzemeleriniz için güvenli bir saklama alanı oluşturuyor. Bekleyen misafirleriniz için tasarlanmış rahat ve şık bekleme koltukları, zarif modelleri ile dikkat çekiyor. Ofisinizde ve bekleme salonlarında kullanılmak üzere üretilmiş ofis sehpası modelleri de tüm ofis mobilya sistemleri ile kusursuz bir uyum sergiliyor. 

Adore Ofis Mobilyaları Fiyatları

Çalışma masası, ofis koltuğu, oyuncu koltukları gibi sayısız ürün modelinin yanı sıra kitaplık olarak tasarlanmış ve çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz şık tasarımlar da geniş bir seçkide sunuluyor. Kitaplık modelleri seçmiş olduğunuz ofis mobilyasının stiline ve renk özelliklerine göre tercih edilebiliyor. Ofis içinde dosya rafı olarak da kullanabileceğiniz kitaplık modelleri, aksesuar sergilemek ya da kitaplık amaçlı olarak da işlev sağlıyor. Farklı boyut ve yüksekliklerde tasarlanmış kitaplık çeşitleri, tamamen açık raflı ya da kapaklı tasarımlar arasından seçilebiliyor. Tamamı kapalı olarak tasarlanmış kitaplık modellerini, klasörlerinizi ve değerli evraklarınızı saklamak için tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, bazı bölümleri kapaklı ve bazı bölümleri açık raf olarak tasarlanmış kitaplık modelleri de seçkinin en çarpıcı ürün modelleri arasında yer alıyor. 

Adore ofis mobilyaları, üstün kalitesi ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Ürünlerin fiyat seçenekleri, seçmiş olduğunuz mobilyanın işlevi, ürün özellikleri ve modeline göre farklılık gösteriyor. Masalar, kitaplık ve sehpa gibi ahşap materyal ile üretilmiş mobilyalar, ürünlerin doğal ya da suni kaplama oluşuna veya büyüklüğüne göre fiyatlandırılıyor. Ofis ve oyun koltuğu seçenekleri ise ürünlerin fonksiyonel tasarımlarına göre fiyat alternatifleri içeriyor. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Adore Ofis Mobilyaları

Oyuncu Koltuğu
Oyuncu Masaları
Ofis Koltukları
Ofis Masaları
Ofis Dolapları
Ofis Sehpası
Kitaplık
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 52 ürün
DSACategoryId/2147483643/15312/adore