EGR Borusu

Araba EGR borusu, egzozda oluşan gazı tekrardan araç silindirlerine yönlendirerek arabada yanma ile oluşan fazla sıcaklığı düşüren gaz geri çevrim sisteminin ana parçası olarak ön plana çıkıyor. Çalışma prensibi ile çevreye zarar ve tehlike oluşturabilecek gazların etkisini azaltan ve kontrol altında tutan sistem, hem benzinli hem de dizel motorlu araçlarda sıklıkla kullanılıyor. Kategori altında farklı araç ve motor tiplerine uygun araba EGR borusu ürünleri sizlerin beğenisine sunuluyor. İçten yanmalı motorlarda oluşan temel kirletici gazların resirkülasyonunu sağlayan EGR modelleri aracınızın sağlığı için de oldukça önemli bir parça olarak dikkat çekiyor. Arabaların yanma bölümlerinde, yanmayan oksijeni egzoz gazından ayrıştırarak gaz resirkülasyonunu sağlayan ürün, motora giren fazla oksijen yoğunluğunu düzenliyor.

EGR borusu arabaların egzoz sistemi için büyük bir önem taşıyor. Araçların yarattığı çevre kirliliğini azaltıcı etkiye sahip olan ürün aynı zamanda motor performansını da artırarak araba kullanıcılarına daha iyi bir sürüş keyfi imkanı sunuyor. EGR borusu tıkandığında veya arızalanarak istendiği gibi çalışmadığında araba performansının azalması ve hatta arabanın hiç çalışmaması gibi durumlara yol açabiliyor. Kategoride yer alan yüksek kalite EGR boru ürünlerinden birini kullanarak aracınızı istenmeyen durumlardan koruyabilirsiniz. Zararlı gaz emisyonlarını engelleme özelliğine sahip EGR borusu ürünleri arasından aracınızda kullanıma uygun olan bir modeli tercih ederek arabanızın motor ömrünü uzatabilirsiniz. Motor yanma odalarının ısısını dengeleyerek egzoz ile motor arasında bir köprü görevi gören EGR borusunun dayanıklı ve son araç teknolojilerine uygun modellerini kategori içinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Araç egzoz sisteminde gaz sirkülasyonu sağlayarak motorun tam kapasite çalışmasına yardımcı olan EGR borusu, aynı zamanda aracın egzoz borusunun fazla ısınmasına engel oluyor. Arabanızı uzun kilometreler boyunca sağlıklı bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyan yüksek kalite EGR borusu ürünleri ile aracınızın zorlu yol koşullarında daha az zorlanmasını sağlayabilirsiniz.

Araba EGR Borusu Fiyatları

Araba EGR boruları zaman içinde kurum nedeniyle tıkanma gibi problemlere karşılaşabiliyor. Sorunlu çalışan borunun temizlenmediği veya değiştirilmediği durumlarda araç mekanik aksamında giderilmesi güç ve maliyetli arızalar meydana gelebiliyor. Kategoride tüketicilere sunulan, benzinli veya dizel arabanızın motoru ile uyumlu çalışabilecek yüksek kalite EGR borusu modellerinden birini aracınıza monte ederek egzoz sisteminin kurum yapmasını engelleyebilirsiniz. Doğru zamanlarda yapacağınız bakım ile aracınızın yeni EGR borusunu uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. İleri derecede EGR borusu tıkanmalarında arabanızın motor performansı oldukça düşebilir hatta arabanızı çalıştırmakta dahi zorlanabilirsiniz. Araç muayenesinden geçebilmek için de araçta iyi çalışır durumda olan bir EGR borusunun bulunması gerekiyor. Arabalarda gaz dengesini sağlayan EGR borusunu belli aralıklar ile değiştirerek uzun vadede arabanızın mekanik sistemini rahatlatabilir, daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz.

EGR borusunun sorunlu çalışması genellikle araba motorunun zorlanarak veya sarsıntılı bir şekilde çalışması şeklinde kendini gösterir. Söz konusu arıza ve tıkanıklıklar arabaların yakıt tüketimini oldukça artırarak kullanıcıların yakıt maliyetlerini hızlı bir şekilde katlayabilir. Aracın çekiş gücünü düşüren EGR borusu tıkanıklıkları, arabanız ile rampa çıkmanızı oldukça zorlaştırabilir ve sürüş halindeyken arabanızın teklemesine neden olabilir. Sürüş güvenliğini de tehlikeye sokan durumlardan kendinizi ve aracınızı korumak için sağlam ve dayanıklı EGR borusu ürünlerini kullanabilir, trafikte güvenli sürüş keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Kategoride sizlerin beğenisine sunulan her bütçeye uygun araba EGR borusu fiyatları ile aracınızda kullanabileceğiniz bir modeli kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş EGR borusu ürünleri ile hem arabanızın performansını artırabilir hem de ömrünü uzatabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araba EGR Borusu

180 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 180 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/60008478