Aracınızın etkin bir yağlama sistemine sahip olabilmesi için ihtiyaç duyacağınız tüm gereçleri bir arada sunan araba yağ tamir takımı çeşitleri, motorunuzun sağlığını her zaman en iyi düzeyde tutmanızı amaçlıyor. Motorunuzun eskisi kadar çekiş gücü sağlamadığı zamanlarda ya da ilk çalıştırdığınızda duman atma ile karşılaştığınızda rahatlıkla başvurabileceğiniz yağ tamir takımı sayesinde, motorunuzu kısa bir sürede eski gücüne kavuşturabilir, aracınızı sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aracınızın markasına ya da modeline göre değişiklik gösteren aparatlar, motorunuzun tipine ve silindir gücüne göre de değişiklik gösteriyor. Modeliniz için en doğru seçimi yapmanıza olanak veren araba yağ tamir takımı çeşitleri, yağ eksiltmesi ya da diğer adıyla yağ yakması sorununu ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Egzozunuzdan mavi duman çıkmaya başladığında anlayabileceğiniz yağ yakması problemine çözüm bulan ürünler, aynı zamanda pistonların ve sekmanların daha fazla aşınmasını engellemek için etkin bir çözüm sunuyor. Motorunuzun komple değiştirilmesi ya da aksamların işlevlerini kaybetmesi gibi durumların önüne geçmek için yağ takımını etkin bir şekilde motorunuza yerleştirebilir, sürüş keyfinizi güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Contaların hasar görmesi, gevşemesi ya da aşınması gibi problemlere yol açacak yağ eksiltmesi, beraberinde birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Ana yataklar, sibop yatakları, piston ya da segment aşınmalarının yanı sıra, yatak ve keçelerin sızdırması, yağ pompası arızaları ya da silindir yüzeyi aşınması gibi problemlerinizi etkin bir şekilde çözmenize yardımcı olan araba yağ tamir takımı, tüm motor parçalarınızın ihtiyacı kadar yağı almasını ve belirli bir devir ile çalışmasını amaçlıyor. Rahatsız edici seslerin önüne geçmek, aşınmayı durdurmak ya da aracın sistemlerini çok daha etkin kullanmak için araba yağ tamir takımı çeşitlerinden yardım alabilir, ayarında çalışan bir sistem kurabilirsiniz.

Pilot yağı vasıtasıyla pilot valfine aktarılan yağın, akışkan ana valfe aktarılması sonucu oluşan basıncı dengelemenizi ve yay kuvvetleri ile yağın akışını kontrol altına almanızı amaçlayan araba yağ tamiri takımı malzemeleri, yay boşlukları sayesinde belirli oranlarda basınç düşüklüğü elde etmenizi sağlıyor. Basıncın düşürüldüğü ve motor için etkin bir debi oluşturulduğu bir durum elde etmenizi amaçlayan ürünler sayesinde, hem daha dengeli bir yağ basıncı elde edebilir hem de motorunuzun karışımına dâhil olan yağ miktarını belirli seviyede tutabilirsiniz.

Araba Yağ Tamir Takımı Fiyatları

Basınç tutma ve basınç sınırlama gibi ek fonksiyonları da yerine getirmenizi sağlayan araba yağ tamir takımı çeşitleri, işlevsel kullanımları ile dikkat çekiyor. Basıncın düşürülmesinin yanı sıra, basıncı sabit tutmanıza ve kaçak yağ debisini yükseltmenizi amaçlayan araba yağ tamir takımı çeşitleri, kaçak yağ basıncı yükselen basıncı da kontrol almanızı amaçlıyor. Bu sayede motor parçalarınıza, frenleme sistemlerinize ya da yol tutuş aksamlarınıza yeterli miktarlarda yağ ulaşmasını sağlayan ürünler, araç kullanımınızdan maksimum verim elde etmenizi sağlıyor.

Yayda meydana gelebilecek deformasyonlar, aşırı mekanik yüklerden valf gövdelerinde oluşan çatlaklar ya da kırıklar, sürgü elemanlarında aşınmalar ya da bağlantı rakorlarında çizikler gibi farklı şekillerde zarar görmüş hidrolik basınç kontrol valflerinizi, rahatlıkla yerinden sökmenize ve yeni bir takımla değiştirmenizi kolaylaştıran ürünler, aracınız ile uyumlu modelleri bir arada sunuyor. Motorunuz ve arabanız için en doğru ürünü seçmenizi amaçlayan araba yağ tamir takımı çeşitleri, her bütçeye uygun modeller arasından seçim yapmanızı da kolaylaştırıyor. Aracınızın ve motorunuzun özelliklerini ve modelini öğrendikten sonra seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Araba yağ tamiri takımı fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve sizin için en doğru takımı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Araba Yağ Tamir Takımı

70 ürün var
 1. Markalar
  1. Cey
  2. Vitesse
  3. Wolcar
  4. HMC
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20003823/60008527
BAŞA DÖN