Bahçe & Balkon Isıtma

Bahçe ve Balkon Isıtıcı Fiyatları

Bahçe ve balkon ısıtıcıları dış mekanlarda vakit geçirmeyi seven ancak üşümek istemeyen kişiler için ideal ürünlerdir. Özellikle soğuğu seven kişiler hem doğada oksijen alırken bir de kış mevsiminde üşümeden mekânın tadını çıkarmak ister. Bu amaçla üretilen bahçe ve balkon ısıtıcıları amaca yönelik olarak herkesi mutlu eder. Isınma denilince akıllara soba, şömine ve türevleri gelmektedir. Özellikle sobalar her zaman dış mekânlarda ve iç mekânlarda tercih edilen bir ısınma aracıdır. Ancak artık modern çağda sobalar yerini şömineler, ateş çukurları olarak hem elektrikli hem gazlı olarak üretilmektedir. Farklı çalışma fonksiyonlarına sahip olan ısıtıcı türleri kış mevsimi için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünler ile dört mevsim bahçelerin ve balkonların keyfi çıkartılabilir. Üstelik kafe gibi mekanlarda da kullanıma son derece uygundur. Bahçe ve balkonları da artık ısıtabilirsiniz. 

Şömine, soba ve ateş çukuru olarak bilinen birçok ısıtıcı ile doğal ortamda ısınmanın tadını çıkartabilirsiniz. Hem balkonunuzda ya da bahçenizde çayınızı yudumlarken kışın keyfini yaşayabilirsiniz. Birbirinden şık bu ısıtıcılar karşısında üşümeden kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Seveceğiniz farklı olarak üretilen özellikle bu tip ortamlar için ısıtıcı çeşitleri artık her mekân için üretime geçmiştir. Kullanıcılar tarafından oldukça beğeni toplayan bu ürünler ise tercihlere göre amaca yönelik olarak tasarlanmıştır. Bahçe balkon ateş çukuru şömine soba gibi tasarım ürünler bulunmaktadır.

Şömineler İle Bahçe ve Balkonlarınızda Farklı Diyarları Keşfedin

Her ürünün olduğu gibi şöminelerin de kişinin zevkine uygun olarak üretilmiş farklı modelleri vardır. Şömine modelleri arasından kişisel zevklerinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her yer için kullanılabilecek olan şömine günümüzün sevilen bir ısıtıcı ürünüdür.

Dekoratif Elektrikli Şömineler Ayaklı

Şömineler, her dış mekân ve iç mekânda bir ısıtıcı ve görsel olarak iç kullanılabilir. Kişiler otantik ve modern bir ısıtıcı tercih etmek istediğinde şömineleri ağırlıklı olarak tercih eder. Eski tip sobaları anımsatan bu şömineler soğuk havalarda ısınmayı sağlarken ayrıca kullanıcıya iç huzuru da sağlar. Öyle ki şömineleri izlemek insanın dinginleşmesini, kafasını boşaltmasını ve derinleşmesini sağlar. Günümüzde şöminelerin çok çeşitli olarak üretimi yapılmaktadır. Özellikle otellerde sıkça karşılaştığımız şömineler artık balkon ve bahçeler için dekor ya da direkt olarak ısınma amaçlı olarak da üretilmektedir. Elektrikli olarak üretilmiş olan elektrikli şömine çeşitleri de oldukça fazla talep görmektedir. 

Dekoratif elektrikli şöminelerin ayaklı olan modeli bahçe ve balkon ısıtıcı olarak bilinse de her mekân içinde uygun olduğunu belirtelim. Bahçeler ve balkonlar için farklı bir ambiyans yaratmaktadır. Özellikle karanlık olduğunda bu şömineleri seyretmek oldukça keyiflidir. 

Dekoratif şömine çeşitlerinin farklı iki tür özelliği bulunmaktadır. Öncelikle dekor için sadece led ile ateş görseli bir aydınlatma sağlanabilir. Bu yönden yazları da tercih edilebilir. Isınma amacı olarak ise genellikle istenilen ayarda ısı yükseltme seçeneği sunmaktadır. Kişinin kullandığı zaman istediği oranda ısıyı yükseltip, düşürebilmesi oldukça önemli bir detaydır. Sadece dekor amacı ile de kullanılabilir. Ayaklı olarak tercih edilen bu şömineler ebatları ile de şık bir görsel sunmaktadır. Seyir için önde panel cam olmakla beraber bu panel ısıya dayanıklıdır. Dekoratif elektrikli ayaklı şömineler; bahçe ve balkon ısıtıcı fiyatı ise oldukça ekonomiktir.

