Yazın en çok oturulan yerlerden olan bahçe ve balkonların sonbahar ve kış aylarındaki serin havalarda da tadının çıkarılması bahçe ve balkon ısıtıcılarıyla mümkün oluyor. Evlerin içinde etkili ve güvenli bir sıcaklık sağlayan kombi, merkezi sistem, elektrikli karbon ısıtıcılar haricinde dış mekanları da bahara çeviren ısıtıcılarla bahçe ve balkon keyifleri her mevsim devam ediyor. Mekanın niteliğine ve tercihe göre seçilebilen farklı ısıtıcı modelleriyle üşümeden rahat ve sağlıklı bir kış dönemi geçirilebiliyor. Terasları, kış bahçelerini ve geniş metrekareye sahip balkonları kısa sürede ısıtabilme niteliğine sahip ısıtıcılar uygun maliyetli, uzun ömürlü ve yüksek verimli bir kullanım sunuyor. Üstün donanımlı dış mekan ısıtıcıları çok farklı büyüklük, şekil ve kapasiteleriyle herkese yönelik ısınma alternatifleri sergiliyor. İster evlerin balkonlarında ailelerin ister kafelerin dış mekanlarında müşterilerin güvenli ve konforlu şekilde oturup ısınabileceği bir atmosfer yaratan ısıtıcılar dekoratif tasarımlarıyla da beğeni kazanıyor.

Bahçe ve Balkon Isıtıcılarıyla Dört Mevsim Konforlu Mekanlar

Kışın soğuk günlerinde temiz hava almak için dış mekana çıkmak isteyenler bahar aylarındaki ılıklığı aratmayan ısıtma sistemleriyle kaliteli ve rahat vakit geçirebiliyor. Bahçe ya da balkonlarda güvenilir yerli ve yabancı markanın dış mekan ısıtma araçları çevreyi kirletmeden en güvenli ve konforlu şekilde ısınılmasına yardımcı oluyor. Yalnızca teraslar ve balkonlarda değil, restoran, çay bahçesi gibi çok daha geniş ortak alanlarda sıcaklığını sabitleyen ısıtıcılar birçok tesis için de ekonomik bir çözüm sunuyor. Herhangi bir kablolama işlemine gerek duyulmadan, tercih edilen yerlere yerleştirilebilen ısıtıcı modelleri geniş alanları kısa sürede ısıtabiliyor.

Bahçe ve Balkon Isıtıcı Çeşitleri

Isıtma şekillerine ve yöntemlerine göre farklı çeşitleri olan dış mekan ısıtıcıları arasında en yaygın olanları LPG gaz ile çalışan ısı şemsiyeleri, bahçe şömineleri ve barbeküleri olarak kullanıcılarla buluşuyor. LPG gaz ile çalıştırılan ısıtıcı modelleri tüpleri doldurulduğu süre boyunca az enerji harcayarak uzun süreli ısıtma imkanı sağlıyor. 12 kg’lık tüpün düşük gaz tüketimiyle yüksek verim alınabilen şemsiye tipli ısıtıcılar yaklaşık çevresine 25 metrekareye kadar eşit ısı yayarak açık ya da yarı açık alanları ısıtabiliyor. Şemsiye şekli haricinde piramit formatında da çeşitleri bulunan, elektronik olarak ateşlenebilen Freepoint dış mekan ısıtıcıları, devrilme sensörleri ve emniyet ventilleriyle güvenli bir kullanım sunuyor. Enerji kaynakları içlerinde olduğu için kablolama gerektirmeyen ısıtıcılar tekerlikleri sayesinde dış mekanda istenilen yerlere kolayca taşınabiliyor. Ayaklı bahçe şöminesi ve barbekü tarzındaki modeller de hem yaydığı ısı hem de pişirme ızgaraları imkanlarıyla dış mekanların eğlencesini daha da artırıyor. Modern dizayna sahip bir mangal görüntüsü veren dekoratif ayaklı şömineler ızgaraları, maşası ve örgü alev siperlikleriyle satışa sunuluyor.

Dekoratif Isıtıcı Modelleri

Isıtma kapasitesi kadar estetik dizaynlarıyla da herkesin göz zevkine hitap eden ısıtıcı modelleri keyifli bir ortam yaratıyor. Yarı açık alanlar için görsel olarak muhteşem bir izleme keyfi sunan elektrikli şömineler bacasız çalışma imkanlarıyla şık bir alternatif sunuyor. Tek bir priz ile çalışabilen ve istenmeyen kokular yapmayan şömineler kısa sürede üflemeli özellikleriyle sıcacık bir ortam yaratabiliyor. Paslanmaz çelik gövdeleri ve 30 metrekarelik geniş etki alanıyla temiz, güvenli ve dekoratif bir ısınma sağlıyor. Odun yakma görüntüsü verilebilen Plazma ekranı ya da led ışıklı modelleri bulunuyor. Havuz kenarları, spa mekanları ve istenilen kapalı ve açık alanlarda kullanılabilecek orijinal tasarım çeşitliliğiyle dikkat çeken bacasız şömineler temiz emisyon imkanı ve zahmetsiz ısınma sağlıyor.

Hızlı ve etkili ısıtma performansları, şık duruşları ve kaliteli donanımlarıyla bahçe ve balkonları süsleyip havasını değiştiren dış mekan ısıtıcılarını siz de inceleyip tercih ettiğiniz modele hemen sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe ve Balkon Isıtıcı Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 171 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/60000382/34001269