Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Asenya
Asenya Çim Kapak Toprağı 80 Lt (40 Kg) Gübreli Toprak Çim Ekim Toprağı Çim Örtü Toprağı

Asenya Çim Kapak Toprağı 80 Lt (40 Kg) Gübreli Toprak Çim Ekim Toprağı Çim Örtü Toprağı

Asenya
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34001671

Çim Kapak Toprağı

Çim ekimi için iyi bir tohum yatağı kadar; üzerine örtülen malzemenin kalınlığı, kalitesi, dokusu ve besleyiciliği de önem taşımaktadır.

Çim ekerken kaliteli bir yatak hazırlanmış olsa dahi, bu özelliklere sahip çim örtü kapağı yapılmadığı için bozulan çim alanları bulunmaktadır.

Bu nedenle ÇİM KAPAK TOPRAĞI adıyla; su tutma kapasitesi yüksek besleyici, tohum çıkışına engel olmayıp aksine kolaylaştıran, yumuşak dokulu olan bu ürünü geliştirdik. Sizlere vereceğimiz püf noktaları ve ekim teknikleri sayesinde artık yemyeşil ve sağlıklı çimler, sizlere hiç ama hiç uzak olmayacak.

 

ÇİM KAPAK TOPRAĞI ÖZELİKLERİ

 

ÇİM KAPAK TOPRAĞI, yumuşak dokusu sayesinde iyi bir çimlenme ve çıkış ortamı sağlar. Tohumların çıkışı ve beslenmeleri için gerekli besin elementlerini, fazlasıyla içeriğinde barındırır. Piyasada satılan basit içerikli gübre formatlarından çok daha dengeli bir içeriğe sahiptir. Bahçenizde koku ve sinek yapmaz. Ürün ekim yüzeyinde taşlama yapmaz ve çimlenme kayıplarını en aza. indirir. Dengeli ec (elektriksel iletkenlik) ve minimum tuz içeriği ile çimlerinize asla zarar vermez. Hava geçirgenliği sayesinde çim köklerinin havalanmasını ve rahatça gelişmesini sağlar.

 

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön