Yağ Soğutucu

Düşük ya da yüksek devirlerde uzun süre çalışan motorların, yağlarını daha uzun süre kullanmanızı sağlayan araba yağ soğutucu çeşitleri, arabanızın motor gücünü daha sağlıklı ve etkin kullanmanıza yardımcı oluyor. İçten yanmalı bir motorla çalışan araç modellerinde, soğutma sıvısının pompalandığı silindir ya da motor bloğu boyunca etkin bir soğutma sağlayan modeller, antifriz ile karıştırılmış akışkan bir çözüm sunuyor. Radyatöre taşınan ısının, aracınızın önemli aksamlarına ya da hayati parçalarına zarar vermesinin önüne geçen yağ soğutucu modelleri sayesinde aracınızın sağlığını garanti altına alabilir, etkin ve keyifli bir yol tutuşu sağlayabilirsiniz.

Motorların aşırı yüklenmesi, akşamların aşınması ya da arabanın hayati fonksiyonlarını kaybetmesi gibi durumlar ile savaşmayı amaçlayan araba yağ soğutucu modelleri, farklı motor tipleri için de etkin bir çözüm sunar. Gerek aracınızın motor tipine gerekse ihtiyacına göre çeşitlendirilmiş ve geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulan modeller arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, yol tutuş gücünüzü maksimuma çıkarabilirsiniz.

Aracınızın içerisinde dolaşan basıncı dengelemeyi amaçlayan modeller, aynı zamanda mekanik akşamların sürtünme gücünü hafifletmeyi amaçlıyor. Daha uzun süreli bir kullanım sağlayan ve motorunuzun parçalarını koruyan araba soğutucu modelleri, yağın sıcaklık seviyesini dengeleyerek, hem tekerlek çekiş gücünü hem de seyir halindeki aracın motor parçalarının yağlanmasını etkin ve pratik bir hale getiriyor. Aşırı hararetlenme, motor suyunun ısınması ya da radyatörün işlevini yitirmesi gibi durumlar için etkin bir çözün sunan modelleri rahatlıkla motor tipinize göre seçebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güneşli bir yaz gününde, uzun süreli motor çalışmasında ya da rampalı ve çekiş gücü yüksek yollarda ortaya çıkan motor ısınmasına etkin bir çözüm sunan modeller, daha uzun süre dayanan elektronik aksamlar elde etmenizi amaçlıyor. Kayışların ve fanların sürtünme katsayısını düşüren, sıcak yağ üretimi ile baş eden ve buna paralel olarak yağlanma seviyesinde artışa sebep olan modeller sayesinde, motorunuzu her zaman optimal bir yağlama düzeyinde tutabilir, yol ve hava koşullarından bağımsız bir şekilde sürüş keyfinize devam edebilirsiniz.

Araba Yağ Soğutucu Fiyatları

Aracın ızgaralı bölümüne monte edilmiş radyatör ile koordineli çalışan ve radyatörden geçen sıvıyı düzenli olarak kontrol eden araba yağ soğutucu modelleri, motor arızalarına da etkin ve pratik bir çözüm sunar. Aşırı sıcaklıktan dolayı kaynayan motor suyunun verebileceği olası zararları minimuma indiren ve kapalı bir sistem içerisinde hareket eden yağın sıcaklığını dengeleyen modeller sayesinde, etkin ve kaliteli bir motor gücü elde edebilir, yollarda meydana gelebilecek arızaların önüne geçebilirsiniz.

Motor bloğunun içerisinde bulunan şanzıman, debriyaj ya da krankın sağlıklı bir şekilde çalışmasını amaçlayan araba yağ soğutucu modelleri, içeride dolaşan yağı radyatörün mekanizmasından geçirerek, soğutmayı amaçlıyor. Soğuyan yağın, motoru soğutması prensibi ile çalışan ürünler arasından, aracınızın markası ve modeli ile uyumlu yağ soğutucu modellerini inceleyebilir, araba yağ soğutucu fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Özellikle rölanti ayarından uzun süre kalan motorların başına sıklıkla gelen yağ ısınması, araba yağ soğutucu modelleri ile etkin bir şekilde kontrol altına alınabilir bir hale geliyor. İşlemlerinizi halletmek için arabanızı uzun süre çalışır hale bıraktığınızda, trafiğin yoğun olduğu ve sık sık durakladığınız caddelerde ya da yol bulmaya çalıştığınızda başınıza gelebilecek uzun süreli rölanti halinin ortaya çıkaracağı yağ ısınmasının önüne geçen ürünler, her zaman motorunuzu korumayı ve parçaların işlevlerini yetirmesini amaçlıyor. Gün içerisinde farklı olumsuzluklar ile savaşan, motorun aksamlarını koruyan ya da yağ pompalanmasını dengeleyen araba yağ soğutucu modelleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, marka modelinize ve motor ihtiyaçlarınıza göre seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araba Yağ Soğutucu

3667 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 25 / 3667 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?