Plazma Elektrikli Şömine 8 Renkli Alev Sesli Bluetooth

Elektrikli olarak üretilen bir diğer şömine çeşidi ise plazma elektrikli şömine modelidir. Ürünün teknik özelliklerinden biraz bahsedecek olursak;

  • Bu tip şömineler renkli alev seçenekleri sunmaktadır. Bu renk ortama göre oldukça farklı bir sunum yapar ve bahçe balkon ısıtma açık hava şömine içinde kişiye özel olarak monte edilebilir. Renkleri mavi, alev tonları, mor istenen her alev ışığı yansıtmaya çalışır. Plazma oluşu ile ürün her mekân için farklı olarak tercih edilebilir. 8 farklı renk seçeneği ile ayarlanabilir. Yani dilerseniz balkonunuza dilerseniz oturma salonlarınızda rahatlıkla ve güvenle tercih edebilirsiniz.
  • Ayarlanabilen led ışıkları ile istenilen ölçüde görsel şölen sunar. Isıtıcı kısmında farklı olarak çalışma prensibine uygun olarak üretilmiştir.
  • Kumandalı olarak kullanılmaktadır. Bu yönüyle de kullanışlı bir üründür.
  • Plazma oluşundan kaynaklı olarak ısıyı sadece ön taraftan vermektedir.
  • Alev sesi özelliği vardır. Sesi istenilen ayara kumanda ile getirebilirsiniz.
  • Bluetooth özelliği ile telefondan bağlantı kurarak şarkı da dinleyebilirsiniz.

Plazma Elektrikli şömine fiyatları ise üretici firmaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. 

Ateş Çukuru, Bahçe Şöminesi Geniş Hacimli Şömine

Bahçeler için her tülü ısıtıcı, bulunduğu ortama farklı bir uyum ve ambiyans sağlar. Bahçe şöminesi ateş çukuru tüm dış ortamlarda kullanılabilen işlevsel bir üründür. Ateş çukuru olarak üretilmiş ve isim almış olan bu tip şömineler günümüzde özellikle açık havalarda çok rağbet görmektedir. Sahillerde, teraslarda, villa tipi evlerin bahçelerinde, havuz kenarlarında istenilen her yer için seyyar olarak taşınabilme özelliği olan bu şömineler mangal fileler ile ısıya dayanıklı olarak üretilmiştir. Kamp mekânları içinde uygun olan bu şömineler istenildiği an araçlarınızı park edip bu tip şömineleri kullanabilirsiniz. 60 Litre olarak geniş hacimli bir kapasiteye sahip olan bu şömineler oldukça fazla hacme sahiptir. Fiyat aralıkları ise ateş çukuru ısınma şömineleri ve bahçe ısıtıcıları fiyat olarak geniş seçeneklere sahiptir ve her bütçeye uygun temin edilebilir. 

Dekoratif Elektrikli Şömine Beyaz Kasalı Buetoothlu, Alev Sesli

Şömine tercihinde bu tip kasalı şömineler geçmişte olduğu gibi şu sıralarda tercihe yönelik olarak üretilmektedir. Alıcı tarafından sıkça tercih edilen bu tip şömineler hem kasalı sabit olarak kullanılırken hem de alev sesi ile farklı hislere yöneltir. Buetooth seçeneği ile kişi dilerse telefonundan bağlanıp, müziklerini dinleyebilir. Teknolojiyle şöminen birleşiminden oluşan bu ürün görsel açıdan da bulunduğu ortama şıklık katacak bir estetiğe sahiptir. Farklı firmalar tarafından üretilen ürünün farklı renk ve modelleri de bulunmaktadır. Bu sayede zevkinize hitap eden rengi ve modeli tercih edebilirsiniz. 

Metalik Isı Odağı Dış Mekân Isıtıcı Palmiye Soba

Her ürünün farklı bir görseli bulunmaktadır. Bir vantilatör düşünün nasıl dış mekânlar da dahil bir serinleme ortamı oluşturur ise bu tip ısıtıcılarda genellikle Palmiye şeklide direkt olarak ısı yayan bir vantilatör gibidir. Ayaklı olarak bulunan bu model, ısıya karşı olarak çelikten üretilmiştir. Kişi sayısına göre ısı derecesi arttırılabilmektedir. Bu ürünün en çekici özelliği yakıt tasarruflu ve ekonomik bir ısıtıcı olmasıdır. Açık havaların vazgeçilmez bir modeli olabilecek bir üründür. Teraslar, bahçeler her dış mekân için uygun yapıdadır. Tekerlekleri ile istenilen yöne götürülüp, istenilen tarafa çevrilebilir. Renk seçenekleri olan bir ısıtıcıdır. Beyaz ve metal renk tonu bulunmaktadır. Bahçe ve balkon ısıtıcı fiyatları her bütçeye uygun olmakla birlikte birçok mekanda kullanıma uygunluğu nedeniyle de son derece işlevseldir. 

 Piramit LPG’li Dış Mekân Isıtıcı Çelik

Dış mekânların yeni ısıtıcı ürünü LPG’li dış mekân ısıtıcı olmaktadır. Direkt olarak LPG ile ısınma sağlayan bu tip ısıtıcılar oldukça popüler bir üründür. Piramit LPG’li dış mekân ısıtıcı çelik olarak üretilmiştir. Piramit şekilde olan bu ürün her yerde rahatlıkla kullanılabilen bir dış mekân ısıtıcılarıdır.

Genel özelikleri ise; herhangi bir şekilde ortamda oksijen azalırsa otomatik olarak kendini kapatma özelliğine sahiptir. Bu yönüyle güvenilir bir üründür. 12 kilogramlık tüp ile çalışmaktadır. Tekerlekli yapıya sahip olan bu ısıtıcılar kolay taşınabilir özelliği olan dış mekân ısıtıcılarıdır.

Ahize Benzeri Isıtıcılar

Ahize benzer bir ısıtıcı çeşidi olarak belirtilebilir. Bu ürün direkt olarak bir yere asılması gereken ısıtıcıdır. Uzaktan kumandalı olarak mekânda işlev görebilir. Özelikle bahçeli kafeler için kullanılması farklı bir mekânda cazip işlev görebilir. Yani bahçeli kafelerde bu tip ısıtıcılar rahatlatıcı ve huzurlu bir şekilde müşterileri mutlu edecektir. Ticari mekânlar için balkonlarda, ofislerin balkonlarında bir anlık huzur yaşamak için ve özellikle günün stresinden çıkıp terasta dinlenmek isteyen çalışanlar için bu ısıtıcılar kurtarıcı bir model olabilir. Kumandalı olarak kullanılması ile birlikle ayrı bir kolay seçenekler sunmaktadır. Kullanıcının konforunu gözeten bu tip ısıtıcılar her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

Masa Tipi Bluetooth Şömine

Bu şömineler adından da anlaşılacağı gibi genel olarak masa tipi olarak tercih edilen bir tip şöminedir.Bluetooth yakıt kullanılmaktadır. Isınmada direkt olarak benzin ile karıştırılarak kullanılan bu yakıt hava kirliliğini önlemek için sıkça kullanılan bir üründür. Bu şöminenin dekoratif olarak üretildiğini ve sadece görsel olarak masalarınızda sunum yapılabilir. Isınma amacı ile kullanılmamaktadır. Eğer bir kafe işletiyorsanız mekân kapalı mekân dahi olsa bu tip bir şömine ile masalarda farklı bir canlılık ve romantik bir ortam sağlayabilirsiniz. Özel günler için organizasyon şirketleri tarafından da sıkça tercih edilen bir şömine tipidir. Isınma amacı ile kullanılmadığı in özellikle de her mevsimde her an kullanılabilen nadir bir şömine çeşitleridir. Öte yandan, özellikle rüzgarsız havalarda kullanıma uygundur. Bu nedenle yaz mevsimi gecelerinde yıldızların altında otururken ya da göl kenarında arkadaşlarınızla vakit geçirirken tercih edebilirsiniz. Bu sayede ortamın sıcaklığına şöminenin hoş görüntüsü de eklenir. 

Fırın, Şömine ve Mangal Isıtıcılar

Bu ürünler fırın, şömine ve ısıtıcı üçlü kombinasyon olarak ısıtıcı ve barbekü için uygun ürünlerdir. Kışın ısınma amacı ile de kullanılabilir. Isıtıcı kısmında bir model olarak belirlenen hem ısıtıcı hem mangal hem de fırın olarak bahçelerde kullanılabilen ısıtıcı modelleri de günümüzde özellikle daha çok kırsal yerlerde tercih edilebilir. Özellikle masalarda rahatlıkla kullanılabilen bu tip fırınlar anında yemeği ısıtmak içinde kullanılmaktadır. Eğer sizlerde hem otantik olsun hem de fırın olarak kullanayım diye düşünüyorsanız balkonlarınızı ya da bahçeleriniz için bu tip ısıtıcılardan da faydalanabilirsiniz. Ürünün piyasa fiyatı ise; 4 bin 489 Türk lirası olarak güncellenmiştir.

 Dış Mekân Açık Hava Bahçe Şömineleri Yangın Çıkarabilir mi?

Öncelikle kullanmak isteyen ancak bir şekilde tedirgin olan kişilerin sıkça sormuş olduğu, dış mekânlarda kullanılan şöminelerin yangına sebep olup olmayacağı konusudur. Dış mekânlar için açık hava şömineleri genellikle rüzgâra dayanıklı olarak bir koruma filtreleri ile üretilir. Buradaki amaç rüzgârın ani yön değişimi sonrası ateşin bir yere sıçramasını da engellemektir. Dış mekân şömineleri genellikle üst kısımdan kapalı olarak üretilse de bazı modelleri çanak şeklindedir. Kullanıcıların özellikle şömineleri kapatmadan bahçeden veya balkondan çıkmaları doğru olmayacaktır. Her ne kadar üreten firmalar tarafından gerekli önlemler alınmış olsa da doğanın ani koşulları göz ardı edilemez. Ancak doğal afeteler karşı önlem amacı ile mekândan çıkıldığında bu tip ısıtıcıların kapatılması oldukça önemlidir. Aksi halde yangın gibi istenmeyen durumlar meydana gelebilir ki bu durumda maddi kayıp yaşamanıza neden olabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bahçe ve Balkon Isıtıcı Fiyatları

211 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 211 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/60000382/34001269